Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stasiewicz Emilia | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
2 | Zachowicz Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
3 | Parchowska Magda | Gdańsk | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Palę Wrotki | opłacono on-line |
4 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
5 | Borchert Dariusz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
6 | Falkowski Cezary | Bielsk Podlaski | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
7 | Jamiołkowski Wojciech | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
8 | Mejsak Maciej | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
9 | Krętowski Michał | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
10 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Palę Wrotki | opłacono on-line |
11 | Kulikowski Dominik Kulikowski | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
12 | Świderski Janusz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
13 | Godlewski Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
14 | Brajczewski Marian | Supraśl | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
15 | Nowicki Wiktor | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 7Lo białystok | opłacono on-line |
16 | Pogorzały Emil | Bielsk Podlaski | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | KTS Bielsk Podlaski | opłacono on-line |
17 | Stasiewicz Magdalena | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
18 | Ruta Damian | Warszawa | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nike Running Team | opłacono on-line |
19 | Łapińska Paulina | Łapy | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T RUNNERS TEAM | opłacono on-line |
20 | Zawistowski Łukasz | Złotoria | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
21 | Zaniewski Tomasz | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
22 | Gryc Alina | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
23 | Nasuto Jacek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
24 | Pieńczykowski Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
25 | Grygorowicz Przemek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
26 | Zabielski Maciej | Mały Płock | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
27 | Zabielski Marcin | Mały Płock | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
28 | Łozak Kinga | Giżycko | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BBL Giżycko | opłacono on-line |
29 | Węglarz Hubert | Supraśl | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
30 | Makowska Karolina | Jamiołki-Piotrowięta | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
31 | Skrętek Paulina | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
32 | Sienkiewicz Jakub | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
33 | Sokół Mariusz | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
34 | Kloc Dawid | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy | opłacono on-line |
35 | Gromacki Ireneusz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
36 | Wójcik Rafał | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
37 | Andruszkiewicz Michał | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | GLS TEAM | opłacono on-line |
38 | Sadowski Andrzej | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T RUNNERS TEAM | opłacono on-line |
39 | OFMAN ZBIGNIEW | SUPRAŚL | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
40 | OSIEKOWICZ tomasz | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | DREWNOFORNIR | opłacono on-line |
41 | SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | DREWNOFORNIR | opłacono on-line |
42 | Chodorowski Aleksander Chodorowski | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
43 | Klimiuk Małgorzata | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
44 | JAGIELSKA ANNA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
45 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
46 | WRZESIŃSKI ZDZISŁAW | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | osk SzAŁ | opłacono on-line |
47 | Ostrowski Paweł | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
48 | Benecki Grzegorz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
49 | Gołembiewski Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
50 | Bernatowicz Damian | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
51 | Okurowski Jerzy | Supraśl | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
52 | Treichel Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
53 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Biegostok | opłacono on-line |
54 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
55 | Mróz Agnieszka | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
56 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Palę Wrotki | limit osiągnięty |
57 | Rybnik Karol | Nowe Aleksandrowo | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Cześć i Chwała Bohaterom !!! | opłacono on-line |
58 | Leończuk Andrzej | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
59 | Lindebny Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
60 | Wiński Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
61 | Wołosik Sławomir | Nowodworce | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
62 | Koziołkiewicz Krzysztof | Bielsk Podlaski | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | SZYBKI ŻÓŁWIK (.....kiedyś; teraz- trochę wolniejszy:)) | opłacono on-line |
63 | Bułach Marek | Ciasne | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
64 | Bogdanowicz Anna | TYKOCIN | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | limit osiągnięty | |
65 | Drużba Grzegorz | Hajnówka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T Runners | opłacono on-line |
66 | Półtorak Krzysiek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Outdoor Training | limit osiągnięty |
67 | Żamojda Edyta | białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
68 | Lenczewski Krzysztof | Kleosin | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
69 | Wojewódzka Agnieszka | Wasilków | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
70 | Klepacki Marcin | BIALYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
71 | Andrejew Agnieszka | Ząbki | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Bóbr Tłuszcz | opłacono on-line |
72 | Dzienisik Michał | Grabówka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
73 | KAMIEŃSKI CEZARY | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
74 | Sadowski Wojciech | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
75 | Dołęga Anna | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
76 | Gaiński Tomasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T Runners | opłacono on-line |
77 | Paszkiewicz Konrad | Ciechanowiec | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
78 | Rakowicz Justyna | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
79 | Bondarewicz Andrzej | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
80 | Marcińczyk Bożena | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
81 | Szubzda Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Biegostok | opłacono on-line |
82 | Gutowski Mariusz | Grabówka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | GLS TEAM | opłacono on-line |
83 | Sieliwoniuk Piotr | Hołody | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 90 OSP Hołody | limit osiągnięty |
84 | Pietrowska Patrycja | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
85 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | farmer | opłacono on-line |
86 | Birycki Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
87 | Pietrasz Jolanta | Sokółka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
88 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 7 BDH "Tygrysy" | opłacono on-line |
89 | Bohdziewicz Zbigniew | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
90 | Aleksiejczuk Paweł | Supraśl | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
91 | Ostrowska Marlena | Czarna Bialostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
92 | Kozioł Piotr | Porosły | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
93 | Sieliwoniuk Rafał | Bielsk Podlaski | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
94 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
95 | Waszkiewicz Ewelina | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | JagRunners | opłacono on-line |
96 | Żukowska Aniela | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
97 | Dackiewicz Kamila | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | JagRunners | opłacono on-line |
98 | Szydłowski Adrian | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | CHŁOPCY CHORTENOWCY | opłacono on-line |
99 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T Runners | opłacono on-line |
100 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11854