Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
2 Zarzeczny Grzegorz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
3 Walesiuk Monika Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
4 CHĘTNIK ARTUR Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY iSwim Białystok ; i-sport.pl opłacono on-line
5 Król Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam Bo Lubię Białystok opłacono on-line
6 Rudnik Sławomir Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni / Podlasie 4x4 opłacono on-line
7 Klejzerowicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
8 Godlewski Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
9 ROMANOWICZ ROBERT BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
10 Leończuk Justyna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
11 Makałus Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Korona Nieruchomości opłacono on-line
12 Bagińska Olga Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
13 Puciłowski Mirosław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
14 Kurel Edyta Kurel Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
15 Chomik Jan Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
16 Moczydlowski Marek Zascianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
17 Moczydłowska Wiktoria Zaścianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
18 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
19 Sokół Przemysław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
20 Bieluczyk Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
21 Skaraczyński Sebastian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
22 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
23 BARANOWSKI ADAM BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
24 Łyżwa Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
25 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Szalonych Rowerzystów - Białystok opłacono on-line
26 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DEFEKT MUZGÓ CREW opłacono on-line
27 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam dla Justysi opłacono on-line
28 Lenkiewicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
29 Borowska Magdalena Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY House of Poland opłacono on-line
30 Bogus Adrian Choroszcz 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
31 Sadowski Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
32 Grabowicz Mirosław Sokółka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
33 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
34 Szydłowski Adrian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
35 Dackiewicz Kamila Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY JagRunners opłacono on-line
36 Żukowska Aniela Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
37 Waszkiewicz Ewelina Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY JagRunners opłacono on-line
38 Kosiorek Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK opłacono on-line
39 Sieliwoniuk Rafał Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
40 Kozioł Piotr Porosły 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
41 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
42 Aleksiejczuk Paweł Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
43 Bohdziewicz Zbigniew Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
44 Bałdak Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 7 BDH "Tygrysy" opłacono on-line
45 Pietrasz Jolanta Sokółka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
46 Birycki Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
47 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY farmer opłacono on-line
48 Pietrowska Patrycja Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
49 Gutowski Mariusz Grabówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY GLS TEAM opłacono on-line
50 Szubzda Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegostok opłacono on-line
51 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
52 Bondarewicz Andrzej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
53 Rakowicz Justyna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
54 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
55 Gaiński Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
56 Dołęga Anna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
57 Sadowski Wojciech Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
58 KAMIEŃSKI CEZARY Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
59 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
60 Andrejew Agnieszka Ząbki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Bóbr Tłuszcz opłacono on-line
61 Klepacki Marcin BIALYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
62 Wojewódzka Agnieszka Wasilków 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
63 Lenczewski Krzysztof Kleosin 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
64 Żamojda Edyta białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
65 Drużba Grzegorz Hajnówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
66 Bułach Marek Ciasne 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
67 Koziołkiewicz Krzysztof Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY SZYBKI ŻÓŁWIK (.....kiedyś; teraz- trochę wolniejszy:)) opłacono on-line
68 Wołosik Sławomir Nowodworce 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
69 Wiński Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
70 Lindebny Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
71 Leończuk Andrzej BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
72 Rybnik Karol Nowe Aleksandrowo 10 KM - BIEG GŁÓWNY Cześć i Chwała Bohaterom !!! opłacono on-line
73 Mróz Agnieszka Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
74 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
75 Nowicki Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegostok opłacono on-line
76 Treichel Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
77 Okurowski Jerzy Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
78 Bernatowicz Damian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
79 Gołembiewski Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
80 Benecki Grzegorz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
81 Ostrowski Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
82 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY osk SzAŁ opłacono on-line
83 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
84 JAGIELSKA ANNA CZARNA BIAŁOSTOCKA 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
85 Klimiuk Małgorzata Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
86 Chodorowski Aleksander Chodorowski Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
87 SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DREWNOFORNIR opłacono on-line
88 OSIEKOWICZ tomasz BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DREWNOFORNIR opłacono on-line
89 OFMAN ZBIGNIEW SUPRAŚL 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
90 Sadowski Andrzej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
91 Andruszkiewicz Michał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY GLS TEAM opłacono on-line
92 Wójcik Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białystok Biega Team opłacono on-line
93 Gromacki Ireneusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
94 Kloc Dawid Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy opłacono on-line
95 Sokół Mariusz Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
96 Sienkiewicz Jakub Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
97 Skrętek Paulina Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
98 Makowska Karolina Jamiołki-Piotrowięta 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
99 Węglarz Hubert Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
100 Łozak Kinga Giżycko 10 KM - BIEG GŁÓWNY BBL Giżycko opłacono on-line


Wyświetleń: 6300

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ