Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Aleksiejczuk Paweł Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
2 Andrejew Agnieszka Ząbki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Bóbr Tłuszcz opłacono on-line
3 Andruszkiewicz Michał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY GLS TEAM opłacono on-line
4 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
5 Bagińska Olga Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
6 BARANOWSKI ADAM BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
7 Bałdak Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 7 BDH "Tygrysy" opłacono on-line
8 Benecki Grzegorz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
9 Bernatowicz Damian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
10 Bezubik Agnieszka Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
11 Bezubik Maciek Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
12 Bezubik Ola Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
13 Bieluczyk Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
14 Birycki Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
15 Bogus Adrian Choroszcz 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
16 Bohdziewicz Zbigniew Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
17 Bondarewicz Andrzej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
18 Borchert Dariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
19 Borowska Magdalena Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY House of Poland opłacono on-line
20 Brajczewski Marian Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
21 Bułach Marek Ciasne 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
22 CHĘTNIK ARTUR Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY iSwim Białystok ; i-sport.pl opłacono on-line
23 Chodorowski Aleksander Chodorowski Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
24 Chomik Jan Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
25 Dackiewicz Kamila Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY JagRunners opłacono on-line
26 Dołęga Anna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
27 Drużba Grzegorz Hajnówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
28 Dubowski Henryk Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Biegam, bo lubię opłacono on-line
29 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
30 Falkowski Cezary Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
31 Gaińska Iwona Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
32 Gaiński Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
33 Godlewski Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
34 Godlewski Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
35 Gołembiecki Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
36 Gołembiewski Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
37 Grabowicz Mirosław Sokółka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
38 Gromacki Ireneusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
39 Gryc Alina Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
40 Grygorowicz Przemek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
41 Gutowski Mariusz Grabówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY GLS TEAM opłacono on-line
42 Halasik Michał Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
43 JAGIELSKA ANNA CZARNA BIAŁOSTOCKA 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
44 Jamiołkowski Wojciech Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
45 KAMIEŃSKI CEZARY Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
46 Klejzerowicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
47 Klepacki Marcin BIALYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
48 Klimiuk Małgorzata Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
49 Kloc Dawid Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy opłacono on-line
50 Kondraciuk Andrzej Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Sp 5 Białystok opłacono on-line
51 Kondraciuk Mariusz BIAŁYSTOK 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
52 Kondraciuk Paweł BIAŁYSTOK 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
53 Kondraciuk Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY CROSSFIT Białystok opłacono on-line
54 Kosiorek Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK opłacono on-line
55 Koszel Agnieszka Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
56 Koszel Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
57 Kowalewicz Emilia Maria Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
58 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam dla Justysi opłacono on-line
59 Kozioł Piotr Porosły 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
60 Koziołkiewicz Krzysztof Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY SZYBKI ŻÓŁWIK (.....kiedyś; teraz- trochę wolniejszy:)) opłacono on-line
61 Kraszewska Milena Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
62 Kraszewski Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
63 Krętowski Michał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
64 Król Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam Bo Lubię Białystok opłacono on-line
65 Kulikowski Dominik Kulikowski Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
66 Kurel Edyta Kurel Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
67 Kuś Artur Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
68 Lenczewski Krzysztof Kleosin 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
69 Lenkiewicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
70 Leończuk Andrzej BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
71 Leończuk Justyna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
72 Lindebny Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
73 Makałus Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Korona Nieruchomości opłacono on-line
74 Makowska Karolina Jamiołki-Piotrowięta 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
75 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
76 Matejczyk Artur Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
77 Matejczyk Filip Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
78 Matejczyk Magda Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
79 Matejczyk Zuzia Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
80 Mejsak Maciej Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
81 Miniuk Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Palę Wrotki opłacono on-line
82 Moczydlowski Marek Zascianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
83 Moczydłowska Wiktoria Zaścianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
84 Mróz Agnieszka Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
85 Nasuto Jacek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
86 Niemotko Tomasz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Kołaki Team opłacono on-line
87 Nowicki Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegostok opłacono on-line
88 Nowicki Wiktor Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 7Lo białystok opłacono on-line
89 Obolewicz Łukasz Dobrzyniewo Fabryczne 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
90 OFMAN ZBIGNIEW SUPRAŚL 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
91 Okurowski Jerzy Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
92 OSIEKOWICZ tomasz BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DREWNOFORNIR opłacono on-line
93 Osmólska Magdalena Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY INITIUM opłacono on-line
94 Osmólski Łukasz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY INITIUM opłacono on-line
95 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DEFEKT MUZGÓ CREW opłacono on-line
96 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
97 Ostrowski Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
98 Parchowska Magda Gdańsk 10 KM - BIEG GŁÓWNY Palę Wrotki opłacono on-line
99 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
100 Pieńczykowski Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line


Wyświetleń: 5589

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ