Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Matejczyk Artur Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
2 Matejczyk Filip Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
3 Matejczyk Zuzia Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
4 Matejczyk Magda Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
5 Kondraciuk Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY CROSSFIT Białystok opłacono on-line
6 Kondraciuk Andrzej Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Sp 5 Białystok opłacono on-line
7 Chętnik Klaudia Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY SP 26 Białystok
8 Kowalewicz Emilia Maria Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
9 Gołembiecki Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
10 Romańczuk Filip Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
11 Romańczuk Tomasz Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
12 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
13 Pietrasz Jolanta Sokółka 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
14 Kondraciuk Paweł BIAŁYSTOK 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
15 Kondraciuk Mariusz BIAŁYSTOK 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
16 Toczko Kamil Czarna Białostocka 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
17 Gaińska Iwona Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
18 Halasik Michał Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
19 Koszel Agnieszka Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
20 Koszel Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
21 Szczesiul Anna Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
22 Bezubik Agnieszka Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
23 Bezubik Ola Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
24 Bezubik Maciek Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
25 Taudul Urszula Czarna Białostocka 1963 M - BIEG RODZINNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
26 Sidor Tomasz Bialystok 1963 M - BIEG RODZINNY Białystok opłacono on-line
27 Wróblewski Marek Grabówka 1963 M - BIEG RODZINNY
28 Kraszewski Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
29 Kraszewska Milena Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
30 Wróblewski Maksymilian Grabówka 1963 M - BIEG RODZINNY
31 Kuś Artur Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
32 Dubowski Henryk Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Biegam, bo lubię opłacono on-line
33 Kaczanowski Krzysztof Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY
34 Osmólska Magdalena Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY INITIUM opłacono on-line
35 Osmólski Łukasz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY INITIUM opłacono on-line
36 Niemotko Tomasz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Kołaki Team opłacono on-line
37 Obolewicz Łukasz Dobrzyniewo Fabryczne 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
38 Rydzewski Krzysztof Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
39 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
40 Zarzeczny Grzegorz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
41 Walesiuk Monika Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
42 Jurczewski Mariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
43 CHĘTNIK ARTUR Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY iSwim Białystok ; i-sport.pl opłacono on-line
44 Zujko Kinga Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
45 Moniuszko Radek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY
46 Moniuszko Anna BIalystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY
47 Król Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam Bo Lubię Białystok opłacono on-line
48 Rudnik Sławomir Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni / Podlasie 4x4 opłacono on-line
49 Matejczyk Marcin Lewickie 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners
50 Klejzerowicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
51 Godlewski Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
52 ROMANOWICZ ROBERT BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
53 Leończuk Justyna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
54 Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
55 Sar Marcin białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners
56 Makałus Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Korona Nieruchomości opłacono on-line
57 Bagińska Olga Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
58 Puciłowski Mirosław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
59 Kurel Edyta Kurel Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
60 Stypułkowski Michał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
61 Krasowski Mariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
62 Chomik Jan Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
63 Tombacher Krzysztof Ełk 10 KM - BIEG GŁÓWNY Miraz Race Team
64 Moczydlowski Marek Zascianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
65 Moczydłowska Wiktoria Zaścianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
66 Dawidek Mariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BiegoStok
67 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
68 Sokół Przemysław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
69 Tracikowska Dorota Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO
70 Tracikowski Dariusz Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO
71 Bieluczyk Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
72 Skaraczyński Sebastian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
73 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
74 BARANOWSKI ADAM BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
75 Łyżwa Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
76 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Szalonych Rowerzystów - Białystok opłacono on-line
77 MALISZEWSKA Julita MALISZEWSKA Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY
78 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DEFEKT MUZGÓ CREW opłacono on-line
79 Skowera Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Pędziwiatr Białystok
80 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam dla Justysi opłacono on-line
81 Lenkiewicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
82 Borowska Magdalena Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY House of Poland opłacono on-line
83 Bogus Adrian Choroszcz 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
84 Sadowski Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
85 Grabowicz Mirosław Sokółka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
86 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
87 Szydłowski Adrian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
88 Dackiewicz Kamila Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY JagRunners opłacono on-line
89 Żukowska Aniela Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
90 Waszkiewicz Ewelina Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY JagRunners opłacono on-line
91 Kosiorek Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK opłacono on-line
92 Sieliwoniuk Rafał Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
93 Kozioł Piotr Porosły 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
94 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
95 Aleksiejczuk Paweł Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
96 Bohdziewicz Zbigniew Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
97 Bałdak Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 7 BDH "Tygrysy" opłacono on-line
98 Pietrasz Jolanta Sokółka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
99 Birycki Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
100 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY farmer opłacono on-line


Wyświetleń: 5537

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ