Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sidor Tomasz Bialystok 1963 M - BIEG RODZINNY Białystok opłacono on-line
2 Kloc Dawid Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy opłacono on-line
3 Sokół Mariusz Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
4 Moniuszko Anna BIalystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY
5 Gryc Alina Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
6 Zaniewski Tomasz Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
7 Klepacki Marcin BIALYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
8 SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DREWNOFORNIR opłacono on-line
9 Stypułkowski Michał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
10 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
11 Leończuk Justyna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
12 OSIEKOWICZ tomasz BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DREWNOFORNIR opłacono on-line
13 Krasowski Mariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
14 Kraszewski Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
15 Godlewski Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
16 Chomik Jan Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
17 Kraszewska Milena Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
18 Sienkiewicz Jakub Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
19 Borowska Magdalena Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY House of Poland opłacono on-line
20 Skrętek Paulina Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
21 Kondraciuk Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY CROSSFIT Białystok opłacono on-line
22 Sar Marcin białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners
23 Kondraciuk Andrzej Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Sp 5 Białystok opłacono on-line
24 Krętowski Michał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
25 Halasik Michał Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
26 Treichel Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
27 Gołembiecki Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
28 Świderski Janusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
29 Andruszkiewicz Michał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY GLS TEAM opłacono on-line
30 Jamiołkowski Wojciech Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
31 Bernatowicz Damian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
32 Kosiorek Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK opłacono on-line
33 Lenkiewicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
34 MALISZEWSKA Julita MALISZEWSKA Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY
35 Bondarewicz Andrzej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
36 Gołembiewski Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
37 Gromacki Ireneusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
38 Grygorowicz Przemek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
39 Sadowski Wojciech Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
40 Mróz Agnieszka Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
41 Rakowicz Justyna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
42 Osmólska Magdalena Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY INITIUM opłacono on-line
43 Osmólski Łukasz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY INITIUM opłacono on-line
44 Sadowski Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
45 Kulikowski Dominik Kulikowski Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
46 Chętnik Klaudia Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY SP 26 Białystok
47 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DEFEKT MUZGÓ CREW opłacono on-line
48 Benecki Grzegorz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
49 Klimiuk Małgorzata Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
50 Borchert Dariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
51 Makałus Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Korona Nieruchomości opłacono on-line
52 Szydłowski Adrian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
53 Stasiewicz Magdalena Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
54 Skaraczyński Sebastian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
55 Wiński Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
56 Ostrowski Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
57 Gaińska Iwona Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
58 Dackiewicz Kamila Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY JagRunners opłacono on-line
59 Dubowski Henryk Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Biegam, bo lubię opłacono on-line
60 Dawidek Mariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BiegoStok
61 Pieńczykowski Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
62 Kaczanowski Krzysztof Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY
63 Kowalewicz Emilia Maria Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
64 Sadowski Andrzej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
65 Nowicki Wiktor Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 7Lo białystok opłacono on-line
66 Żukowska Aniela Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
67 Koszel Agnieszka Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
68 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
69 Bagińska Olga Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
70 Koszel Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
71 Półtorak Krzysiek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Outdoor Training
72 Szczesiul Anna Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
73 Bezubik Agnieszka Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
74 Bezubik Ola Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
75 Żamojda Edyta białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
76 Bezubik Maciek Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
77 Matejczyk Artur Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
78 Zarzeczny Grzegorz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
79 Pogorzelski Kamil Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
80 Walesiuk Monika Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
81 Jurczewski Mariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
82 CHĘTNIK ARTUR Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY iSwim Białystok ; i-sport.pl opłacono on-line
83 Chodorowski Aleksander Chodorowski Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
84 Matejczyk Filip Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
85 Matejczyk Zuzia Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
86 Zujko Kinga Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
87 Nowicki Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegostok opłacono on-line
88 Moniuszko Radek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY
89 Gaiński Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
90 Leończuk Andrzej BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
91 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY osk SzAŁ opłacono on-line
92 Lindebny Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
93 Puciłowski Mirosław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
94 Sokół Przemysław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
95 Matejczyk Magda Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
96 Nasuto Jacek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
97 Król Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam Bo Lubię Białystok opłacono on-line
98 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
99 Wójcik Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białystok Biega Team opłacono on-line
100 BARANOWSKI ADAM BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line


Wyświetleń: 5524

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ