Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Kuś Artur Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
102 Dołęga Anna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
103 Waszkiewicz Ewelina Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY JagRunners opłacono on-line
104 Bałdak Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 7 BDH "Tygrysy" opłacono on-line
105 Niemotko Tomasz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Kołaki Team opłacono on-line
106 Bieluczyk Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
107 Rudnik Sławomir Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni / Podlasie 4x4 opłacono on-line
108 Klejzerowicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
109 Godlewski Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
110 Łyżwa Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
111 Szubzda Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegostok opłacono on-line
112 Bohdziewicz Zbigniew Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
113 Zachowicz Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
114 Stasiewicz Emilia Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
115 KAMIEŃSKI CEZARY Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
116 Birycki Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
117 Miniuk Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Palę Wrotki opłacono on-line
118 Kondraciuk Paweł BIAŁYSTOK 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
119 Kondraciuk Mariusz BIAŁYSTOK 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
120 Skowera Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Pędziwiatr Białystok
121 ROMANOWICZ ROBERT BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
122 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam dla Justysi opłacono on-line
123 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
124 Koziołkiewicz Krzysztof Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY SZYBKI ŻÓŁWIK (.....kiedyś; teraz- trochę wolniejszy:)) opłacono on-line
125 Falkowski Cezary Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
126 Pogorzały Emil Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY KTS Bielsk Podlaski opłacono on-line
127 Sieliwoniuk Rafał Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
128 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
129 Bogus Adrian Choroszcz 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
130 Bułach Marek Ciasne 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
131 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
132 JAGIELSKA ANNA CZARNA BIAŁOSTOCKA 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
133 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY farmer opłacono on-line
134 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
135 Mejsak Maciej Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
136 Kurel Edyta Kurel Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
137 Taudul Urszula Czarna Białostocka 1963 M - BIEG RODZINNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
138 Toczko Kamil Czarna Białostocka 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
139 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
140 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
141 Pietrowska Patrycja Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
142 Obolewicz Łukasz Dobrzyniewo Fabryczne 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
143 Łotowska Katarzyna Dzikie 10 KM - BIEG GŁÓWNY Palę Wrotki
144 Tombacher Krzysztof Ełk 10 KM - BIEG GŁÓWNY Miraz Race Team
145 Parchowska Magda Gdańsk 10 KM - BIEG GŁÓWNY Palę Wrotki opłacono on-line
146 Łozak Kinga Giżycko 10 KM - BIEG GŁÓWNY BBL Giżycko opłacono on-line
147 Wróblewski Maksymilian Grabówka 1963 M - BIEG RODZINNY
148 Gutowski Mariusz Grabówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY GLS TEAM opłacono on-line
149 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
150 Wróblewski Marek Grabówka 1963 M - BIEG RODZINNY
151 Drużba Grzegorz Hajnówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
152 Sieliwoniuk Piotr Hołody 10 KM - BIEG GŁÓWNY 90 OSP Hołody
153 Makowska Karolina Jamiołki-Piotrowięta 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
154 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Szalonych Rowerzystów - Białystok opłacono on-line
155 Lenczewski Krzysztof Kleosin 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
156 Romańczuk Filip Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
157 Romańczuk Tomasz Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
158 Rydzewski Krzysztof Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
159 Matejczyk Marcin Lewickie 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners
160 Tracikowska Dorota Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO
161 Tracikowski Dariusz Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO
162 Łapińska Paulina Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
163 Zabielski Marcin Mały Płock 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
164 Zabielski Maciej Mały Płock 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
165 Rybnik Karol Nowe Aleksandrowo 10 KM - BIEG GŁÓWNY Cześć i Chwała Bohaterom !!! opłacono on-line
166 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
167 Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
168 Wołosik Sławomir Nowodworce 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
169 Kozioł Piotr Porosły 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
170 Grabowicz Mirosław Sokółka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
171 Pietrasz Jolanta Sokółka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
172 Pietrasz Jolanta Sokółka 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
173 OFMAN ZBIGNIEW SUPRAŚL 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
174 Węglarz Hubert Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
175 Okurowski Jerzy Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
176 Brajczewski Marian Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
177 Aleksiejczuk Paweł Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
178 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 10 KM - BIEG GŁÓWNY
179 Ruta Damian Warszawa 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nike Running Team opłacono on-line
180 Wojewódzka Agnieszka Wasilków 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
181 Moczydlowski Marek Zascianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
182 Moczydłowska Wiktoria Zaścianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
183 Andrejew Agnieszka Ząbki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Bóbr Tłuszcz opłacono on-line
184 Zawistowski Łukasz Złotoria 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line


Wyświetleń: 5518

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ