Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klepacki Marcin | BIALYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
2 | Sidor Tomasz | Bialystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Białystok | opłacono on-line |
3 | Kloc Dawid | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy | opłacono on-line |
4 | Sokół Mariusz | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
5 | Gryc Alina | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
6 | Zaniewski Tomasz | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
7 | Matejczyk Artur | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
8 | Zarzeczny Grzegorz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
9 | Walesiuk Monika | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T Runners | opłacono on-line |
10 | CHĘTNIK ARTUR | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | iSwim Białystok ; i-sport.pl | opłacono on-line |
11 | Matejczyk Filip | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
12 | Matejczyk Zuzia | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
13 | Matejczyk Magda | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
14 | Król Marek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Biegam Bo Lubię Białystok | opłacono on-line |
15 | Rudnik Sławomir | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni / Podlasie 4x4 | opłacono on-line |
16 | Klejzerowicz Paweł | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | opłacono on-line |
17 | Godlewski Marek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
18 | ROMANOWICZ ROBERT | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
19 | Leończuk Justyna | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
20 | Makałus Tomasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Korona Nieruchomości | opłacono on-line |
21 | Bagińska Olga | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
22 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | opłacono on-line |
23 | Chomik Jan | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
24 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | CROSSFIT Białystok | opłacono on-line |
25 | Kondraciuk Andrzej | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Sp 5 Białystok | opłacono on-line |
26 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
27 | Kowalewicz Emilia Maria | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
28 | Bieluczyk Rafał | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
29 | Skaraczyński Sebastian | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
30 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | opłacono on-line |
31 | Gołembiecki Piotr | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
32 | BARANOWSKI ADAM | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
33 | Łyżwa Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
34 | OSTASZEWSKI IRENEUSZ | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | DEFEKT MUZGÓ CREW | opłacono on-line |
35 | Koziejko Stanisław | Białystok | Bahrajn | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Biegam dla Justysi | opłacono on-line |
36 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
37 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
38 | Borowska Magdalena | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | House of Poland | opłacono on-line |
39 | Sadowski Rafał | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | CHŁOPCY CHORTENOWCY | opłacono on-line |
40 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T Runners | opłacono on-line |
41 | Szydłowski Adrian | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | CHŁOPCY CHORTENOWCY | opłacono on-line |
42 | Dackiewicz Kamila | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | JagRunners | opłacono on-line |
43 | Żukowska Aniela | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
44 | Waszkiewicz Ewelina | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | JagRunners | opłacono on-line |
45 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
46 | Bohdziewicz Zbigniew | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
47 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 7 BDH "Tygrysy" | opłacono on-line |
48 | Birycki Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
49 | Szubzda Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Biegostok | opłacono on-line |
50 | Bondarewicz Andrzej | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
51 | Rakowicz Justyna | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
52 | Gaiński Tomasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T Runners | opłacono on-line |
53 | Kondraciuk Paweł | BIAŁYSTOK | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
54 | Kondraciuk Mariusz | BIAŁYSTOK | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
55 | Dołęga Anna | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
56 | Sadowski Wojciech | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
57 | KAMIEŃSKI CEZARY | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
58 | Żamojda Edyta | białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
59 | Gaińska Iwona | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
60 | Wiński Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
61 | Lindebny Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
62 | Leończuk Andrzej | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
63 | Mróz Agnieszka | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
64 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
65 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Biegostok | opłacono on-line |
66 | Halasik Michał | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
67 | Treichel Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
68 | Bernatowicz Damian | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
69 | Gołembiewski Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
70 | Benecki Grzegorz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
71 | Ostrowski Paweł | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
72 | Koszel Agnieszka | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
73 | Koszel Piotr | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
74 | Szczesiul Anna | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
75 | Bezubik Agnieszka | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
76 | Bezubik Ola | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
77 | Bezubik Maciek | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
78 | WRZESIŃSKI ZDZISŁAW | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | osk SzAŁ | opłacono on-line |
79 | Klimiuk Małgorzata | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
80 | Chodorowski Aleksander Chodorowski | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
81 | SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | DREWNOFORNIR | opłacono on-line |
82 | OSIEKOWICZ tomasz | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | DREWNOFORNIR | opłacono on-line |
83 | Kraszewski Piotr | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
84 | Kraszewska Milena | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
85 | Sadowski Andrzej | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T RUNNERS TEAM | opłacono on-line |
86 | Andruszkiewicz Michał | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | GLS TEAM | opłacono on-line |
87 | Wójcik Rafał | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
88 | Kuś Artur | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
89 | Gromacki Ireneusz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
90 | Sienkiewicz Jakub | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
91 | Skrętek Paulina | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
92 | Grygorowicz Przemek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
93 | Pieńczykowski Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
94 | Nasuto Jacek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
95 | Stasiewicz Magdalena | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
96 | Dubowski Henryk | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Biegam, bo lubię | opłacono on-line |
97 | Nowicki Wiktor | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 7Lo białystok | opłacono on-line |
98 | Godlewski Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
99 | Świderski Janusz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
100 | Osmólska Magdalena | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | INITIUM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11878