Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Gaiński Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
102 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
103 Rakowicz Justyna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
104 Bondarewicz Andrzej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
105 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
106 Szubzda Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegostok opłacono on-line
107 Gutowski Mariusz Grabówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY GLS TEAM opłacono on-line
108 Sieliwoniuk Piotr Hołody 10 KM - BIEG GŁÓWNY 90 OSP Hołody
109 Pietrowska Patrycja Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
110 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY farmer opłacono on-line
111 Birycki Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
112 Pietrasz Jolanta Sokółka 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
113 Pietrasz Jolanta Sokółka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
114 Bałdak Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 7 BDH "Tygrysy" opłacono on-line
115 Bohdziewicz Zbigniew Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
116 Aleksiejczuk Paweł Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
117 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
118 Kozioł Piotr Porosły 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
119 Sieliwoniuk Rafał Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
120 Kosiorek Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK opłacono on-line
121 Waszkiewicz Ewelina Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY JagRunners opłacono on-line
122 Żukowska Aniela Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
123 Dackiewicz Kamila Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY JagRunners opłacono on-line
124 Szydłowski Adrian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
125 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
126 Grabowicz Mirosław Sokółka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
127 Sadowski Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
128 Bogus Adrian Choroszcz 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
129 Borowska Magdalena Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY House of Poland opłacono on-line
130 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
131 Romańczuk Tomasz Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
132 Romańczuk Filip Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
133 Lenkiewicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
134 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam dla Justysi opłacono on-line
135 Skowera Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Pędziwiatr Białystok
136 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DEFEKT MUZGÓ CREW opłacono on-line
137 MALISZEWSKA Julita MALISZEWSKA Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY
138 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Szalonych Rowerzystów - Białystok opłacono on-line
139 Łyżwa Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
140 BARANOWSKI ADAM BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
141 Gołembiecki Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
142 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
143 Skaraczyński Sebastian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
144 Bieluczyk Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
145 Kowalewicz Emilia Maria Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
146 Tracikowski Dariusz Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO
147 Tracikowska Dorota Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO
148 Sokół Przemysław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
149 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
150 Dawidek Mariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BiegoStok
151 Moczydłowska Wiktoria Zaścianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
152 Chętnik Klaudia Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY SP 26 Białystok
153 Moczydlowski Marek Zascianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
154 Tombacher Krzysztof Ełk 10 KM - BIEG GŁÓWNY Miraz Race Team
155 Kondraciuk Andrzej Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Sp 5 Białystok opłacono on-line
156 Kondraciuk Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY CROSSFIT Białystok opłacono on-line
157 Chomik Jan Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
158 Krasowski Mariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
159 Stypułkowski Michał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
160 Kurel Edyta Kurel Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
161 Puciłowski Mirosław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
162 Bagińska Olga Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
163 Makałus Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Korona Nieruchomości opłacono on-line
164 Sar Marcin białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners
165 Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
166 Leończuk Justyna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
167 ROMANOWICZ ROBERT BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
168 Godlewski Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
169 Klejzerowicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
170 Matejczyk Marcin Lewickie 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners
171 Rudnik Sławomir Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni / Podlasie 4x4 opłacono on-line
172 Król Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam Bo Lubię Białystok opłacono on-line
173 Matejczyk Magda Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
174 Moniuszko Anna BIalystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY
175 Moniuszko Radek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY
176 Zujko Kinga Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
177 Matejczyk Zuzia Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
178 Matejczyk Filip Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
179 CHĘTNIK ARTUR Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY iSwim Białystok ; i-sport.pl opłacono on-line
180 Jurczewski Mariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
181 Walesiuk Monika Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
182 Zarzeczny Grzegorz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
183 Matejczyk Artur Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
184 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line


Wyświetleń: 5527

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ