Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stasiewicz Emilia Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
2 Zachowicz Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
3 Rydzewski Krzysztof Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
4 Parchowska Magda Gdańsk 10 KM - BIEG GŁÓWNY Palę Wrotki opłacono on-line
5 Pogorzelski Kamil Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
6 Borchert Dariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
7 Falkowski Cezary Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
8 Jamiołkowski Wojciech Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
9 Mejsak Maciej Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
10 Krętowski Michał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
11 Obolewicz Łukasz Dobrzyniewo Fabryczne 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
12 Miniuk Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Palę Wrotki opłacono on-line
13 Niemotko Tomasz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Kołaki Team opłacono on-line
14 Kulikowski Dominik Kulikowski Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
15 Osmólski Łukasz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY INITIUM opłacono on-line
16 Osmólska Magdalena Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY INITIUM opłacono on-line
17 Świderski Janusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
18 Godlewski Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
19 Brajczewski Marian Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
20 Nowicki Wiktor Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 7Lo białystok opłacono on-line
21 Dubowski Henryk Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Biegam, bo lubię opłacono on-line
22 Pogorzały Emil Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY KTS Bielsk Podlaski opłacono on-line
23 Stasiewicz Magdalena Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
24 Ruta Damian Warszawa 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nike Running Team opłacono on-line
25 Łapińska Paulina Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
26 Zawistowski Łukasz Złotoria 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
27 Zaniewski Tomasz Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
28 Gryc Alina Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
29 Nasuto Jacek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
30 Pieńczykowski Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
31 Grygorowicz Przemek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
32 Zabielski Maciej Mały Płock 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
33 Zabielski Marcin Mały Płock 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
34 Łozak Kinga Giżycko 10 KM - BIEG GŁÓWNY BBL Giżycko opłacono on-line
35 Węglarz Hubert Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
36 Makowska Karolina Jamiołki-Piotrowięta 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
37 Skrętek Paulina Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
38 Sienkiewicz Jakub Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
39 Sokół Mariusz Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
40 Kloc Dawid Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy opłacono on-line
41 Gromacki Ireneusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
42 Kuś Artur Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
43 Wójcik Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białystok Biega Team opłacono on-line
44 Andruszkiewicz Michał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY GLS TEAM opłacono on-line
45 Sadowski Andrzej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
46 OFMAN ZBIGNIEW SUPRAŚL 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
47 Kraszewska Milena Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
48 Kraszewski Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
49 OSIEKOWICZ tomasz BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DREWNOFORNIR opłacono on-line
50 SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DREWNOFORNIR opłacono on-line
51 Chodorowski Aleksander Chodorowski Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
52 Klimiuk Małgorzata Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
53 JAGIELSKA ANNA CZARNA BIAŁOSTOCKA 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
54 Sidor Tomasz Bialystok 1963 M - BIEG RODZINNY Białystok opłacono on-line
55 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
56 Taudul Urszula Czarna Białostocka 1963 M - BIEG RODZINNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
57 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY osk SzAŁ opłacono on-line
58 Bezubik Maciek Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
59 Bezubik Ola Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
60 Bezubik Agnieszka Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
61 Szczesiul Anna Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
62 Koszel Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
63 Koszel Agnieszka Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
64 Ostrowski Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
65 Benecki Grzegorz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
66 Gołembiewski Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
67 Bernatowicz Damian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
68 Okurowski Jerzy Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
69 Treichel Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
70 Halasik Michał Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
71 Nowicki Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegostok opłacono on-line
72 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
73 Mróz Agnieszka Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
74 Rybnik Karol Nowe Aleksandrowo 10 KM - BIEG GŁÓWNY Cześć i Chwała Bohaterom !!! opłacono on-line
75 Leończuk Andrzej BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
76 Lindebny Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
77 Wiński Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
78 Wołosik Sławomir Nowodworce 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
79 Koziołkiewicz Krzysztof Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY SZYBKI ŻÓŁWIK (.....kiedyś; teraz- trochę wolniejszy:)) opłacono on-line
80 Bułach Marek Ciasne 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
81 Gaińska Iwona Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
82 Toczko Kamil Czarna Białostocka 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
83 Drużba Grzegorz Hajnówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
84 Żamojda Edyta białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
85 Lenczewski Krzysztof Kleosin 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
86 Wojewódzka Agnieszka Wasilków 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
87 Klepacki Marcin BIALYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
88 Andrejew Agnieszka Ząbki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Bóbr Tłuszcz opłacono on-line
89 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
90 KAMIEŃSKI CEZARY Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
91 Sadowski Wojciech Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
92 Dołęga Anna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
93 Kondraciuk Mariusz BIAŁYSTOK 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
94 Kondraciuk Paweł BIAŁYSTOK 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
95 Gaiński Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
96 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
97 Rakowicz Justyna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
98 Bondarewicz Andrzej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
99 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
100 Szubzda Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegostok opłacono on-line


Wyświetleń: 5520

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ