Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Gutowski Mariusz Grabówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY GLS TEAM opłacono on-line
102 Pietrowska Patrycja Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
103 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY farmer opłacono on-line
104 Birycki Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
105 Pietrasz Jolanta Sokółka 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
106 Pietrasz Jolanta Sokółka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
107 Bałdak Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 7 BDH "Tygrysy" opłacono on-line
108 Bohdziewicz Zbigniew Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
109 Aleksiejczuk Paweł Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
110 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
111 Kozioł Piotr Porosły 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
112 Sieliwoniuk Rafał Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
113 Kosiorek Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK opłacono on-line
114 Waszkiewicz Ewelina Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY JagRunners opłacono on-line
115 Żukowska Aniela Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
116 Dackiewicz Kamila Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY JagRunners opłacono on-line
117 Szydłowski Adrian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
118 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
119 Grabowicz Mirosław Sokółka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
120 Sadowski Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
121 Bogus Adrian Choroszcz 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
122 Borowska Magdalena Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY House of Poland opłacono on-line
123 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
124 Romańczuk Tomasz Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
125 Romańczuk Filip Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
126 Lenkiewicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
127 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam dla Justysi opłacono on-line
128 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DEFEKT MUZGÓ CREW opłacono on-line
129 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Szalonych Rowerzystów - Białystok opłacono on-line
130 Łyżwa Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
131 BARANOWSKI ADAM BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
132 Gołembiecki Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
133 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
134 Skaraczyński Sebastian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
135 Bieluczyk Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
136 Kowalewicz Emilia Maria Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
137 Sokół Przemysław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
138 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
139 Moczydłowska Wiktoria Zaścianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
140 Moczydlowski Marek Zascianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
141 Kondraciuk Andrzej Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Sp 5 Białystok opłacono on-line
142 Kondraciuk Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY CROSSFIT Białystok opłacono on-line
143 Chomik Jan Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
144 Kurel Edyta Kurel Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
145 Puciłowski Mirosław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
146 Bagińska Olga Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
147 Makałus Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Korona Nieruchomości opłacono on-line
148 Leończuk Justyna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
149 ROMANOWICZ ROBERT BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
150 Godlewski Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
151 Klejzerowicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
152 Rudnik Sławomir Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni / Podlasie 4x4 opłacono on-line
153 Król Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam Bo Lubię Białystok opłacono on-line
154 Matejczyk Magda Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
155 Matejczyk Zuzia Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
156 Matejczyk Filip Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
157 CHĘTNIK ARTUR Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY iSwim Białystok ; i-sport.pl opłacono on-line
158 Walesiuk Monika Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Runners opłacono on-line
159 Zarzeczny Grzegorz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
160 Matejczyk Artur Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Rodzina Matejczyków opłacono on-line
161 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line


Wyświetleń: 6313

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ