Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksiejczuk Paweł | Supraśl | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
2 | Andrejew Agnieszka | Ząbki | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Bóbr Tłuszcz | opłacono on-line |
3 | Andruszkiewicz Michał | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | GLS TEAM | opłacono on-line |
4 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
5 | Bagińska Olga | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
6 | BARANOWSKI ADAM | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
7 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 7 BDH "Tygrysy" | opłacono on-line |
8 | Benecki Grzegorz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
9 | Bernatowicz Damian | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
10 | Bezubik Agnieszka | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
11 | Bezubik Maciek | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
12 | Bezubik Ola | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
13 | Bieluczyk Rafał | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
14 | Birycki Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
15 | Bogus Adrian | Choroszcz | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
16 | Bohdziewicz Zbigniew | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
17 | Bondarewicz Andrzej | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
18 | Borchert Dariusz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
19 | Borowska Magdalena | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | House of Poland | opłacono on-line |
20 | Brajczewski Marian | Supraśl | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
21 | Bułach Marek | Ciasne | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
22 | CHĘTNIK ARTUR | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | iSwim Białystok ; i-sport.pl | opłacono on-line |
23 | Chodorowski Aleksander Chodorowski | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
24 | Chomik Jan | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
25 | Dackiewicz Kamila | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | JagRunners | opłacono on-line |
26 | Dołęga Anna | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
27 | Drużba Grzegorz | Hajnówka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T Runners | opłacono on-line |
28 | Dubowski Henryk | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Biegam, bo lubię | opłacono on-line |
29 | Dzienisik Michał | Grabówka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
30 | Falkowski Cezary | Bielsk Podlaski | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
31 | Gaińska Iwona | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
32 | Gaiński Tomasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T Runners | opłacono on-line |
33 | Godlewski Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
34 | Godlewski Marek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
35 | Gołembiecki Piotr | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
36 | Gołembiewski Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
37 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
38 | Gromacki Ireneusz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
39 | Gryc Alina | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
40 | Grygorowicz Przemek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
41 | Gutowski Mariusz | Grabówka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | GLS TEAM | opłacono on-line |
42 | Halasik Michał | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
43 | JAGIELSKA ANNA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
44 | Jamiołkowski Wojciech | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
45 | KAMIEŃSKI CEZARY | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
46 | Klejzerowicz Paweł | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | opłacono on-line |
47 | Klepacki Marcin | BIALYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
48 | Klimiuk Małgorzata | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
49 | Kloc Dawid | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy | opłacono on-line |
50 | Kondraciuk Andrzej | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Sp 5 Białystok | opłacono on-line |
51 | Kondraciuk Mariusz | BIAŁYSTOK | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
52 | Kondraciuk Paweł | BIAŁYSTOK | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
53 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | CROSSFIT Białystok | opłacono on-line |
54 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
55 | Koszel Agnieszka | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
56 | Koszel Piotr | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
57 | Kowalewicz Emilia Maria | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
58 | Koziejko Stanisław | Białystok | Bahrajn | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Biegam dla Justysi | opłacono on-line |
59 | Kozioł Piotr | Porosły | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
60 | Koziołkiewicz Krzysztof | Bielsk Podlaski | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | SZYBKI ŻÓŁWIK (.....kiedyś; teraz- trochę wolniejszy:)) | opłacono on-line |
61 | Kraszewska Milena | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
62 | Kraszewski Piotr | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
63 | Krętowski Michał | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
64 | Król Marek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Biegam Bo Lubię Białystok | opłacono on-line |
65 | Kulikowski Dominik Kulikowski | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
66 | Kurel Edyta Kurel | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
67 | Kuś Artur | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
68 | Lenczewski Krzysztof | Kleosin | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
69 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
70 | Leończuk Andrzej | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
71 | Leończuk Justyna | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
72 | Lindebny Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
73 | Makałus Tomasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Korona Nieruchomości | opłacono on-line |
74 | Makowska Karolina | Jamiołki-Piotrowięta | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
75 | Marcińczyk Bożena | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
76 | Matejczyk Artur | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
77 | Matejczyk Filip | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
78 | Matejczyk Magda | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
79 | Matejczyk Zuzia | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Rodzina Matejczyków | opłacono on-line |
80 | Mejsak Maciej | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
81 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Palę Wrotki | opłacono on-line |
82 | Moczydlowski Marek | Zascianki | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | opłacono on-line |
83 | Moczydłowska Wiktoria | Zaścianki | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | opłacono on-line |
84 | Mróz Agnieszka | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
85 | Nasuto Jacek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
86 | Niemotko Tomasz | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Kołaki Team | opłacono on-line |
87 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Biegostok | opłacono on-line |
88 | Nowicki Wiktor | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 7Lo białystok | opłacono on-line |
89 | Obolewicz Łukasz | Dobrzyniewo Fabryczne | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
90 | OFMAN ZBIGNIEW | SUPRAŚL | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
91 | Okurowski Jerzy | Supraśl | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
92 | OSIEKOWICZ tomasz | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | DREWNOFORNIR | opłacono on-line |
93 | Osmólska Magdalena | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | INITIUM | opłacono on-line |
94 | Osmólski Łukasz | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | INITIUM | opłacono on-line |
95 | OSTASZEWSKI IRENEUSZ | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | DEFEKT MUZGÓ CREW | opłacono on-line |
96 | Ostrowska Marlena | Czarna Bialostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
97 | Ostrowski Paweł | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
98 | Parchowska Magda | Gdańsk | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Palę Wrotki | opłacono on-line |
99 | Paszkiewicz Konrad | Ciechanowiec | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
100 | Pieńczykowski Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12050