R.Ambo Race 2019 & R.Ambo Race Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Berk Artur Łukta Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
2 Dzieniszewski Rafał Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
3 Żukowski Jakub Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.00, 3-4 lata) opłacono on-line
4 Kamiński Paweł Ostrołęka Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
5 Zaremba Grzegorz Kurpie Dworskie 16 Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) 70.00 PLN
6 Onufrejuk Marcin Górowo Iławeckie Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) Best BEaSTs opłacono on-line
7 Majszyk Damian Orneta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
8 Dobrowolska Ania Ostrołęka Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
9 Baranowski Jarosław Ostrołęka Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
10 Komissarow Michał Biskupiec Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) opłacono on-line
11 Krysiński Wojciech Ostrołęka Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
12 Krysiński Andrzej Ostrołęka Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
13 Dęga Lidia Tralewo Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
14 Seweryn Maja Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) opłacono on-line
15 Lamparski Piotr Orneta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
16 Kondraciuk Andrzej Białystok Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) CROSSFIT Białystok 10.00 PLN
17 Kondraciuk Piotr Białystok Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) CROSSFIT Białystok 90.00 PLN
18 bańkowski damian Ryn Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) 70.00 PLN
19 Ciosek Anna Górowo Iławeckie Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) 70.00 PLN
20 Ciosek Sebastian Górowo Iławeckie Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) 70.00 PLN
21 Domanowska Maja OLSZTYN Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) OCR Spartans Olsztyn opłacono on-line
22 Domanowski Filip OLSZTYN Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) OCR Spartans Olsztyn opłacono on-line
23 Domanowski Przemysław Domanowski Olsztyn Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) OCR Spartans Olsztyn opłacono on-line
24 Wejknis Szymon ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.00, 3-4 lata) opłacono on-line
25 Wejknis Karolina ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) opłacono on-line
26 Wejknis Lena ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
27 Ksawery Dzik Elblag Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) 10.00 PLN
28 Pietrzak Marcel Ostroda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) Familyteam opłacono on-line
29 Pietrzak Nela Ostroda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) Familyteam opłacono on-line
30 Pietrzak Maks Ostroda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Familyteam opłacono on-line
31 Pietrzak Marcin Ostroda Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) Familyteam opłacono on-line
32 Świętochowska Anna Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) 70.00 PLN
33 Kruszyński Rafał Małdyty Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) Przedszkole Małdyty opłacono on-line
34 Kubicki Wojtek Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) Szkoła Podstawowa Łukta opłacono on-line
35 Wójcik Artur Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) 70.00 PLN
36 Wójcik Paulina Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) 70.00 PLN
37 Puchacz Nadia Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
38 Puchacz Lena ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) opłacono on-line
39 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) A.M.G. Braniewo 90.00 PLN
40 Malinowska Dominika Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) 70.00 PLN
41 Dublaszewski Marcin Jaroty Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) OCR Spartans Olsztyn opłacono on-line
42 szydlik kamil olsztyn Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) strefaprzygody.pl 70.00 PLN
43 Milewski Paweł Olsztyn Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) DZIKI OLSZTYN opłacono on-line
44 JAKSZEWICZ Oliwia Elbląg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) opłacono on-line
45 JAKSZEWICZ Sławomir Elbląg Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) opłacono on-line


Wyświetleń: 1224

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ