R.Ambo Race 2019 & R.Ambo Race Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wrona Maciej JONKOWO Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) SP Nowe Kawkowo 10.00 PLN
2 Wrona Karol Stekiny Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) SP Nowe Kawkowo 10.00 PLN
3 Sikorski Janusz Koizia Góra Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) opłacono on-line
4 Paszko Kamil Florczaki Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) Finisz Morąg 110.00 PLN
5 Ozga Marcin Jesionowo Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
6 Szulc Sebastian Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) opłacono on-line
7 Szulc Radosław Olsztyn Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
8 Żach Adam Żabi Róg Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) opłacono on-line
9 Lisek Marcin Nidzica Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Nidzica Biega opłacono on-line
10 Lisek Ewa Nidzica Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Nidzica Biega opłacono on-line
11 Adamczyk Jakub Zawroty Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) 110.00 PLN
12 Adamczyk Robert Zawroty Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) 110.00 PLN
13 Tatarewicz Arkadiusz Gdańsk Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
14 Koseski Radosław Tłuszcz Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) 90.00 PLN
15 Kramek Olek Olsztyn-Jaroty Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) Przedszkole Śmieszek opłacono on-line
16 Kramek Radosław Olsztyn-Jaroty Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) OCR Spartans Olsztyn opłacono on-line
17 Rybacki Błażej Nowa Wrona Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) Torpeda Race Team 110.00 PLN
18 Sternik Paweł Jesionowo Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
19 Górek Magdalena Tłuszcz Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra opłacono on-line
20 Górek Arkadiusz Tłuszcz Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra opłacono on-line
21 Górek Zofia Tłuszcz Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra opłacono on-line
22 Czarnecki Grzegorz Orłówko Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) 90.00 PLN
23 Kołakowski Piotr Kołakowski Olsztyn Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
24 Malinowski Marek Malinowski Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
25 Woliński sebastian komorowo Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) 90.00 PLN
26 Biały Rafał Biały Skitno Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) 20 Brygada Zmechanizowana Bartoszyce 90.00 PLN
27 Sobczak Oskar Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) opłacono on-line
28 Sobczak Nanna Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) opłacono on-line
29 Sobczak Marek Łukta Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
30 Otolińska Nela Łukta Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
31 Bartosek Edyta Olsztyn Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
32 Chojnowski Damian Olsztyn Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
33 Grobelny Marcin Rogóż Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
34 Haraf Michał Bartoszyce Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
35 Trzaska Krzysztof Łomża Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) Akademia Sportu Medyk opłacono on-line
36 Gębski Rafał Lidzbark Warmiński Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) calisthenic opłacono on-line
37 Gerlich Dominika Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
38 Gerlich Ryszard Olsztyn Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) OCR OLSZTYN / R.AMBO opłacono on-line
39 Kuber Andrzej KRASZEWO Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) xRunners opłacono on-line
40 Misiak Piotr Izabelin Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) opłacono on-line
41 Dudzik Marcelina Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) opłacono on-line
42 Ambo Rafał Olsztyn Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) 90.00 PLN
43 Giglewicz Jacek Biskupiec Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) 10.00 PLN
44 Giglewicz Wojciech Biskupiec Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
45 Giglewicz Kamil Biskupiec Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) opłacono on-line
46 Rytelewski Michał Barczewo Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) OCR Spartans Olsztyn opłacono on-line
47 Kubicki Marcin Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
48 Wrona Agata Warszawa Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) Zwolnieni z WFu opłacono on-line
49 Piotrowska Paula Olsztyn Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) Zwolnieni z WFu opłacono on-line
50 Król Mateusz Morąg Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) opłacono on-line
51 cieślak marcin Biskupiec Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) Biskupiec biega opłacono on-line
52 Kubicki Dawid Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) opłacono on-line
53 KALINOWSKI TOMASZ OLSZTYN Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) Zwolnieni z WFu opłacono on-line
54 Krupa Przemysław Nidzica Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
55 Jaworski Mariusz Nidzica Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Nidzica Biega opłacono on-line
56 Knap Klaudia OLSZTYN Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) R.AMBO opłacono on-line
57 Marciniak Karol Olsztyn Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) Zwolnieni z WFu opłacono on-line
58 Tanajewski Dariusz Olsztyn Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) Zwolnieni z WFu opłacono on-line
59 Biernacki Rafał Bielica Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) xRunners 110.00 PLN
60 Rudzewicz Marta Goldap Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) 90.00 PLN
61 Radziejewski Paweł Warszawa Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) opłacono on-line
62 Gola Jan Olsztynek Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
63 Szczurowski Tomasz Orneta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono on-line
64 Lamparski Łukasz Gdańsk Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Jakoś się doturlam opłacono on-line
65 Korczyńska Anna Świecie nad Osą Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
66 Piasta Aneta Rychnowo Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
67 Malinowski Maciej Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
68 Dziewiałtowski-Gintowt Michał Gdynia Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
69 Dziewiałtowska-Gintowt Evangelia Gdynia Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
70 Berk Artur Łukta Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
71 Dzieniszewski Rafał Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
72 Żukowski Jakub Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.00, 3-4 lata) opłacono on-line
73 Kamiński Paweł Ostrołęka Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
74 Zaremba Grzegorz Kurpie Dworskie 16 Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
75 Onufrejuk Marcin Górowo Iławeckie Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) Best BEaSTs opłacono on-line
76 Majszyk Damian Orneta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
77 Dobrowolska Ania Ostrołęka Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
78 Baranowski Jarosław Ostrołęka Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
79 Komissarow Michał Biskupiec Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) opłacono on-line
80 Krysiński Wojciech Ostrołęka Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
81 Krysiński Andrzej Ostrołęka Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
82 Dęga Lidia Tralewo Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) opłacono on-line
83 Seweryn Maja Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) opłacono on-line
84 Lamparski Piotr Orneta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
85 Kondraciuk Andrzej Białystok Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) CROSSFIT Białystok 10.00 PLN
86 Kondraciuk Piotr Białystok Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) CROSSFIT Białystok 110.00 PLN
87 bańkowski damian Ryn Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) 90.00 PLN
88 Ciosek Anna Górowo Iławeckie Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
89 Ciosek Sebastian Górowo Iławeckie Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
90 Domanowska Maja OLSZTYN Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) OCR Spartans Olsztyn opłacono on-line
91 Domanowski Filip OLSZTYN Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) OCR Spartans Olsztyn opłacono on-line
92 Domanowski Przemysław Domanowski Olsztyn Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) OCR Spartans Olsztyn opłacono on-line
93 Wejknis Szymon ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.00, 3-4 lata) opłacono on-line
94 Wejknis Karolina ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) opłacono on-line
95 Wejknis Lena ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
96 Ksawery Dzik Elblag Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) 10.00 PLN
97 Pietrzak Marcel Ostroda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) Familyteam opłacono on-line
98 Pietrzak Nela Ostroda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) Familyteam opłacono on-line
99 Pietrzak Maks Ostroda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Familyteam opłacono on-line
100 Pietrzak Marcin Ostroda Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) Familyteam opłacono on-line


Wyświetleń: 3419

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ