R.Ambo Race 2019 & R.Ambo Race Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czarkowski Marek Olsztyn Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
2 Zinkiewicz Filip Olsztyn Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
3 Mikut Krzysztof Toruń Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Husaria Race Team opłacono on-line
4 Buczko Bartosz Elbląg Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Cwałujące Wieprze opłacono on-line
5 Jałtuszyk Ewelina Warszawa Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Vigo System opłacono on-line
6 Żebrowski Jacek Kierzliny Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
7 Maciak Michał Warszawa Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Cwałujące Wieprze opłacono on-line
8 Milczarek Karolina Warszawa Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Vigo System opłacono on-line
9 Ornoch Agata Warszawa Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Vigo System opłacono on-line
10 Brudnicki Marcin Wynki Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
11 Ozga Marcin Jesionowo Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
12 Lisek Marcin Nidzica Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Nidzica Biega opłacono on-line
13 Lisek Ewa Nidzica Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Nidzica Biega opłacono on-line
14 Koseski Radosław Tłuszcz Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
15 Sternik Paweł Jesionowo Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
16 Górek Magdalena Tłuszcz Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra opłacono on-line
17 Górek Arkadiusz Tłuszcz Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra opłacono on-line
18 Sobczak Marek Łukta Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
19 Otolińska Nela Łukta Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
20 Gerlich Olga Olsztyn Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) OCR OLSZTYN / R.AMBO opłacono on-line
21 Krupa Przemysław Nidzica Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line
22 Jaworski Mariusz Nidzica Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Nidzica Biega opłacono on-line
23 Rudzewicz Marta Goldap Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa)
24 Berk Artur Łukta Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) opłacono on-line


Wyświetleń: 9715

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ