R.Ambo Race 2019 & R.Ambo Race Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Korniluk Tomasz Białystok Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Outdoor Training opłacono on-line
2 Szlosowski Wojciech gdańsk Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
3 Krzyżanowska Roksana Gdańsk Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
4 Koschembahr Łyskowska Danuta Sopot Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) BigYellowFoot Adventure Team
5 Szumielewicz Kinga Banino Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) BigYellowFoot Adventure Team
6 Gąsiorowski Rafał Gąsiorowski Banino Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) BigYellowFoot Adventure Team
7 Szczepański Piotr Iława Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Szwagry opłacono on-line
8 Jarząb Kacper Nowa Wieś Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Szwagry opłacono on-line
9 Matejczyk Marcin Lewickie Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Outdoor Training opłacono on-line
10 MACKIEWICZ EMILIA KOWALE, GDAŃSK Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
11 Szekalski Marek Białystok Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Outdoor Training opłacono on-line
12 Tarasewicz Paweł Białystok Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Outdoor Training opłacono on-line
13 Słoniewski Rafał Gdynia Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) RMF4RT OCR opłacono on-line
14 Suchowiecki Piotr olsztyn Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
15 Muzyk Marta Olsztyn Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Fitmania Olsztyn opłacono on-line
16 Rozenski Szymon Olsztyn Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Fitmania Olsztyn opłacono on-line
17 Szatkiewicz Sławomir Ostróda Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Szaciki
18 Szatkiewicz Agnieszka Ostróda Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Szaciki
19 Bajno Jacek Olsztyn Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
20 Tatarewicz Arkadiusz Gdańsk Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
21 Malinowski Marek Malinowski Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
22 Woliński sebastian komorowo Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta)
23 Biały Rafał Biały Skitno Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) 20 Brygada Zmechanizowana Bartoszyce
24 Bartosek Edyta Olsztyn Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
25 Chojnowski Damian Olsztyn Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
26 Grobelny Marcin Rogóż Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
27 Haraf Michał Bartoszyce Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
28 Kubicki Marcin Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
29 Gola Jan Olsztynek Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
30 Szczurowski Tomasz Orneta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono on-line
31 Lamparski Łukasz Gdańsk Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Jakoś się doturlam opłacono on-line
32 Malinowski Maciej Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
33 Majszyk Damian Orneta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
34 Lamparski Piotr Orneta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
35 Ciosek Anna Górowo Iławeckie Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
36 Ciosek Sebastian Górowo Iławeckie Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
37 Świętochowska Anna Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
38 Wójcik Artur Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
39 Wójcik Paulina Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line
40 Malinowska Dominika Łukta Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) opłacono on-line


Wyświetleń: 11172

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ