R.Ambo Race 2019 & R.Ambo Race Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Schilling Aleksander Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
2 Projs Stanisław Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Młode Dziki opłacono on-line
3 Trzaska Emilia Łomża Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Szkoła Podstawowa nr. 9 w Łomży opłacono on-line
4 Ziajkowski Kacper Biskupiec Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
5 Krzyżaniak Martyna Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
6 Winter Gabriela Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
7 Winter Maximilian Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
8 Maciołek Wiktor Iława Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) SP nr.1 im.Mikołaja Kopernika opłacono on-line
9 Maciołek Arkadiusz Maciołek Iława Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
10 Michałowski Filip Kwiecewo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) R.AMBO opłacono on-line
11 Odziemczyk Kacper Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
12 Bal Dominika Elbląg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
13 Szulim Michał Kotkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
14 Gajewska Małgorzata Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Skazani na sukces opłacono on-line
15 Gajewska AGNIESZKA Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Skazani na sukces opłacono on-line
16 Węgrzyn Karol Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
17 Ozga Oliwia Jesionowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
18 Próchniewski Kacper Żabi Róg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) SP Żabi Róg opłacono on-line
19 Wrona Maciej JONKOWO Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) SP Nowe Kawkowo opłacono on-line
20 Wrona Karol Stekiny Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) SP Nowe Kawkowo opłacono on-line
21 Górek Zofia Tłuszcz Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra opłacono on-line
22 Gerlich Dominika Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
23 Giglewicz Jacek Biskupiec Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) 10.00 PLN
24 Giglewicz Wojciech Biskupiec Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
25 Dzieniszewski Rafał Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
26 Kondraciuk Andrzej Białystok Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) CROSSFIT Białystok 10.00 PLN
27 Wejknis Lena ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line
28 Ksawery Dzik Elblag Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) 10.00 PLN
29 Pietrzak Maks Ostroda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Familyteam opłacono on-line
30 Puchacz Nadia Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) opłacono on-line


Wyświetleń: 5872

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ