Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Węgrodzka Julia | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | opłacono on-line |
2 | Węgrodzka Maja | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | opłacono on-line |
3 | Plucińska Róża | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | opłacono on-line |
4 | Dubielecki Artur | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | opłacono on-line |
5 | Kruk Nikodem | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | opłacono on-line |
6 | Krawczyńska Maria | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | opłacono on-line |
7 | Rogalski Kondrad | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | opłacono on-line |
8 | Zajczyk Max | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | opłacono on-line |
9 | Sowa Dawid | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | opłacono on-line |
10 | Kondraciuk Andrzej | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | CROSSFIT Białystok | |
11 | Ziajkowski Kacper | Biskupiec | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
12 | Giglewicz Wojciech | Biskupiec | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
13 | Giglewicz Jacek | Biskupiec | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | ||
14 | Bal Dominika | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
15 | LANGOWSKI KSAWERY | Florczaki | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
16 | Maciołek Arkadiusz Maciołek | Iława | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
17 | Maciołek Wiktor | Iława | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | SP nr.1 im.Mikołaja Kopernika | opłacono on-line |
18 | Dublaszewska Ula | Jaroty | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
19 | Ozga Oliwia | Jesionowo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
20 | Wrona Maciej | JONKOWO | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | SP Nowe Kawkowo | opłacono on-line |
21 | Szulim Michał | Kotkowo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
22 | Michałowski Filip | Kwiecewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | R.AMBO | opłacono on-line |
23 | Trzaska Emilia | Łomża | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr. 9 w Łomży | opłacono on-line |
24 | Gagat Filip | łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
25 | Puchacz Nadia | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
26 | Dzieniszewski Rafał | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
27 | Wejknis Lena | ŁUKTA | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
28 | Tomasiak Oliwia | olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
29 | Winter Maximilian | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
30 | Schilling Aleksander | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
31 | Winter Gabriela | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
32 | Gerlich Dominika | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
33 | Pietrzak Maks | Ostroda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Familyteam | opłacono on-line |
34 | Kamiński Aleksander | Ostrołęka | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
35 | Projs Stanisław | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Młode Dziki | opłacono on-line |
36 | Krzyżaniak Martyna | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
37 | Odziemczyk Kacper | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
38 | Gajewska Małgorzata | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Skazani na sukces | opłacono on-line |
39 | Gajewska AGNIESZKA | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Skazani na sukces | opłacono on-line |
40 | Węgrzyn Karol | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
41 | Drozdowska Iga | Ramoty | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | opłacono on-line | |
42 | Wrona Karol | Stekiny | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | SP Nowe Kawkowo | opłacono on-line |
43 | Górek Zofia | Tłuszcz | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra | opłacono on-line |
44 | Próchniewski Kacper | Żabi Róg | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | SP Żabi Róg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22074