Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kapczynski Pawel Kapczynski Gdańsk 63 km bieg (18.04 - sobota)
2 Bezdel Anna Puck 21 km bieg (18.04 - sobota)
3 Czerski Krzysztof Łódź 42 km nordic walking (18.04 - sobota) Epoka Nordica Łódź
4 Domżalska Wioletta Rumia 21 km bieg (18.04 - sobota) Parkrun Rumia opłacono BM
5 Chyb Radosław Gdynia 42 km bieg (18.04 - sobota)
6 Rożyk Krzysztof Gdynia 42 km bieg (18.04 - sobota) Biegamyrazem.pl/Oknobur opłacono BM
7 Kołc Paweł Gdańsk 42 km bieg (18.04 - sobota) 3W TEAM opłacono BM
8 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk 21 km bieg (18.04 - sobota) UKS ŻABIANKA GDAŃSK
9 Żyła Patryk Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota)
10 Czechowski Maciej Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota)
11 MIERZEJEWSKI Sylwester Rumia 42 km bieg (18.04 - sobota) RUNEDA opłacono BM
12 Zawalska Marta Dębogórze 21 km bieg (18.04 - sobota) Wymiatacze opłacono BM
13 Czapa Magdalena Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono
14 Stańczak Edward Malbork 21 km nordic walking (18.04 - sobota)
15 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 21 km nordic walking (18.04 - sobota)
16 Formela Kamil Gdańsk 63 km bieg (18.04 - sobota) Lubań Knapy
17 Wojdan Miroslaw Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) Boot Camp Polska Gdynia 55.00 PLN
18 Będzikowska Renata Mochowo 21 km nordic walking (18.04 - sobota) TKKF KUBUŚ SIERPC opłacono BM
19 Kuraś Beata Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) xRunners
20 Perkowski Piotr Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
21 Oleszczuk Paweł Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
22 Kruczyk Damian Kruczyk Pasym 63 km bieg (18.04 - sobota) PSM Pamiętaj Słowa Matki 55.00 PLN
23 Gładkowski Grzegorz Gowino 42 km bieg (18.04 - sobota) BigYellowFoot Adventure team
24 Kłapot Artur Jegłonik 21 km bieg (18.04 - sobota)
25 Sztuka Ewelina Jegłownik 21 km bieg (18.04 - sobota)
26 Grzelecki Sebastian Juszkowo 21 km bieg (18.04 - sobota) ST RUNNERS opłacono BM
27 Szmytkiewicz Piotr Gdynia 42 km bieg (18.04 - sobota) Klub Biegaczy Długodystansowych opłacono BM
28 Górska Iwona Lębork 21 km nordic walking (18.04 - sobota) Farm Frites Poland SA opłacono BM
29 Wasilewski Marcin Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
30 Rawska Aleksandra Rumia 21 km bieg (18.04 - sobota) Wymiatacze opłacono BM
31 Milewska Anna Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
32 Rudnicki Dariusz Pogórze 42 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
33 Rogulska Anna Pasłęk 21 km nordic walking (18.04 - sobota) Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
34 Bańdo Weronika Reda 21 km bieg (18.04 - sobota) 55.00 PLN
35 Mocarski Mirosław Rumia 21 km nordic walking (18.04 - sobota) opłacono BM
36 Zamkowska Katarzyna Grabówko 21 km nordic walking (18.04 - sobota) opłacono BM
37 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk 21 km nordic walking (18.04 - sobota) Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
38 Imianowski Jerzy Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) biegamyrazem.pl opłacono BM
39 Rumiński Rafał Reda 21 km bieg (18.04 - sobota) Runeda opłacono BM
40 Kochanek Agata Dębogórze 21 km bieg (18.04 - sobota) Kontener Formy
41 Wysocka Monika Piórkowo 21 km nordic walking (18.04 - sobota) Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
42 Połomski Marcin Rudno 21 km bieg (18.04 - sobota) 55.00 PLN
43 Nalewski Łukasz Nalewski GDYNIA 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
44 Kowalczuk Robert Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) elite team
45 Półrola Robert Banino 21 km nordic walking (18.04 - sobota) Kujawscy Runners opłacono BM
46 Olejnik Krzysztof Nowy Dwór Mazowiecki 63 km bieg (18.04 - sobota) PGB Sportowa Paczka
47 Witkowska Beata Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono
48 Gaffke Krzysztof Czarnówko 21 km bieg (18.04 - sobota) E.L.ite Runners opłacono BM
49 Woś Paweł Woś Ruchocice 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
50 Prętnik Dawid Rumia 21 km bieg (18.04 - sobota) OSNiP WP /GONGOTEAM Prętniki opłacono BM
51 Sladkoshtiev Maksim Kaliningrad 21 km nordic walking (18.04 - sobota) klub sportowy DED opłacono BM
52 Szczodrowski Dawid Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
53 Sokołowski Maciej Gdynia 21 km nordic walking (18.04 - sobota)
54 Małszycka Barbara Lębork 21 km nordic walking (18.04 - sobota) Farm Frites Poland SA opłacono BM
55 Niedziela Tomasz Gdynia 42 km bieg (18.04 - sobota) ORMW opłacono BM
56 Wiśniewska Kornelia Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) ZABIEGANE DWIE opłacono BM
57 Socha Jan Gdynia 21 km nordic walking (18.04 - sobota) opłacono BM
58 Grochowska-Tomasik Iza Warszawa 21 km nordic walking (18.04 - sobota) opłacono BM
59 Chalecka JOLANTA Braniewo 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
60 Gruchała Robert Gdynia 63 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
61 Olech Anna Gdańsk 21 km nordic walking (18.04 - sobota) Elite team opłacono BM
62 Kromelitskiy Andrey Kaliningrad 21 km nordic walking (18.04 - sobota) klub sportowy DED opłacono BM
63 Spisak Dobrawa Gdańsk 21 km nordic walking (18.04 - sobota) 55.00 PLN
64 Ostrowski Grzegorz Gdynia 42 km bieg (18.04 - sobota) biegamyrazem opłacono BM
65 Żamojcin Małgorzata Szczecin 21 km nordic walking (18.04 - sobota) Nordiclub Szczecin opłacono BM
66 Żamojcin Marek Szczecin 42 km nordic walking (18.04 - sobota) Nordiclub Szczecin opłacono BM
67 Karasiewicz Iwona Warszawa 21 km nordic walking (18.04 - sobota) Nordiclub Szczecin opłacono BM
68 Piątek Roman Kraków 63 km bieg (18.04 - sobota) PGB Sportowa Paczka
69 Voicechovska Ingrida Vilnius 42 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
70 Szczodrowska Agnieszka Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
71 Panek Elwira Lębork 21 km nordic walking (18.04 - sobota) Lęborskie Lwy opłacono BM
72 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski 21 km nordic walking (18.04 - sobota) opłacono BM
73 Wenclewska Magdalena Poznań 21 km bieg (18.04 - sobota) PGB Sportowa Paczka
74 Olech Marcin Gdańsk 21 km nordic walking (18.04 - sobota) opłacono BM
75 Grachel Dariusz Słupsk 63 km bieg (18.04 - sobota) John _Runner_Rambo opłacono BM
76 DUSZA ANNA SZCZECIN 21 km nordic walking (18.04 - sobota) Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 55.00 PLN
77 Kochanowski Marcin Gdańsk 42 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
78 Cichocka Renata Warszawa 21 km nordic walking (18.04 - sobota) opłacono BM
79 Kościelski Mariusz Chruszczewo 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
80 Kościelska Agnieszka Chruszczewo 21 km bieg (18.04 - sobota) ASFaltLoVe Dziki opłacono BM
81 Kleina Michał GDYNIA WITOMINO 21 km bieg (18.04 - sobota)
82 Rozmus Jolanta Gdynia 21 km nordic walking (18.04 - sobota) Face Nordic Walking Team opłacono BM
83 Buczkowska Wiesława Gdynia 21 km nordic walking (18.04 - sobota) Face Nordic Walking Team opłacono BM
84 Świderska Paulina Bogatka 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
85 Dyrmo Ania Dyrmo Włynkówko 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
86 Kulewicz Arkadiusz Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) Poruszeni.pl opłacono BM
87 Wojnarowska Weronika Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
88 Olejko Radosław Gdańsk 42 km nordic walking (18.04 - sobota) STEP BY STEP TRÓJMIASTO
89 Kaczmarek Małgorzata Gdańsk 21 km nordic walking (18.04 - sobota) IO Trójmiasto opłacono BM
90 Shtypuliak Sergii Gdynia 21 km bieg (18.04 - sobota) Nordea opłacono BM
91 Pohlid-Doda Anna Susz 21 km bieg (18.04 - sobota) Crossfit Team Susz opłacono BM
92 Sokołowski Roman Susz 21 km bieg (18.04 - sobota) Crossfit Team Susz opłacono BM
93 Sokołowska Agnieszka Susz 21 km bieg (18.04 - sobota) Crossfit Team Susz opłacono BM
94 Ostojska Ewa Reda 21 km nordic walking (18.04 - sobota) IO Trójmiasto
95 Torłop Małgorzata Gdańsk 21 km bieg (18.04 - sobota) Grupa Trójmiasto opłacono BM
96 Torłop Przemysław Gdańsk 42 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
97 WIŚNIEWSKI MACIEJ MALBORK 21 km nordic walking (18.04 - sobota) WiśniaTeam
98 Szymańska Roksana Poznań 63 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
99 Szymańska Roksana Poznań 63 km bieg (18.04 - sobota) opłacono BM
100 Paczesny Seweryn Zduńska Wola 42 km nordic walking (18.04 - sobota) 55.00 PLN


Wyświetleń: 11196

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ