Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Będzikowska Renata | Mochowo | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | TKKF KUBUŚ SIERPC | opłacono BM |
2 | Górska Iwona | Lębork | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Farm Frites Poland SA | opłacono BM |
3 | Rogulska Anna | Pasłęk | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
4 | Zamkowska Katarzyna | Grabówko | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
5 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
6 | Wysocka Monika | Piórkowo | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
7 | Półrola Robert | Banino | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Kujawscy Runners | opłacono BM |
8 | Sladkoshtiev Maksim | Kaliningrad | Rosja | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | klub sportowy DED | opłacono BM |
9 | Małszycka Barbara | Lębork | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Farm Frites Poland SA | opłacono BM |
10 | Socha Jan | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
11 | Grochowska-Tomasik Iza | Warszawa | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
12 | Kromelitskiy Andrey | Kaliningrad | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | klub sportowy DED | opłacono BM |
13 | Żamojcin Małgorzata | Szczecin | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nordiclub Szczecin | opłacono BM |
14 | Karasiewicz Iwona | Warszawa | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nordiclub Szczecin | opłacono BM |
15 | Panek Elwira | Lębork | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
16 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
17 | Rozmus Jolanta | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Face Nordic Walking Team | opłacono BM |
18 | Namsołek Feliks | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
19 | Lemańczyk Paulina | Poznań | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | IO Trójmiasto | opłacono BM |
20 | Kwiatkowska Marta | Kowale | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | IO Trójmiasto | opłacono BM |
21 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | opłacono BM |
22 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
23 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | opłacono BM |
24 | Rokosz Robert | Głowno | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
25 | Topolska Agnieszka | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | IO Trójmiasto | opłacono |
26 | Janiszewska Katarzyna | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
27 | Szczodrowska Wioletta | Gdańsk | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
28 | Owczarek Jagoda | Gdańsk | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
29 | Markin Evgenij | Kaliningrad | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
30 | Sorn Łukasz | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Elite Team | opłacono BM |
31 | Pszczolińska Alicja | Gdańsk | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
32 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Rosja | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | klub sportowy DED | opłacono BM |
33 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Rosja | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | klub sportowy DED | opłacono BM |
34 | ŁĘCKI JAN | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | eLITE TEAM | opłacono BM |
Wyświetleń: 20367