Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Elite Team | |
2 | Półrola Robert | Banino | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Kujawscy Runners | opłacono BM |
3 | Mrozowska agata mrozowska | Barniewice | Polska | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nie poddam Cię | opłacono BM |
4 | Świderska Paulina | Bogatka | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
5 | Chalecka JOLANTA | Braniewo | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
6 | Kochan Robert | Chojnice | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
7 | MANKIEWICZ Piotr | Chojniczki | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Florian Chojnice | opłacono BM |
8 | Kościelska Agnieszka | Chruszczewo | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ASFaltLoVe Dziki | opłacono BM |
9 | Kościelski Mariusz | Chruszczewo | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
10 | Lidzbarski Marcin | Chwaszczyno | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Drużyna Adasia | opłacono BM |
11 | Gaffke Krzysztof | Czarnówko | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | E.L.ite Runners | opłacono BM |
12 | Kochanek Agata | Dębogórze | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Kontener Formy | |
13 | Zawalska Marta | Dębogórze | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Wymiatacze | opłacono BM |
14 | Kłosiewicz Wojciech | Elbląg | Polska | 42 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
15 | Hnatyszyn Mateusz | Gdansk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Jeppesen | opłacono BM |
16 | Nowopolski Leszek | Gdansk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
17 | Latosinska Kamila | Gdansk | Polska | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | O-sowa biega | opłacono BM |
18 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | |
19 | Triebwasser Jack | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
20 | Pszczolińska Alicja | Gdańsk | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
21 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
22 | Kmera Rafał | Gdańsk | Polska | 63 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
23 | Tomkowicz Beata | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Polpharma Polrun | |
24 | Jakrzewski Piotr | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||
25 | Lorenc Monika | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||
26 | Owczarek Jagoda | Gdańsk | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
27 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
28 | Szczodrowska Wioletta | Gdańsk | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
29 | Janiszewska Kasia | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
30 | Janiszewski Rafał | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
31 | Witkowski Jakub | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Jeppesen | opłacono BM |
32 | Tomczak Dorota | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
33 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
34 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
35 | Kulewicz Arkadiusz | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Poruszeni.pl | opłacono BM |
36 | Kochanowski Marcin | Gdańsk | Polska | 42 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
37 | Szczodrowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
38 | Spisak Dobrawa | Gdańsk | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | ||
39 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ZABIEGANE DWIE | opłacono BM |
40 | Szczodrowski Dawid | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
41 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | elite team | |
42 | Milewska Anna | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM |
43 | Oleszczuk Paweł | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
44 | Perkowski Piotr | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
45 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | xRunners | |
46 | Formela Kamil | Gdańsk | Polska | 63 km bieg (18.04 - sobota) | Lubań Knapy | |
47 | Stańczak-Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | ||
48 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono | |
49 | Kołc Paweł | Gdańsk | Polska | 42 km bieg (18.04 - sobota) | 3W TEAM | opłacono BM |
50 | Kapczynski Pawel Kapczynski | Gdańsk | Polska | 63 km bieg (18.04 - sobota) | ||
51 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 63 km bieg (18.04 - sobota) | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono |
52 | Czoska Przemysław | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
53 | Stolarczyk Konrad | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
54 | ŁĘCKI JAN | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | eLITE TEAM | opłacono BM |
55 | Salwin Michał | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
56 | Wolfram Dawid | Gdynia | Polska | 42 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
57 | Kopeć Igor | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
58 | Czarnecka Adrianna | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM |
59 | Tusk Izabela | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
60 | Fojut Tomasz | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
61 | Augustowska Alicja | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
62 | Paschke Roman | Gdynia | Polska | 63 km bieg (18.04 - sobota) | ShipCup | opłacono BM |
63 | Sorn Łukasz | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Elite Team | opłacono BM |
64 | Dokrzewska Katarzyna | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | MOTYWATORNIA TEAM | opłacono BM |
65 | Narloch Łukasz | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | NAVA RUNNING TEAM | opłacono BM |
66 | Wysocka Anna | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Wymiatacze | opłacono BM |
67 | Zaremba Anna | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
68 | Janiszewska Katarzyna | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
69 | Marczuk Marta | Gdynia | Polska | 42 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
70 | Topolska Agnieszka | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | IO Trójmiasto | opłacono |
71 | Wiśniewski Gerard | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | OKAS Gdynia | opłacono |
72 | Pietrzak Małgorzata Pietrzak | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
73 | Martuzalski Jacek | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Sii Running Team / Active Flow | opłacono BM |
74 | Sarnowska Aleksandra | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Kontener Formy | opłacono BM |
75 | Namsołek Feliks | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
76 | Shtypuliak Sergii | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Nordea | opłacono BM |
77 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
78 | Rozmus Jolanta | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Face Nordic Walking Team | opłacono BM |
79 | Ostrowski Grzegorz | Gdynia | Polska | 42 km bieg (18.04 - sobota) | biegamyrazem | opłacono BM |
80 | Gruchała Robert | Gdynia | Polska | 63 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
81 | Socha Jan | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
82 | Sokołowski Maciej | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | ||
83 | Nalewski Łukasz Nalewski | GDYNIA | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
84 | Imianowski Jerzy | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | biegamyrazem.pl | opłacono BM |
85 | Szmytkiewicz Piotr | Gdynia | Polska | 42 km bieg (18.04 - sobota) | Klub Biegaczy Długodystansowych | opłacono BM |
86 | Wojdan Miroslaw | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Boot Camp Polska Gdynia | |
87 | Czechowski Maciej | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||
88 | Żyła Patryk | Gdynia | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||
89 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Polska | 42 km bieg (18.04 - sobota) | Biegamyrazem.pl/Oknobur | opłacono BM |
90 | Chyb Radosław | Gdynia | Polska | 42 km bieg (18.04 - sobota) | ||
91 | Kleina Michał | GDYNIA WITOMINO | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||
92 | Rokosz Robert | Głowno | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
93 | Jeliński Mateusz | Goręczyno | Polska | 63 km bieg (18.04 - sobota) | xRunners | opłacono BM |
94 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | Polska | 42 km bieg (18.04 - sobota) | BigYellowFoot Adventure team | |
95 | Zamkowska Katarzyna | Grabówko | Polska | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |
96 | Kłapot Artur | Jegłonik | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||
97 | Sztuka Ewelina | Jegłownik | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||
98 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Straszyn biega | opłacono BM |
99 | Grzelecki Sebastian | Juszkowo | Polska | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ST RUNNERS | opłacono BM |
100 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Rosja | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | klub sportowy DED | opłacono BM |
Wyświetleń: 20350