Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3W TEAM | |||||||||
1 | Kołc Paweł | Gdańsk | 42 km bieg (18.04 - sobota) | 3W TEAM | opłacono BM | ||||
ASFaltLoVe Dziki | |||||||||
2 | Kościelska Agnieszka | Chruszczewo | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ASFaltLoVe Dziki | opłacono BM | ||||
Biegamyrazem.pl/Oknobur | |||||||||
3 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | 42 km bieg (18.04 - sobota) | Biegamyrazem.pl/Oknobur | opłacono BM | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
4 | Milewska Anna | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
5 | Czarnecka Adrianna | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
BigYellowFoot Adventure team | |||||||||
6 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | 42 km bieg (18.04 - sobota) | BigYellowFoot Adventure team | |||||
Boot Camp Polska Gdynia | |||||||||
7 | Wojdan Miroslaw | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Boot Camp Polska Gdynia | |||||
Crossfit Team Susz | |||||||||
8 | Pohlid-Doda Anna | Susz | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Crossfit Team Susz | opłacono BM | ||||
9 | Sokołowski Roman | Susz | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Crossfit Team Susz | opłacono BM | ||||
10 | Sokołowska Agnieszka | Susz | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Crossfit Team Susz | opłacono BM | ||||
Drużyna Adasia | |||||||||
11 | Lidzbarski Marcin | Chwaszczyno | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Drużyna Adasia | opłacono BM | ||||
E.L.ite Runners | |||||||||
12 | Gaffke Krzysztof | Czarnówko | 21 km bieg (18.04 - sobota) | E.L.ite Runners | opłacono BM | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
13 | Walczak Krzysztof | Gdynia | 63 km bieg (18.04 - sobota) | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
14 | Sorn Łukasz | Gdynia | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Elite Team | opłacono BM | ||||
Elite Team | |||||||||
15 | Zientkiewicz Aga | Banino | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Elite Team | |||||
Epoka Nordica Łódź | |||||||||
16 | Czerski Krzysztof | Łódź | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | Epoka Nordica Łódź | |||||
Face Nordic Walkin Team/Kujawscy Runners | |||||||||
17 | Reseman Sylwia | Żukowo | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | Face Nordic Walkin Team/Kujawscy Runners | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
18 | Rozmus Jolanta | Gdynia | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Face Nordic Walking Team | opłacono BM | ||||
Farm Frites Poland SA | |||||||||
19 | Górska Iwona | Lębork | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Farm Frites Poland SA | opłacono BM | ||||
20 | Małszycka Barbara | Lębork | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Farm Frites Poland SA | opłacono BM | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
21 | NARLOCH WOJCIECH | Pawłówko | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Florian Chojnice | opłacono BM | ||||
22 | MANKIEWICZ Piotr | Chojniczki | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Florian Chojnice | opłacono BM | ||||
IO Trójmiasto | |||||||||
23 | Lemańczyk Paulina | Poznań | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | IO Trójmiasto | opłacono BM | ||||
24 | Kwiatkowska Marta | Kowale | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | IO Trójmiasto | opłacono BM | ||||
25 | Topolska Agnieszka | Gdynia | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | IO Trójmiasto | opłacono | ||||
IO Trójmiasto | |||||||||
26 | Ostojska Ewa | Reda | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | IO Trójmiasto | |||||
JARBUD | |||||||||
27 | Górniak Jarosław | Pogórze | 21 km bieg (18.04 - sobota) | JARBUD | opłacono BM | ||||
Jeppesen | |||||||||
28 | Witkowski Jakub | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Jeppesen | opłacono BM | ||||
29 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Jeppesen | opłacono BM | ||||
30 | Hnatyszyn Mateusz | Gdansk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Jeppesen | opłacono BM | ||||
John _Runner_Rambo | |||||||||
31 | Grachel Dariusz | Słupsk | 63 km bieg (18.04 - sobota) | John _Runner_Rambo | opłacono BM | ||||
KRAM TEAM | |||||||||
32 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | KRAM TEAM | opłacono | ||||
Klub Biegaczy Długodystansowych | |||||||||
33 | Szmytkiewicz Piotr | Gdynia | 42 km bieg (18.04 - sobota) | Klub Biegaczy Długodystansowych | opłacono BM | ||||
Kontener Formy | |||||||||
34 | Kochanek Agata | Dębogórze | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Kontener Formy | |||||
35 | Sarnowska Aleksandra | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Kontener Formy | opłacono BM | ||||
Kościerzyna | |||||||||
36 | Pestka Paweł | Mały Klincz | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Kościerzyna | opłacono BM | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
37 | Półrola Robert | Banino | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Kujawscy Runners | opłacono BM | ||||
38 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Kujawscy Runners | |||||
LEYK Team | |||||||||
39 | Leyk Daniel | Luzino | 42 km bieg (18.04 - sobota) | LEYK Team | opłacono BM | ||||
Lubań Knapy | |||||||||
40 | Formela Kamil | Gdańsk | 63 km bieg (18.04 - sobota) | Lubań Knapy | |||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
41 | Panek Elwira | Lębork | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Lęborskie Lwy | opłacono BM | ||||
MOTYWATORNIA TEAM | |||||||||
42 | Dokrzewska Katarzyna | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | MOTYWATORNIA TEAM | opłacono BM | ||||
MTB - Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
43 | Oberzig Łukasz | Wejherowo | 21 km bieg (18.04 - sobota) | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM | ||||
MTB-Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
44 | Kowalski Tomasz | Wejherowo | 21 km bieg (18.04 - sobota) | MTB-Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM | ||||
NAVA RUNNING TEAM | |||||||||
45 | Narloch Łukasz | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | NAVA RUNNING TEAM | opłacono BM | ||||
Nie poddam Cię | |||||||||
46 | Mrozowska agata mrozowska | Barniewice | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nie poddam Cię | opłacono BM | ||||
Nordea | |||||||||
47 | Shtypuliak Sergii | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Nordea | opłacono BM | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
48 | Rogulska Anna | Pasłęk | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM | ||||
49 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM | ||||
50 | Wysocka Monika | Piórkowo | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM | ||||
51 | Jankowski Marcin | Pasłęk | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
Nordiclub Szczecin | |||||||||
52 | Żamojcin Małgorzata | Szczecin | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nordiclub Szczecin | opłacono BM | ||||
53 | Żamojcin Marek | Szczecin | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nordiclub Szczecin | opłacono BM | ||||
54 | Karasiewicz Iwona | Warszawa | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Nordiclub Szczecin | opłacono BM | ||||
O-sowa biega | |||||||||
55 | Latosinska Kamila | Gdansk | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | O-sowa biega | opłacono BM | ||||
OKAS Gdynia | |||||||||
56 | Wiśniewski Gerard | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | OKAS Gdynia | opłacono | ||||
OSNiP WP /GONGOTEAM Prętniki | |||||||||
57 | Prętnik Dawid | Rumia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | OSNiP WP /GONGOTEAM Prętniki | opłacono BM | ||||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
58 | Olejnik Krzysztof | Nowy Dwór Mazowiecki | 63 km bieg (18.04 - sobota) | PGB Sportowa Paczka | |||||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
59 | Piątek Roman | Kraków | 63 km bieg (18.04 - sobota) | PGB Sportowa Paczka | |||||
60 | Wenclewska Magdalena | Poznań | 21 km bieg (18.04 - sobota) | PGB Sportowa Paczka | |||||
PSM Pamiętaj Słowa Matki | |||||||||
61 | Kruczyk Damian Kruczyk | Pasym | 63 km bieg (18.04 - sobota) | PSM Pamiętaj Słowa Matki | |||||
Parkrun Rumia | |||||||||
62 | Domżalska Wioletta | Rumia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Parkrun Rumia | opłacono BM | ||||
Polpharma Polrun | |||||||||
63 | Tomkowicz Beata | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Polpharma Polrun | |||||
Poruszeni.pl | |||||||||
64 | Kulewicz Arkadiusz | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Poruszeni.pl | opłacono BM | ||||
RUNEDA | |||||||||
65 | MIERZEJEWSKI Sylwester | Rumia | 42 km bieg (18.04 - sobota) | RUNEDA | opłacono BM | ||||
66 | Mroziński Leszek | Reda | 42 km bieg (18.04 - sobota) | RUNEDA | opłacono BM | ||||
Runeda | |||||||||
67 | Rumiński Rafał | Reda | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Runeda | opłacono BM | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
68 | Olejko Radosław | Gdańsk | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||
ST RUNNERS | |||||||||
69 | Grzelecki Sebastian | Juszkowo | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ST RUNNERS | opłacono BM | ||||
ShipCup | |||||||||
70 | Paschke Roman | Gdynia | 63 km bieg (18.04 - sobota) | ShipCup | opłacono BM | ||||
Sii Running Team / Active Flow | |||||||||
71 | Martuzalski Jacek | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Sii Running Team / Active Flow | opłacono BM | ||||
Straszyn biega | |||||||||
72 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Straszyn biega | opłacono BM | ||||
Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego | |||||||||
73 | DUSZA ANNA | SZCZECIN | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego | |||||
TKKF KUBUŚ SIERPC | |||||||||
74 | Będzikowska Renata | Mochowo | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | TKKF KUBUŚ SIERPC | opłacono BM | ||||
UKS ŻABIANKA GDAŃSK | |||||||||
75 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | |||||
Wejherowskie Łabędzie | |||||||||
76 | Schwann Mirosław | Wejherowo | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | Wejherowskie Łabędzie | opłacono BM | ||||
WiśniaTeam | |||||||||
77 | WIŚNIEWSKI MACIEJ | MALBORK | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | WiśniaTeam | |||||
Wymiatacze | |||||||||
78 | Zawalska Marta | Dębogórze | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Wymiatacze | opłacono BM | ||||
79 | Rawska Aleksandra | Rumia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Wymiatacze | opłacono BM | ||||
80 | Wysocka Anna | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Wymiatacze | opłacono BM | ||||
81 | Wysocka Maria | Mosty | 21 km bieg (18.04 - sobota) | Wymiatacze | opłacono BM | ||||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
82 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ZABIEGANE DWIE | opłacono BM | ||||
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |||||||||
83 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | opłacono BM | ||||
84 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
85 | Kapczynski Pawel Kapczynski | Gdańsk | 63 km bieg (18.04 - sobota) | ||||||
86 | Bezdel Anna | Puck | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||||||
87 | Chyb Radosław | Gdynia | 42 km bieg (18.04 - sobota) | ||||||
88 | Żyła Patryk | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||||||
89 | Czechowski Maciej | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||||||
90 | Czapa Magdalena | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono | |||||
91 | Stańczak Edward | Malbork | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | ||||||
92 | Stańczak-Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | ||||||
93 | Perkowski Piotr | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
94 | Oleszczuk Paweł | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
95 | Kłapot Artur | Jegłonik | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||||||
96 | Sztuka Ewelina | Jegłownik | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||||||
97 | Rudnicki Dariusz | Pogórze | 42 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
98 | Bańdo Weronika | Reda | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||||||
99 | Zamkowska Katarzyna | Grabówko | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
100 | Połomski Marcin | Rudno | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||||||
101 | Nalewski Łukasz Nalewski | GDYNIA | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
102 | Woś Paweł Woś | Ruchocice | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
103 | Szczodrowski Dawid | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
104 | Sokołowski Maciej | Gdynia | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | ||||||
105 | Socha Jan | Gdynia | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
106 | Grochowska-Tomasik Iza | Warszawa | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
107 | Chalecka JOLANTA | Braniewo | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
108 | Gruchała Robert | Gdynia | 63 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
109 | Spisak Dobrawa | Gdańsk | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | ||||||
110 | Szczodrowska Agnieszka | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
111 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
112 | Kochanowski Marcin | Gdańsk | 42 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
113 | Kościelski Mariusz | Chruszczewo | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
114 | Kleina Michał | GDYNIA WITOMINO | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||||||
115 | Świderska Paulina | Bogatka | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
116 | Dyrmo Ania Dyrmo | Włynkówko | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
117 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
118 | Szymańska Roksana | Poznań | 63 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
119 | Szymańska Roksana | Poznań | 63 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
120 | Paczesny Seweryn | Zduńska Wola | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | ||||||
121 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
122 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
123 | Łakomski Mateusz | Sopot | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
124 | Namsołek Feliks | Gdynia | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
125 | Byczkowski Krystian | Kiełpino | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
126 | Tomczak Dorota | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
127 | Owczarek Jacek | Kosakowo | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
128 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
129 | Rudzki Arkadiusz | Mały Klincz | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
130 | Holz Oskar | Tczew | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
131 | Kamińska Agnieszka | Koszalin | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
132 | Skrzyński Mirosław Skrzyński | Koszalin | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
133 | Rokosz Robert | Głowno | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
134 | Pestka Adam | Kościerzyna | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
135 | Pietrzak Małgorzata Pietrzak | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
136 | Kochan Robert | Chojnice | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
137 | Marczuk Marta | Gdynia | 42 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
138 | Janiszewski Rafał | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
139 | Janiszewska Kasia | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
140 | Janiszewska Katarzyna | Gdynia | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
141 | Szczodrowska Wioletta | Gdańsk | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
142 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
143 | Zaremba Anna | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
144 | Owczarek Jagoda | Gdańsk | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
145 | Lorenc Monika | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||||||
146 | CZERCHAWSKI JANUSZ | SIEMIANICE | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||||||
147 | Wasążnik Marta | Mosty | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
148 | Markin Evgenij | Kaliningrad | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
149 | Jakrzewski Piotr | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | ||||||
150 | Kretkowski Waldemar | Wrzesnia | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | ||||||
151 | Antczak-Kretkowska Maria | Września | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | ||||||
152 | Kłosiewicz Wojciech | Elbląg | 42 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
153 | Augustowska Alicja | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
154 | Fojut Tomasz | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
155 | Sulej Slawomir | Reda | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
156 | Tusk Izabela | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
157 | Kmera Rafał | Gdańsk | 63 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
158 | Nowopolski Leszek | Gdansk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
159 | Pęśko Michał | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
160 | Pszczolińska Alicja | Gdańsk | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
161 | Kopeć Igor | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
162 | Wolfram Dawid | Gdynia | 42 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
163 | Roszman Henryk | Orle | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
164 | Ziółkowska Sylwia | Szczecin | 42 km nordic walking (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
165 | Salwin Michał | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
166 | Stolarczyk Konrad | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
167 | Triebwasser Jack | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
168 | Czoska Przemysław | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | opłacono BM | |||||
biegamyrazem | |||||||||
169 | Ostrowski Grzegorz | Gdynia | 42 km bieg (18.04 - sobota) | biegamyrazem | opłacono BM | ||||
biegamyrazem.pl | |||||||||
170 | Imianowski Jerzy | Gdynia | 21 km bieg (18.04 - sobota) | biegamyrazem.pl | opłacono BM | ||||
eLITE TEAM | |||||||||
171 | ŁĘCKI JAN | Gdynia | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | eLITE TEAM | opłacono BM | ||||
elite team | |||||||||
172 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | elite team | |||||
klub sportowy DED | |||||||||
173 | Sladkoshtiev Maksim | Kaliningrad | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | klub sportowy DED | opłacono BM | ||||
174 | Kromelitskiy Andrey | Kaliningrad | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | klub sportowy DED | opłacono BM | ||||
175 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | klub sportowy DED | opłacono BM | ||||
176 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | 21 km nordic walking (18.04 - sobota) | klub sportowy DED | opłacono BM | ||||
xRunners | |||||||||
177 | Kuraś Beata | Gdańsk | 21 km bieg (18.04 - sobota) | xRunners | |||||
178 | Jeliński Mateusz | Goręczyno | 63 km bieg (18.04 - sobota) | xRunners | opłacono BM |
Wyświetleń: 20347