SILGAN ćwierćmaraton - Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych MASTERS
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 godlewski łukasz malbork Ćwierćmaraton (10,540 km) Godlewski Runners opłacono on-line
202 CIAPKA JANINA GOSZYN Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
203 Lipke Krzysztof Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) CrossElite opłacono on-line
204 Najda Natalia Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
205 Świtaj Aneta Częstochowa Ćwierćmaraton (10,540 km) Aktywna Ekipa Calypso opłacono on-line
206 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Ćwierćmaraton (10,540 km) Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo opłacono on-line
207 Gwizdalska Martyna Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) SowinskiTeam opłacono on-line
208 Jaroński Janusz Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) SowinskiTeam opłacono on-line
209 Szlija Natalia Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) CrossElite/SowińskiTeam opłacono on-line
210 Puczyńska Anna Rajkowy Ćwierćmaraton (10,540 km) Reebok run crew team opłacono on-line
211 Baczewski Robert Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) Latif Team opłacono on-line
212 Biniszkiewicz Marcin Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) Latif Team opłacono on-line
213 Komasara Piotr Malbork Ćwierćmaraton (10,540 km)
214 Weiland Karina Weiland Sopot Ćwierćmaraton (10,540 km)
215 Majłowska Irena Gorzów wielkopolski Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
216 Ćwikliński Stanisław Rokitki Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
217 Szatkowski Józef Grudziądz Ćwierćmaraton (10,540 km) Morsy z Grudziądza opłacono on-line
218 Wojciechowski Adam Starogard GD. Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
219 Ścisłowski Andrzej Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) Biegający Tczew opłacono on-line
220 Zawadzki Kazimierz Błotnia Ćwierćmaraton (10,540 km) Kazik w biegu opłacono on-line
221 Niemczyk Urszula Chojnice Ćwierćmaraton (10,540 km) Totalnie Biegnięci opłacono on-line
222 DZIEKOŃSKI TADEUSZ Białystok Ćwierćmaraton (10,540 km) Juvenia Białystok opłacono on-line
223 Kargól Marzena Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) Latif Team opłacono on-line
224 Kruszyńska Barbara Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) Biegający Tczew opłacono on-line
225 Lewandowski Dariusz Pelplin Ćwierćmaraton (10,540 km) KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA Active Team opłacono
226 Peter Zdzisław Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
227 Patalon Adam Marzęcice Ćwierćmaraton (10,540 km) Kurzętnik Biega opłacono on-line
228 Pijanowski Jan Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) Biegający Tczew opłacono on-line
229 Redzimski Piotr Gdańsk Ćwierćmaraton (10,540 km) Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
230 Śledź Mikołaj Pelplin Ćwierćmaraton (10,540 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka
231 Wojciechowska Daria Kwidzyn Ćwierćmaraton (10,540 km) TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
232 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Ćwierćmaraton (10,540 km) SowinskiTeam,PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
233 Macholl Adam Rokitki Tczewskie Ćwierćmaraton (10,540 km) Biegający Tczew opłacono on-line
234 Zakrzewski Andrzej Subkowy Ćwierćmaraton (10,540 km) Biegający Tczew opłacono on-line
235 Zimna Anna Tczewskie Łąki Ćwierćmaraton (10,540 km) SowinskiTeam opłacono on-line
236 Oliński Wojciech Malbork Ćwierćmaraton (10,540 km) gardzielewski team opłacono on-line
237 Gibas Lucyna Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
238 Serafin Dariusz Rokitki Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
239 Serafin Dorota Rokitki Ćwierćmaraton (10,540 km) Biegający Tczew opłacono on-line
240 Hałka ARKADIUSZ Łobez Ćwierćmaraton (10,540 km) Trucht Łobez
241 Hałka Justyna Łobez Ćwierćmaraton (10,540 km) LŁKB ,,Trucht'' Łobez
242 Pachota Paweł Gniew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
243 Rudnik Tomasz Pszczółki Ćwierćmaraton (10,540 km) ZPS Tczew
244 Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie Ćwierćmaraton (10,540 km) (RT) Runholik Team
245 Klin Anna Skórcz Ćwierćmaraton (10,540 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
246 Kosiecki Maciej Liniewo Ćwierćmaraton (10,540 km) Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
247 DWORSKI Sławomir TCZEW Ćwierćmaraton (10,540 km) Biegający Tczew opłacono on-line
248 Żurawski Mariusz Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) Team Tapflo opłacono on-line
249 Daszkiewicz Artur Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
250 Witt Grażyna Sopot Ćwierćmaraton (10,540 km) MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
251 Treć Leon Sztum Ćwierćmaraton (10,540 km) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
252 Czechowski Dawid Subkowy Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
253 Czechowska Dorota Subkowy Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
254 Ruchlewicz Natalia Sztum Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
255 Śrutkowski Sylwester Sztum Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
256 Boettcher Grzegorz Nicponia Ćwierćmaraton (10,540 km) tRUNsformacja Gniew opłacono on-line
257 Holz Oskar Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
258 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW Ćwierćmaraton (10,540 km) Biegający Tczew opłacono on-line
259 Grzyb Mateusz Rokitki Ćwierćmaraton (10,540 km)
260 LIBAN Zygfryd Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) Biegający Tczew opłacono
261 Abryszyńska Karolina Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) CrossElite opłacono on-line
262 Hulewicz Przemysław Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
263 Hulewicz Grażyna Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
264 Żeżnik Czesław Przywidz Ćwierćmaraton (10,540 km) niezrzeszony opłacono on-line
265 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
266 Żur Arkadiusz Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
267 Pałkowska-Żur Monika Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
268 Kunz Mieczysław Toruń Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
269 Pałkowska Agnieszka Swarożyn Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
270 Rekowski Kazimierz Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
271 Janczynski Karol Dąbrówka Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
272 Tobiańska Hanna Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) Biegający Tczew opłacono
273 Szymański Sebastian Szprudowo Ćwierćmaraton (10,540 km) RulińskiRunningTeam opłacono
274 Woods Michael Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km)
275 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
276 Jabłoński Ryszard Gdynia Ćwierćmaraton (10,540 km) EkstraFan 3 edycja opłacono on-line
277 Tomczyk Piotr Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE / BIEGAJĄCY TCZEW opłacono on-line
278 Skrzypczak Sylwia Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) Biegający Silgan opłacono
279 Chabowski Tomasz Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
280 Zienkiewicz Rafal Zienkiewicz Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono on-line
281 PIETKUN Sławomir Koleczkowo Ćwierćmaraton (10,540 km) Dobby Team Koleczkowo opłacono on-line
282 Nowak Grzegorz Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono
283 Nowak Katarzyna Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) opłacono
284 Janas Anna Tczew Ćwierćmaraton (10,540 km) Biegający Tczew opłacono on-line
285 Gronowska Sylwia Gdynia Ćwierćmaraton (10,540 km) SALTUS SPORT TEAM


Wyświetleń: 10643

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ