Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ciesielski Jarosław | Chelmiec | Polska | Udział w biegu | ACTIVE URAN | opłacono |
2 | Ciesielska Beata | Chelmiec | Polska | Udział w biegu | ACTIVE URAN | opłacono |
3 | Jankowska Magdalena | Chełmiec | Polska | Udział w biegu | KS ACTIVE URAN | opłacono |
4 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | Udział w biegu | KS ACTIVE URAN | opłacono |
5 | Olko Grzegorz | Gierałtów | Polska | Udział w biegu | opłacono | |
6 | Olko Sylwia | Gierałtów | Polska | Udział w biegu | opłacono | |
7 | Tychanowicz Iwo | Jawoł | Polska | Udział w biegu | JKS Salamandra | |
8 | Kaczkowski Krzysztof | Jawor | Polska | Udział w biegu | ||
9 | Gomula Paweł | Jawor | Polska | Udział w biegu | Pckziu Jawor | |
10 | Keler Mariusz | Jawor | Polska | Udział w biegu | PCKZiU | |
11 | Bereźnicka-Mężyk Joanna | Jawor | Polska | Udział w biegu | PCKZiU w Jaworze | |
12 | Bak Michał | Jawor | Polska | Udział w biegu | ||
13 | Pastuła Bartek | Jawor | Polska | Udział w biegu | PCKZiU w Jaworze | |
14 | Mężyk Paweł | Jawor | Polska | Udział w biegu | PCKZiU w Jaworze | |
15 | Podsiadło Kacper | Jawor | Polska | Udział w biegu | ||
16 | Radzikowski Michał | Jawor | Polska | Udział w biegu | ||
17 | Cidyło Nina | Jawor | Polska | Udział w biegu | ||
18 | Cidyło Daniel | Jawor | Polska | Udział w biegu | ||
19 | Tomaszewski Bartek | Jawor | Polska | Udział w biegu | ||
20 | Czarnecki Michał | Jawor | Polska | Udział w biegu | Sztab WOŚP Jawor | |
21 | Bąk Joanna | Jawor | Polska | Udział w biegu | ||
22 | Malina Klaudia | Jawor | Polska | Udział w biegu | PCKZiU w Jaworze | |
23 | Szałach Marcel | Jawor | Polska | Udział w biegu | PCKZIU w Jaworze | |
24 | Stempnik Przemysław | Jawor | Polska | Udział w biegu | Jks Salamandra | |
25 | Mizia Mateusz | Jawor | Polska | Udział w biegu | PCKZIU w Jaworze | |
26 | Biskup Szymon | Jawor | Polska | Udział w biegu | PCKZIU w Jaworze | |
27 | Biegun Aleksandra | Jawor | Polska | Udział w biegu | 1 Liceum Ogólnokształcące w Jaworze | |
28 | Mandes Michalina | Jawor | Polska | Udział w biegu | ZHP | |
29 | Guszcza Maja | Jawor | Polska | Udział w biegu | ZHP | |
30 | Konior Bartłomiej | Jawor | Polska | Udział w biegu | ZHP | |
31 | Biegun Oskar | Jawor | Polska | Udział w biegu | ZHP | |
32 | Kołodziejczyk Adam | Jawor | Polska | Udział w biegu | JKB TKKF JAWOR | |
33 | Litewka Mariola | Jawor | Polska | Udział w biegu | MAGK | |
34 | Stępień Magdalena | Jawor | Polska | Udział w biegu | JKS Salamandra | |
35 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | Udział w biegu | JKS Salamandra | opłacono |
36 | Wolak Izabela | Jawor | Polska | Udział w biegu | JKS Salamandra | |
37 | Płodzień Jacek | Jawor | Polska | Udział w biegu | JKS Salamandra | opłacono |
38 | Głąbicka Dorota | Jawor | Polska | Udział w biegu | opłacono | |
39 | Głąbicka Joanna | Jawor | Polska | Udział w biegu | opłacono | |
40 | Głąbicki Mateusz | Jawor | Polska | Udział w biegu | Sztab WOŚP Jawor | opłacono |
41 | Zdunek Borys | Jawor | Polska | Udział w biegu | opłacono | |
42 | Kula Agata | JAWOR | Polska | Udział w biegu | opłacono | |
43 | SZWALUK WOJCIECH | JAWOR | Polska | Udział w biegu | KS ACTIVE URAN | opłacono |
44 | Stępień Łukasz | Jawor | Polska | Udział w biegu | JKS Salamandra | opłacono |
45 | Krakowski Łukasz | Jawor | Polska | Udział w biegu | JKS Salamandra | |
46 | Kwartnik Piotr | Jawor | Polska | Udział w biegu | JKS Salamandra | opłacono |
47 | Skiba Bogdan | Jawor | Polska | Udział w biegu | JKS Salamandra | |
48 | Sokołowski Dawid | Jawor | Polska | Udział w biegu | PCKZiU | |
49 | Skiba Michalina | Jawor | Polska | Udział w biegu | JKS Salamandra | |
50 | Skiba Maja | Jawor | Polska | Udział w biegu | JKS Salamandra | |
51 | Skiba Anna | Jawor | Polska | Udział w biegu | JKS Salamandra | |
52 | Salata Wojciech | Jawor | Polska | Udział w biegu | Skrytożercy | |
53 | Dobrydnio Gracjan | Jerzyków | Polska | Udział w biegu | ||
54 | Chilarska Elżbieta | Kudowa-Zdrój | Polska | Udział w biegu | KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA | |
55 | Woźniak Aurelia | Kwietniki | Polska | Udział w biegu | ||
56 | Sembrat Daria | Legnica | Polska | Udział w biegu | ||
57 | Garbacz Julia | Legnica | Polska | Udział w biegu | ||
58 | Kula Grzegorz | Legnica | Polska | Udział w biegu | ||
59 | Golec Monika | Legnica | Polska | Udział w biegu | ||
60 | Majda Kamil | Lipa | Polska | Udział w biegu | ||
61 | Dunal Oliwier | Lubin | Polska | Udział w biegu | HIDU | |
62 | Dunal Wioletta | Lubin | Polska | Udział w biegu | HIDU | |
63 | Dunal Roksana | Lubin | Polska | Udział w biegu | HIDU | |
64 | Hirko Patryk | Lubin | Polska | Udział w biegu | HIDU | |
65 | Biadała-Domino Lena | Lubin | Polska | Udział w biegu | Mercedes-Benz Manufacturing Poland | |
66 | Domino Krzyś | Lubin | Polska | Udział w biegu | ||
67 | Domino Adaś | Lubin | Polska | Udział w biegu | ||
68 | Sokołowska Paulina | Niedaszów | Polska | Udział w biegu | ||
69 | Krawczyk Katarzyna | Nowa Męcinka | Polska | Udział w biegu | JKS Salamandra | opłacono |
70 | Leszczyński Jacek | Nowa Wieś Mała | Polska | Udział w biegu | ||
71 | Mospan Martyna | Paszowice | Polska | Udział w biegu | PCKZiU | |
72 | Mospan Paweł | Paszowice 249 | Polska | Udział w biegu | Pckziu Jawor | |
73 | Olchówka Daniel | Snowidza | Polska | Udział w biegu | PCKZiU w Jaworze | |
74 | Kruzlak Magdalena | Świdnica | Polska | Udział w biegu | Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. zo. o. | |
75 | Rudy Mateusz | Wiadrów | Polska | Udział w biegu | PCKZiU Jawor | opłacono |
76 | Cyrankowski Damian | Wołów | Polska | Udział w biegu | ||
77 | Cyrankowska Paulina | Wołów | Polska | Udział w biegu | ||
78 | Giemza Michał | Wrocław | Polska | Udział w biegu | #SOBASTEAM | |
79 | Bujlis Eugeniusz | Wrocław | Polska | Udział w biegu | Dziaralnia Wrocław | opłacono |
Wyświetleń: 4015