Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czarnocki Paweł Skórzec 5 km GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA
2 Kosieradzki Łukasz Siedlce 5 km MKS Pogoń Siedlce
3 Szczypiorski Michał Kotuń 5 km GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA
4 Gregorczuk Edyta Platerow 5 km
5 Olszewski Cezary Skórzec 5 km GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA
6 Olszewski Kamil Skórzec 5 km GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA
7 GRUDZIŃSKA AGNIESZKA SIEDLCE 5 km
8 Zapałowska Jolanta Siedlce 5 km
9 Borkowski Leszek Grabianów 5 km NoWi Siedlce - NW Wschód
10 Kopańska Kasia Pruszyn 5 km
11 Sapryk Piotr Węgrów 5 km Aktywni Węgrów
12 Danielak Marzena Kotuń 5 km
13 Szachnowski Ireneusz Siedlce 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega
14 Stefaniuk Roman Siedlce 5 km
15 Kowalczyk Katarzyna Siedlce 5 km
16 Kunka Piotr Jakubów 5 km Team ZabieganeDni
17 Skolimowski Piotr Węgrów 5 km AKTYWNI WĘGRÓW
18 Skolimowska Ewa Węgrów 5 km Aktywni Węgrów
19 Kulik Karol Siedlce 5 km
20 KOŁTUNIAK AGNIESZKA SIEDLCE 5 km
21 Kmiecik Arkadiusz Warszawa 5 km Fundacja Morsy Wołomin- Kobyłka
22 Troć Karol Siedlce 5 km MKS Pogoń Siedlce
23 Filipowicz Mateusz Nowe Opole 5 km OSP Nowe Opole
24 Kulik Paweł Nowe Opole 5 km OSP NOWE OPOLE
25 Marciniak Katarzyna Nowe Opole 5 km OSP NOWE OPOLE
26 Zdanowski Sebastian Stare Opole 5 km OSP Nowe Opole
27 Lewczuk Norbert Łosice 5 km Biegacze Pomagacze
28 Redes Sebastian Łosice 5 km biegacze pomagacze
29 Bulak Dominik Bulak OSP Nowe Opole 5 km OSP Nowe Opole
30 Ratyńska Olga Węgrów 5 km Aktywni Węgrów
31 Okniński Tomasz Wisniew 5 km
32 Kleszcz Daniel Pierog 5 km
33 Góral Grzegorz Góral Kotuń 5 km
34 Marciniuk Leszek Siedlce 5 km Yulo Run Team Siedlce
35 Kosmalska Magdalena Siedlce 5 km
36 Kosmalski Mariusz Siedlce 5 km
37 Budziak Karol Jedlanka 5 km
38 Ziółkowski Juliusz Siedlce 5 km Yulo Run Team Siedlce
39 Pietrak Stanisław Żelków 5 km
40 Pietrak Grażyna Żelków 5 km
41 Zacharczuk Zofia Siedlce 5 km NoWi Siedlce
42 Marczak Marek Giże 5 km
43 Wysocka Ewelina Jartypory 5 km
44 Kania Norbert Dęblin 5 km
45 Kosiorek Adam Mokobody 5 km BSaC Mokobody
46 Krupa Jarosław Mokobody 5 km BSaC Mokobody
47 Krupa Wojciech Mokobody 5 km BSaC Mokobody
48 Bednarczyk Marek Mokobody 5 km BSaC Mokobody
49 Stańczuk Leszek Chodów 5 km Yulo Run Team Siedlce
50 Hołubiec Agnieszka Siedlce 5 km Yulo Run Team Siedlce
51 Hołubiec Paweł Siedlce 5 km
52 Policińska-Koczkodaj Wioleta Ryczyca 5 km
53 Koczkodaj Wiktor Ryczyca 5 km MKP Pogoń Siedlce
54 Filipczynska Jolanta Siedlce 5 km
55 Teca Sebastian Siedlce 5 km
56 Lęgas Ilona . 5 km .
57 Filim Katarzyna KOTUŃ 5 km
58 Rydzewska Katarzyna Sokołów Podlaski 5 km
59 Polkowska Katarzyna Polkowska Siedlcach 5 km NoWi
60 Biernacka Agnieszka Siedlce 5 km
61 Świderska Sylwia Siedlce 5 km
62 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
63 Solnica Jan Cisie-Zagrudzie 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
64 Kuźma Krzysiek Skórzec 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega
65 Kuźma Dorota Skórzec 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega
66 Miezianko Marek Żelków Kolonia 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
67 Miezianko Edyta Żelków- Kolonia 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
68 Znój Tomasz Borki-Paduchy 5 km XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
69 Znój Edyta Borki-Paduchy 5 km XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
70 Zbieć Bożena Siedlce 5 km DARFIK Team
71 Zbieć Janusz Siedlce 5 km DARFIK Team
72 Śledź Kamila Dąbrówka Stany 5 km
73 Kleszcz Kamil Pieróg 5 km
74 Dębała Dominik Mińsk Mazowiecki 5 km .
75 Mątewka Przemysław Siedlce 5 km
76 Piwowarski Adam Mokobody 5 km Bsac Mokobody
77 Piotrowska Agnieszka Siedlce 5 km
78 Iwiński Lech SIEDLCE 5 km
79 Jastrzębski Paweł Siedlce 5 km Yulo Run Team Siedlce
80 MARCINIUK AGATA SIEDLCE 5 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
81 Polkowska Eliza Siedlce 5 km
82 Marciniuk Aleksandra Siedlce 5 km Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach
83 Kryszczuk Krzysztof Siedlce 5 km NoWi Siedlce
84 Kryszczuk Kacper Siedlce 5 km NoWi Siedlce
85 Krzysztof Mikiciuk Siedlce 5 km Nowi Siedlce
86 Jakub Mikiciuk Siedlce 5 km Nowi Siedlce
87 Montewka de Valle Jowita Chodów 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
88 Jóźwiak Barbara Siedlce 5 km Yulo Run Team Siedlce
89 Gręziak Ewa Siedlce 5 km Yulo Run Team Siedlce
90 Strzalińska Emilia Skórzec 5 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
91 Niedźwiedź Barbara Węgrów 5 km
92 Mitrofaniuk Agata Siedlce 5 km Yulo Run Team Siedlce
93 Kossakowska Dorota Węgrów 5 km
94 Skolimowska Katarzyna Żabokliki 5 km Yulo Run Team Siedlce
95 Radzka Sylwia Siedlce 5 km MKS Pogoń Siedlce
96 Radzki Tomasz Siedlce 5 km
97 Jędrzejewski Łukasz Dąbrówka-Stany 5 km
98 Wrzosek Hubert Dąbrówka-Stany 5 km
99 Krupa Marek Węgrów 5 km
100 Krupa Paulina Węgrów 5 km


Wyświetleń: 3378

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ