Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cieszyński Krzysztof | Miszewo | Polska | 4 KM | ||
2 | Reszczyńska Monika | Gdańsk | Polska | 4 KM | ||
3 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Polska | 4 KM | Świat płytek u Kryspina | |
4 | LANG PAWEŁ | GDAŃSK | Polska | 4 KM | LANG TEAM ŻABIANKA | |
5 | Sawczuk Joanna | Gdańsk | Polska | 4 KM | Body in Motion / Taka RYBA | |
6 | Minko Bartek | Słupsk | Polska | 2 KM | ||
7 | Kowalak Katarzyna | Kartuzy | Polska | 4 KM | FORMA FITNESS CLUB | |
8 | Brzozowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 2 KM | ||
9 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | 4 KM | ATLAS RUNNING TEAM | |
10 | Szczepaniak Przemysław | Kokoszkowy | Polska | 4 KM | OlimpSwim | |
11 | Pyż Sławomir | Gdańsk | Polska | 2 KM | GAiT | |
12 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | 2 KM | ||
13 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | 2 KM | ||
14 | Teska Michał | Gdynia | Polska | 2 KM | ||
15 | Teska Izabela | Gdynia | Polska | 2 KM | ||
16 | Goryńska Daria | Gdynia | Polska | 2 KM | ||
17 | Jakubek Patryk Piotr | Bytów | Polska | 2 KM | Świat płytek u Kryspina | |
18 | Keslinke Łukasz | Gdynia | Polska | 4 KM | biegamyrazem.pl | |
19 | Gleinert Jakub | Żukowo | Polska | 4 KM | ||
20 | Boberski Artur | Gdańsk | Polska | 4 KM | ||
21 | Boberska Karolina | Gdańsk | Polska | 4 KM | ||
22 | Walkowicz Bartłomiej | Gdynia | Polska | 2 KM | ||
23 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | 4 KM | ||
24 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | 4 KM | ||
25 | PRZYBYSZ ALEKSANDER | LĘBORK | Polska | 2 KM | PRZYBYSZ TEAM | |
26 | PRZYBYSZ KAJA | LĘBORK | Polska | 2 KM | PRZYBYSZ TEAM | |
27 | PRZYBYSZ AGNIESZKA | LĘBORK | Polska | 2 KM | PRZYBYSZ TEAM | |
28 | PRZYBYSZ RAFAŁ | LĘBORK | Polska | 2 KM | PRZYBYSZ TEAM | |
29 | Drewing Darek | Żukowo Rutki | Polska | 2 KM | ||
30 | Drewing Jan | Żukowo Rutki | Polska | 2 KM | ||
31 | Drewing Sylwia | Żukowo Rutki | Polska | 2 KM | ||
32 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | 4 KM | Aktywne Żukowo | |
33 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | 4 KM | ||
34 | Halman Nikola | Luzino | Polska | 2 KM | Szkoła Podstawowa nr.1 w Luzinie | |
35 | Halman Mirosława | Luzino | Polska | 4 KM | ||
36 | Karpus Michalina | Żukowo | Polska | 2 KM | ||
37 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | Polska | 4 KM | Świat Płytek u Kryspina | |
38 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | Polska | 2 KM | Świat Płytek u Kryspina | |
39 | Serkowski Wojciech | Dzierżążno | Polska | 2 KM | GKS Żukowo | |
40 | Łazaronek Piotr | Stara Sikorska Huta | Polska | 4 KM | OlimpSwim | |
41 | Wojtacki Sławomir | Jankowo Gdańskie | Polska | 4 KM | Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino | |
42 | Troka Sylwia | Żukowo | Polska | 4 KM | Żukowo | |
43 | Kaźmierczak Jarosław | Kartuzy | Polska | 4 KM | ||
44 | Styk Edward | Gdynia | Polska | 2 KM | ||
45 | Miłejko Karolina | Grzybno | Polska | 4 KM | Akademia Biegowa Kartuzy | |
46 | Miłejko Arkadiusz | Grzybno | Polska | 4 KM | Akademia Biegowa Kartuzy | |
47 | Rychert Waldemar | Borkowo | Polska | 4 KM | ||
48 | Kowalski Szymon | Gdańsk | Polska | 4 KM | wkurw_team | |
49 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Polska | 4 KM | ||
50 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 4 KM | ||
51 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | 4 KM | Face Nordic Walking Team | |
52 | Brovchenko Jurii | Bytów | Polska | 4 KM | Świat płytek u Kryspina | |
53 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Polska | 4 KM | Świat płytek u Kryspina | |
54 | Rembalski Piotr | Bytów | Polska | 4 KM | Świat płytek u Kryspina | |
55 | Matysiak-Rembalska Anna | Bytów | Polska | 4 KM | Świat płytek u Kryspina | |
56 | Solak Halina | Bytów | Polska | 2 KM | Świat płytek u Kryspina | |
57 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | 2 KM | Świat płytek u Kryspina | |
58 | Garska Joanna | Bytów | Polska | 2 KM | Świat płytek u Kryspina | |
59 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | 2 KM | Świat płytek u Kryspina | |
60 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | 4 KM | Świat płytek u Kryspina | |
61 | Kreft Natalia | Hopowo | Polska | 4 KM | ||
62 | Olszewski Jakub | Kościerzyna | Polska | 2 KM | ||
63 | Olszewska Zuzanna | Kościerzyna | Polska | 2 KM | ||
64 | Fibich Dorota | Kościerzyna | Polska | 2 KM | Ekipa Zryw | |
65 | Wieczorkowska Dalia | Gdańsk | Polska | 2 KM | ||
66 | Wieczorkowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 2 KM | ||
67 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 2 KM | Maratończyk Wielki Klincz | |
68 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Polska | 4 KM | Maratończyk Wielki Klincz | |
69 | Klawikowski Arkadiusz | Brodnica Górna | Polska | 4 KM | SAMSON | |
70 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | 2 KM | ||
71 | Krueger Alicja | Somonino | Polska | 2 KM | ||
72 | Krueger Kamila | Somonino | Polska | 4 KM | Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino | |
73 | Klawikowska Aneta | Łapino Kartuskie | Polska | 2 KM | ||
74 | Syldatk Karol | Mściszewice | Polska | 4 KM | Metrożercy | |
75 | Syldatk Wioleta | Mściszewice | Polska | 4 KM | Metrożercy | |
76 | Kobylińska-Urbaniak Ewa | Gdańsk | Polska | 4 KM | Invicta Power Team | |
77 | Rumkowska Beata | Gdynia | Polska | 2 KM | ||
78 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | 4 KM | Maratończyk Wielki Klincz | |
79 | Wnuk Błażej | Wielki Klincz | Polska | 4 KM | Maratończyk Wielki Klincz | |
80 | LANG Marcin | Gdynia | Polska | 4 KM | LANG TEAM ŻABIANKA | |
81 | Stykuć Ewa | Gdańsk | Polska | 4 KM | Keep Calm And Run | |
82 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | Polska | 4 KM | Keep Calm And Run | |
83 | Szutenberg Małgorzata | Kartuzy | Polska | 4 KM | ROWEROWCE | |
84 | Cyrzan Krzysztof | Kartuzy | Polska | 4 KM | ROWEROWCE | |
85 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | 4 KM | Run Beach Morning | |
86 | rogalska Magdalena | Gdansk | Polska | 4 KM | Run Beach Morning | |
87 | Smardzewski Piotr | Lębork | Polska | 4 KM | ||
88 | Perlański Tomasz | Lębork | Polska | 4 KM | ||
89 | Bąk Magdalena | Toruń | 4 KM | |||
90 | Cemerys Karol | Sandomierz | Polska | 4 KM | ||
91 | Górna Zuzanna | Gdańsk | 2 KM | |||
92 | Górna Karolina | Gdańsk | 2 KM | |||
93 | Molicki Grzegorz | Gdańsk | Polska | 4 KM | ||
94 | Baran Seweryn | Gołczewo | Polska | 4 KM | Świat Płytek u Kryspina | |
95 | Potrykus Ewa | Somonino | Polska | 2 KM | ||
96 | Potrykus Szymon | Somonino | Polska | 2 KM | ||
97 | Brożyniak Elżbieta | Gdansk | Polska | 2 KM | ||
98 | Bargańska Justyna | Bytów | Polska | 4 KM | RUNtastyczni Team Bytów | |
99 | Gronowski Robert | Gdynia | Polska | 4 KM | ||
100 | Gronowska Sylwia | Gdynia | Polska | 4 KM | SALTUS SPORT TEAM |
Wyświetleń: 8626