4 Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Potrykus Piotr Somonino 4 KM
102 Szadrin Andrej Bytów 4 KM
103 Grzegorczyk Dorota Kowale 4 KM Taka RYBA / TUMBOteam
104 Halmann Nicola Wejherowo 2 KM
105 Halmann Kamila Wejherowo 2 KM
106 Halmann Mirek Wejherowo 4 KM PGB sportowa paczka
107 Kulpiński Dariusz Gdańsk 2 KM
108 Seniuś Małgorzata Egiertowo 4 KM
109 Seniuś Marcin Egiertowo 4 KM
110 Gruchała Przemysław Goręczyno 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino
111 Gruchała Julia Goręczyno 2 KM Akademia Biegowa Kartuzy
112 Gruchała Agnieszka Goręczyno 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino
113 Kalinowska Paulina Kiełpino 4 KM
114 Charkiewicz Monika Straszyn 4 KM
115 Lisiecki Jakub Gdańsk 4 KM wkurw_team
116 Leszczyńska Milana Gdańsk 2 KM
117 Niechoćko Agata Gdańsk 2 KM BigYellowFoot Adventure Team
118 Łukaszczuk Mariusz Knurow 4 KM
119 Namiel Patrycja Gdakowo 2 KM
120 Krawiec Łukasz Sztum 2 KM BigYellowFoot Adventure Team
121 de Virion Aleksandra Gdańsk 4 KM Taka RYBA / Koty3!
122 Richter Jacek Gdańsk 4 KM Taka RYBA / Koty3!
123 Rumkowski Piotr Gdynia 4 KM
124 Tarapata-Skwiot Edyta Gdańsk 4 KM Taka RYBA / TUMBOteam
125 Skwiot Stanisław Gdańsk 4 KM Taka RYBA / TUMBOteam
126 Antoniewicz Jacek Dzierżążno 2 KM
127 Śliwiak Ewa Wejherowo 4 KM Soolashowe Truchtanie
128 Sularz Wojciech Gdynia 4 KM Soolashowe Truchtanie
129 Pasierbska Ewa Gdańsk 2 KM
130 Brzeska Małgorzata Kamela 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino
131 Ambroziak Sylwia Kowale 4 KM Taka RYBA
132 Ambroziak Adam Kowale 4 KM Taka RYBA
133 Jankowska Honorata Sierakowice 4 KM
134 Waldowski Roman Gdańsk 2 KM
135 Różycka Joanna Gdańsk 2 KM
136 Różycki Paweł Gdańsk 2 KM
137 Lidzbarski Adam Szemud 4 KM
138 Gulcz Katarzyna Banino 4 KM KUJAWSCY S7 RUNNERS
139 Stencel Zuzanna Mściszewice 2 KM Metrożercy
140 Stencel Magdalena Mściszewice 2 KM Metrożercy
141 Owczarek Jacek Kosakowo 4 KM
142 Owczarek Katarzyna Kosakowo 4 KM
143 Moltzan Agnieszka gmina Nowa Karczma 4 KM
144 Krzebietke Piotr Miechucino 4 KM DZH MW
145 Miotk Klaudia Kartuzy 2 KM Akademia Biegowa Kartuzy
146 Treppner-Heland Beata Gdańsk 2 KM
147 Heland Jan Gdańsk 2 KM
148 Heland Grzegorz Gdańsk 2 KM
149 Skurtys Amelia REDA 2 KM
150 Skurtys Kornelia REDA 2 KM
151 Klasa Michał Mściszewice 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino
152 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino
153 Klasa Jakub Mściszewice 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino
154 Klasa Anna Mściszewice 2 KM Akademia Biegowa Kiełpino
155 Jankowska Justyna Słupsk 2 KM
156 Madej Krzysztof Kuleszewo 2 KM
157 Jankowski Karol Słupsk 2 KM
158 Kopczyńska Monika Gdansk 2 KM Minionki
159 Cała Lena Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina
160 Cała Dawid Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina
161 Cała Małgorzata Bytów 4 KM
162 Cała Bartosz Bytów 4 KM Świat Płytek u Kryspina
163 Byczkowska Marta Małkowo 2 KM
164 Byczkowska Łucja Małkowo 2 KM
165 Byczkowska Katarzyna Małkowo 2 KM
166 Antoniewicz Natan Dzierżążno 2 KM Need for Speed
167 Szczęsny Łukasz Gdańsk 4 KM
168 Przytarska Edyta Kartuzy 4 KM Akademia Biegowa Kartuzy
169 Szczęsny Marcin Gdańsk 4 KM Akademia Biegowa Kartuzy
170 Boniewska Urszula Żukowo 2 KM
171 Koitalla Karolina Otomin 2 KM
172 Leginowska-Koitalla Iwona Otomin 2 KM
173 Gnyba Ewelina STĘŻYCA 2 KM Metrożercy
174 wielgórski piotr gdańsk 4 KM
175 Kurszewska Magdalena Gdansk 4 KM
176 Jakubek Patryk Bytow 4 KM Świat Płytek u Kryspina
177 Fularczyk Patrycja Pępowo 2 KM
178 Łusiak Maciej Żukowo 2 KM
179 Jankowski Grzegorz BYTÓW 4 KM Świat płytek u Kryspina
180 Angielczyk Adam Gdansk 4 KM
181 Zinka Maciej Łubiana 4 KM
182 Gnyba Mariusz STĘŻYCA 4 KM Metrożercy
183 Stenka Piotr Grzybno 2 KM
184 Trela Paulina Żuromino 4 KM Metrożercy
185 Trela Anna Żuromino 2 KM Metrożercy
186 Trela Zenek Żuromino 2 KM Metrożercy
187 Trela Małgorzata Żuromino 2 KM Metrożercy
188 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA 2 KM Metrożercy
189 Lewańczyk Marcin Stężyca 4 KM Metrożercy
190 Stenka Karolina Grzybno 2 KM
191 Kostuch Adam Gdańsk 4 KM
192 Tarnówka Robert Gdańsk 2 KM
193 Mikulski Krzysztof Gdańsk 2 KM
194 Lis-Tarnówka Magdalena Gdańsk 4 KM
195 Deszcz Ksawery Gdańsk 2 KM
196 Tarnówka Szymon Gdańsk 4 KM
197 Deszcz Małgorzata Gdańsk 2 KM
198 Mikulska Barbara Gdansk 2 KM
199 Bartłomiejczuk Mirosław Żukowo 4 KM Biegam z Rodzinką
200 Pujszo Sławomir Chwaszczyno 4 KM Chwaszczyno Biega


Wyświetleń: 3787

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ