4 Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy

Wyniki 2km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 68 SERKOWSKI WOJCIECH M 1 M 0-29 1 DZIERŻĄŻNO GKS ŻUKOWO 2km 0:06:13 19.30 [km/h] 04:07 [min/km]
2 32 JAKUBEK PATRYK PIOTR M 2 M 0-29 2 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 2km 0:06:37 18.14 [km/h] 04:19 [min/km]
3 19 GARSKI KRYSPIN M 3 M 30 i więcej 1 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 2km 0:06:41 17.96 [km/h] 04:21 [min/km]
4 217 BENKA JAKUB M 4 M 0-29 3 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGANIA KIEŁPINO 2km 0:07:02 17.06 [km/h] 04:31 [min/km]
5 66 RÓŻYCKI PAWEŁ M 5 M 30 i więcej 2 GDAŃSK 2km 0:07:05 16.94 [km/h] 04:33 [min/km]
6 86 WALDOWSKI ROMAN M 6 M 30 i więcej 3 GDAŃSK 2km 0:07:21 16.33 [km/h] 04:41 [min/km]
7 26 GRUCHAŁA JULIA K 1 K 0-29 1 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 2km 0:07:43 15.55 [km/h] 04:52 [min/km]
8 20 GARSKI KRYSPIN M 7 M 0-29 4 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 2km 0:08:04 14.88 [km/h] 04:02 [min/km]
9 201 LANG PAWEŁ M 8 M 0-29 5 GDAŃSK LANG TEAM ŻABIANKA 2km 0:08:12 14.63 [km/h] 04:06 [min/km]
10 21 GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ M 9 M 0-29 6 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 2km 0:08:15 14.55 [km/h] 04:08 [min/km]
11 146 LANG MARCIN M 10 M 30 i więcej 4 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA 2km 0:08:17 14.49 [km/h] 04:09 [min/km]
12 59 POTRYKUS SZYMON M 11 M 0-29 7 SOMONINO 2km 0:08:23 14.31 [km/h] 04:12 [min/km]
13 37 KLAWIKOWSKA ANETA K 2 K 0-29 2 ŁAPINO KARTUSKIE 2km 0:08:27 14.20 [km/h] 04:14 [min/km]
14 82 TRELA ANNA K 3 K 0-29 3 ŻUROMINO METROŻERCY 2km 0:08:30 14.12 [km/h] 04:15 [min/km]
15 211 HENDRICH TOMASZ M 12 M 30 i więcej 5 BANINO 2km 0:08:30 14.12 [km/h] 04:15 [min/km]
16 43 KULPIŃSKI DARIUSZ M 13 M 0-29 8 GDAŃSK 2km 0:08:48 13.64 [km/h] 04:24 [min/km]
17 57 PASIERBSKA EWA K 4 K 0-29 4 GDAŃSK 2km 0:08:48 13.64 [km/h] 04:24 [min/km]
18 52 MIOTK KLAUDIA K 5 K 0-29 5 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 2km 0:08:50 13.58 [km/h] 04:25 [min/km]
19 65 RÓŻYCKA JOANNA K 6 K 30 i więcej 1 GDAŃSK 2km 0:08:51 13.56 [km/h] 04:26 [min/km]
20 208 REDZIMSKI WOJCIECH M 14 M 30 i więcej 6 PĘPOWO 2km 0:08:55 13.46 [km/h] 04:28 [min/km]
21 18 GARSKA JOANNA K 7 K 30 i więcej 2 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 2km 0:08:58 13.38 [km/h] 04:29 [min/km]
22 112 DOMASZK ZBIGNIEW M 15 M 30 i więcej 7 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 2km 0:08:59 13.36 [km/h] 04:30 [min/km]
23 39 KOPCZYŃSKA MONIKA K 8 K 30 i więcej 3 GDANSK MINIONKI 2km 0:09:09 13.11 [km/h] 04:35 [min/km]
24 213 MICHAŁ HENDRICH M 16 M 0-29 9 BANINO BANINO 2km 0:09:14 13.00 [km/h] 04:37 [min/km]
25 64 PYŻ SŁAWOMIR M 17 M 30 i więcej 8 GDAŃSK GAIT 2km 0:09:23 12.79 [km/h] 04:42 [min/km]
26 2 ANTONIEWICZ NATAN M 18 M 0-29 10 DZIERŻĄŻNO NEED FOR SPEED 2km 0:09:28 12.68 [km/h] 04:44 [min/km]
27 207 REDZIMSKI FILIP M 19 M 0-29 11 GDAŃSK 2km 0:09:29 12.65 [km/h] 04:45 [min/km]
28 36 KLASA ANNA K 9 K 0-29 6 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 2km 0:09:52 12.16 [km/h] 04:56 [min/km]
29 205 TOMYS RYSZARD M 20 M 30 i więcej 9 SZEMUD 2km 0:09:59 12.02 [km/h] 04:00 [min/km]
30 3 BONIEWSKA URSZULA K 10 K 30 i więcej 4 ŻUKOWO 2km 0:10:08 11.84 [km/h] 04:04 [min/km]
31 220 MIERSKA ELŻBIETA K 11 K 30 i więcej 5 ŻUKOWO 2km 0:10:08 11.84 [km/h] 04:04 [min/km]
32 206 REDLICKI ROBERT M 21 M 30 i więcej 10 ZUKOWO 2km 0:10:29 11.45 [km/h] 04:15 [min/km]
33 103 BRZESKA MAŁGORZATA K 12 K 30 i więcej 6 KAMELA AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 2km 0:10:36 11.32 [km/h] 04:18 [min/km]
34 198 WNUK STANISŁAW M 22 M 30 i więcej 11 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 2km 0:10:37 11.30 [km/h] 04:19 [min/km]
35 73 STENCEL ZUZANNA K 13 K 0-29 7 MŚCISZEWICE METROŻERCY 2km 0:10:40 11.25 [km/h] 04:20 [min/km]
36 149 LEWAŃCZYK MARCIN M 23 M 30 i więcej 12 STĘŻYCA METROŻERCY 2km 0:10:53 11.03 [km/h] 04:27 [min/km]
37 184 SYLDATK KAROL M 24 M 30 i więcej 13 MŚCISZEWICE METROŻERCY 2km 0:10:54 11.01 [km/h] 04:27 [min/km]
38 118 GNYBA MARIUSZ M 25 M 30 i więcej 14 STĘŻYCA METROŻERCY 2km 0:10:58 10.94 [km/h] 04:29 [min/km]
39 22 GNYBA EWELINA K 14 K 30 i więcej 7 STĘŻYCA METROŻERCY 2km 0:10:58 10.94 [km/h] 04:29 [min/km]
40 185 SYLDATK WIOLETA K 15 K 30 i więcej 8 MŚCISZEWICE METROŻERCY 2km 0:11:02 10.88 [km/h] 04:31 [min/km]
41 212 HENDRICH IZABELA K 16 K 30 i więcej 9 BANINO BANINO 2km 0:11:14 10.68 [km/h] 04:37 [min/km]
42 35 KARPUS MICHALINA K 17 K 0-29 8 ŻUKOWO 2km 0:11:21 10.57 [km/h] 04:41 [min/km]
43 27 HALMAN NIKOLA K 18 K 0-29 9 LUZINO SZKOŁA PODSTAWOWA NR.1 W LUZINIE 2km 0:11:22 10.56 [km/h] 04:41 [min/km]
44 17 FULARCZYK PATRYCJA K 19 K 0-29 10 PĘPOWO 2km 0:11:32 10.40 [km/h] 04:46 [min/km]
45 47 ŁUSIAK MACIEJ M 26 M 0-29 12 ŻUKOWO 2km 0:11:33 10.39 [km/h] 04:47 [min/km]
46 58 POTRYKUS EWA K 20 K 30 i więcej 10 SOMONINO 2km 0:11:46 10.20 [km/h] 04:53 [min/km]
47 76 STYK EDWARD M 27 M 30 i więcej 15 GDYNIA 2km 0:11:48 10.17 [km/h] 04:54 [min/km]
48 139 KOSTUCH ADAM M 28 M 30 i więcej 16 GDAŃSK 2km 0:11:49 10.16 [km/h] 04:55 [min/km]
49 172 RICHTER JACEK M 29 M 30 i więcej 17 GDAŃSK TAKA RYBA / KOTY3! 2km 0:11:50 10.14 [km/h] 04:55 [min/km]
50 145 KURSZEWSKA MAGDALENA K 21 K 30 i więcej 11 GDANSK 2km 0:11:50 10.14 [km/h] 04:55 [min/km]
51 209 JANKOMSKI PIOTR M 30 M 0-29 13 BYTÓW SP 58 BYTÓW 2km 0:11:53 10.10 [km/h] 04:57 [min/km]
52 176 SAWCZUK JOANNA K 22 K 30 i więcej 12 GDAŃSK BODY IN MOTION / TAKA RYBA 2km 0:11:53 10.10 [km/h] 04:57 [min/km]
53 97 BĄK MAGDALENA K 23 K 30 i więcej 13 TORUŃ 2km 0:11:54 10.08 [km/h] 04:57 [min/km]
54 111 DE VIRION ALEKSANDRA K 24 K 30 i więcej 14 GDAŃSK TAKA RYBA / KOTY3! 2km 0:11:55 10.07 [km/h] 04:58 [min/km]
55 93 ANGIELCZYK ADAM M 31 M 30 i więcej 18 GDANSK 2km 0:11:57 10.04 [km/h] 04:59 [min/km]
56 123 GRZEGORCZYK DOROTA K 25 K 30 i więcej 15 KOWALE TAKA RYBA / TUMBOTEAM 2km 0:11:57 10.04 [km/h] 04:59 [min/km]
57 48 MADEJ KRZYSZTOF M 32 M 30 i więcej 19 KULESZEWO 2km 0:11:58 10.03 [km/h] 04:59 [min/km]
58 30 HELAND GRZEGORZ M 33 M 0-29 14 GDAŃSK 2km 0:12:21 9.72 [km/h] 04:11 [min/km]
59 4 BROŻYNIAK ELŻBIETA K 26 K 30 i więcej 16 GDANSK 2km 0:12:26 9.65 [km/h] 04:13 [min/km]
60 31 HELAND JAN M 34 M 30 i więcej 20 GDAŃSK 2km 0:12:34 9.55 [km/h] 04:17 [min/km]
61 88 WALKOWICZ KAROLINA K 27 K 30 i więcej 17 GDYNIA 2km 0:12:52 9.33 [km/h] 04:26 [min/km]
62 87 WALKOWICZ BARTŁOMIEJ M 35 M 30 i więcej 21 GDYNIA 2km 0:12:52 9.33 [km/h] 04:26 [min/km]
63 7 BYCZKOWSKA ŁUCJA K 28 K 0-29 11 MAŁKOWO 2km 0:13:17 9.03 [km/h] 04:39 [min/km]
64 214 KRUEGER WIESŁAW M 36 M 30 i więcej 22 SMONINO AKADEMIA BIEGANIA KIEŁPINO 2km 0:13:27 8.92 [km/h] 04:44 [min/km]
65 42 KRUEGER ALICJA K 29 K 30 i więcej 18 SOMONINO 2km 0:13:27 8.92 [km/h] 04:44 [min/km]
66 77 TARNÓWKA ROBERT M 37 M 0-29 15 GDAŃSK 2km 0:13:40 8.78 [km/h] 04:50 [min/km]
67 24 GÓRNA KAROLINA K 30 K 30 i więcej 19 GDAŃSK 2km 0:13:45 8.73 [km/h] 04:53 [min/km]
68 25 GÓRNA ZUZANNA K 31 K 0-29 12 GDAŃSK 2km 0:13:46 8.72 [km/h] 04:53 [min/km]
69 38 KOITALLA KAROLINA K 32 K 0-29 13 OTOMIN 2km 0:13:56 8.61 [km/h] 04:58 [min/km]
70 72 STENCEL MAGDALENA K 33 K 30 i więcej 20 MŚCISZEWICE METROŻERCY 2km 0:13:58 8.59 [km/h] 04:59 [min/km]
71 44 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA K 34 K 30 i więcej 21 OTOMIN 2km 0:13:59 8.58 [km/h] 04:00 [min/km]
72 23 GORYŃSKA DARIA K 35 K 0-29 14 GDYNIA 2km 0:14:40 8.18 [km/h] 04:20 [min/km]
73 33 JANKOWSKA JUSTYNA K 36 K 30 i więcej 22 SŁUPSK 2km 0:14:46 8.13 [km/h] 04:23 [min/km]
74 34 JANKOWSKI KAROL M 38 M 30 i więcej 23 SŁUPSK 2km 0:14:46 8.13 [km/h] 04:23 [min/km]
75 56 OLSZEWSKI JAKUB M 39 M 0-29 16 KOŚCIERZYNA 2km 0:15:17 7.85 [km/h] 04:39 [min/km]
76 29 HALMANN NICOLA K 37 K 0-29 15 WEJHEROWO 2km 0:15:18 7.84 [km/h] 04:39 [min/km]
77 8 BYCZKOWSKA MARTA K 38 K 0-29 16 MAŁKOWO 2km 0:15:20 7.83 [km/h] 04:40 [min/km]
78 45 LESZCZYŃSKA MILANA K 39 K 0-29 17 GDAŃSK 2km 0:15:20 7.83 [km/h] 04:40 [min/km]
79 28 HALMANN KAMILA K 40 K 30 i więcej 23 WEJHEROWO 2km 0:15:20 7.83 [km/h] 04:40 [min/km]
80 55 OLSZEWSKA ZUZANNA K 41 K 0-29 18 KOŚCIERZYNA 2km 0:15:21 7.82 [km/h] 04:41 [min/km]
81 54 NIECHOĆKO AGATA K 42 K 30 i więcej 24 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 2km 0:15:28 7.76 [km/h] 04:44 [min/km]
82 41 KRAWIEC ŁUKASZ M 40 M 0-29 17 SZTUM BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 2km 0:15:28 7.76 [km/h] 04:44 [min/km]
83 53 NAMIEL PATRYCJA K 43 K 0-29 19 GDAKOWO 2km 0:15:30 7.74 [km/h] 04:45 [min/km]
84 16 FIBICH DOROTA K 44 K 30 i więcej 25 KOŚCIERZYNA EKIPA ZRYW 2km 0:15:33 7.72 [km/h] 04:47 [min/km]
85 107 CHARKIEWICZ MONIKA K 45 K 30 i więcej 26 STRASZYN 2km 0:15:33 7.72 [km/h] 04:47 [min/km]
86 11 DESZCZ KSAWERY M 41 M 0-29 18 GDAŃSK 2km 0:15:34 7.71 [km/h] 04:47 [min/km]
87 49 MIKULSKA BARBARA K 46 K 30 i więcej 27 GDANSK 2km 0:15:35 7.70 [km/h] 04:48 [min/km]
88 12 DESZCZ MAŁGORZATA K 47 K 30 i więcej 28 GDAŃSK 2km 0:15:35 7.70 [km/h] 04:48 [min/km]
89 50 MIKULSKI KRZYSZTOF M 42 M 30 i więcej 24 GDAŃSK 2km 0:15:35 7.70 [km/h] 04:48 [min/km]
90 62 PRZYBYSZ KAJA K 48 K 0-29 20 LĘBORK PRZYBYSZ TEAM 2km 0:15:51 7.57 [km/h] 04:56 [min/km]
91 63 PRZYBYSZ RAFAŁ M 43 M 30 i więcej 25 LĘBORK PRZYBYSZ TEAM 2km 0:15:51 7.57 [km/h] 04:56 [min/km]
92 60 PRZYBYSZ AGNIESZKA K 49 K 30 i więcej 29 LĘBORK PRZYBYSZ TEAM 2km 0:15:51 7.57 [km/h] 04:56 [min/km]
93 61 PRZYBYSZ ALEKSANDER M 44 M 0-29 19 LĘBORK PRZYBYSZ TEAM 2km 0:15:54 7.55 [km/h] 04:57 [min/km]
94 210 TRZECIAKOWSKA AMELIA K 50 K 0-29 21 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 2km 0:16:05 7.46 [km/h] 04:03 [min/km]
95 6 BYCZKOWSKA KATARZYNA K 51 K 30 i więcej 30 MAŁKOWO 2km 0:16:18 7.36 [km/h] 04:09 [min/km]
96 71 SOLAK HALINA K 52 K 30 i więcej 31 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 2km 0:16:22 7.33 [km/h] 04:11 [min/km]
97 69 SKURTYS AMELIA K 53 K 0-29 22 REDA 2km 0:16:43 7.18 [km/h] 04:22 [min/km]
98 174 RUMKOWSKI PIOTR M 45 M 30 i więcej 26 GDYNIA 2km 0:16:43 7.18 [km/h] 04:22 [min/km]
99 14 DREWING JAN M 46 M 0-29 20 ŻUKOWO RUTKI 2km 0:16:44 7.17 [km/h] 04:22 [min/km]
100 15 DREWING SYLWIA K 54 K 30 i więcej 32 ŻUKOWO RUTKI 2km 0:16:44 7.17 [km/h] 04:22 [min/km]
101 67 RUMKOWSKA BEATA K 55 K 30 i więcej 33 GDYNIA 2km 0:16:44 7.17 [km/h] 04:22 [min/km]
102 13 DREWING DAREK M 47 M 30 i więcej 27 ŻUKOWO RUTKI 2km 0:16:44 7.17 [km/h] 04:22 [min/km]
103 70 SKURTYS KORNELIA K 56 K 0-29 23 REDA 2km 0:16:44 7.17 [km/h] 04:22 [min/km]
104 90 WIECZORKOWSKA DALIA K 57 K 0-29 24 GDAŃSK 2km 0:17:40 6.79 [km/h] 04:50 [min/km]
105 85 TREPPNER-HELAND BEATA K 58 K 30 i więcej 34 GDAŃSK 2km 0:18:25 6.52 [km/h] 04:13 [min/km]
106 5 BRZOZOWSKA AGNIESZKA K 59 K 30 i więcej 35 GDAŃSK 2km 0:18:26 6.51 [km/h] 04:13 [min/km]
107 83 TRELA MAŁGORZATA K 60 K 30 i więcej 36 ŻUROMINO METROŻERCY 2km 0:19:10 6.26 [km/h] 04:35 [min/km]
108 84 TRELA ZENEK M 48 M 30 i więcej 28 ŻUROMINO METROŻERCY 2km 0:19:11 6.26 [km/h] 04:36 [min/km]

Wyniki 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 100 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 1 M 0-29 1 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 4km 0:13:38 17.60 [km/h] 04:25 [min/km]
2 128 JAKUBEK PATRYK M 2 M 0-29 2 BYTOW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 4km 0:14:29 16.57 [km/h] 04:37 [min/km]
3 133 KESLINKE ŁUKASZ M 3 M 30 i więcej 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 4km 0:14:42 16.33 [km/h] 04:41 [min/km]
4 113 GARSKI KRYSPIN M 4 M 30 i więcej 2 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 4km 0:14:44 16.29 [km/h] 04:41 [min/km]
5 204 SZMIDT ADRIAN M 5 M 0-29 3 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 4km 0:14:52 16.14 [km/h] 04:43 [min/km]
6 151 LISIECKI JAKUB M 6 M 0-29 4 GDAŃSK WKURW_TEAM 4km 0:15:07 15.88 [km/h] 04:47 [min/km]
7 178 SENIUŚ MARCIN M 7 M 30 i więcej 3 EGIERTOWO 4km 0:15:17 15.70 [km/h] 04:49 [min/km]
8 219 WRÓBLEWSKI LESZEK M 8 M 30 i więcej 4 KOSCIERZYNA 4km 0:15:26 15.55 [km/h] 04:52 [min/km]
9 114 GLEINERT SZYMON M 9 M 0-29 5 ŻUKOWO 4km 0:15:45 15.24 [km/h] 04:56 [min/km]
10 217 BENKA JAKUB M 10 M 0-29 6 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGANIA KIEŁPINO 4km 0:16:02 14.97 [km/h] 04:01 [min/km]
11 109 CYRZAN KRZYSZTOF M 11 M 0-29 7 KARTUZY ROWEROWCE 4km 0:16:05 14.92 [km/h] 04:01 [min/km]
12 187 SZCZEPANIAK PRZEMYSŁAW M 12 M 0-29 8 KOKOSZKOWY OLIMPSWIM 4km 0:16:06 14.91 [km/h] 04:02 [min/km]
13 144 KRZEBIETKE PIOTR M 13 M 30 i więcej 5 MIECHUCINO DZH MW 4km 0:16:17 14.74 [km/h] 04:04 [min/km]
14 146 LANG MARCIN M 14 M 30 i więcej 6 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA 4km 0:16:41 14.39 [km/h] 04:10 [min/km]
15 164 POBŁOCKI ADAM M 15 M 0-29 9 MŚCISZEWICE 4km 0:16:56 14.17 [km/h] 04:14 [min/km]
16 186 SZADRIN ANDREJ M 16 M 30 i więcej 7 BYTÓW 4km 0:16:59 14.13 [km/h] 04:15 [min/km]
17 154 ŁAZARONEK PIOTR M 17 M 30 i więcej 8 STARA SIKORSKA HUTA OLIMPSWIM 4km 0:16:59 14.13 [km/h] 04:15 [min/km]
18 93 ANGIELCZYK ADAM M 18 M 30 i więcej 9 GDANSK 4km 0:17:07 14.02 [km/h] 04:17 [min/km]
19 165 POTRYKUS PIOTR M 19 M 30 i więcej 10 SOMONINO 4km 0:17:11 13.97 [km/h] 04:18 [min/km]
20 115 GLEINERT JAKUB M 20 M 0-29 10 ŻUKOWO 4km 0:17:18 13.87 [km/h] 04:20 [min/km]
21 130 JANKOWSKI GRZEGORZ M 21 M 30 i więcej 11 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 4km 0:17:20 13.85 [km/h] 04:20 [min/km]
22 94 BARAN SEWERYN M 22 M 0-29 11 GOŁCZEWO ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 4km 0:17:21 13.83 [km/h] 04:20 [min/km]
23 147 LANG PAWEŁ M 23 M 0-29 12 GDAŃSK LANG TEAM ŻABIANKA 4km 0:17:25 13.78 [km/h] 04:21 [min/km]
24 216 LABUDA ANNA K 1 K 30 i więcej 1 PROKOWO AB KIEŁPINO 4km 0:17:28 13.74 [km/h] 04:22 [min/km]
25 162 OWCZAREK KATARZYNA K 2 K 30 i więcej 2 KOSAKOWO 4km 0:17:36 13.64 [km/h] 04:24 [min/km]
26 197 WNUK BŁAŻEJ M 24 M 0-29 13 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 4km 0:17:39 13.60 [km/h] 04:25 [min/km]
27 135 KLASA MICHAŁ M 25 M 30 i więcej 12 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 4km 0:17:41 13.57 [km/h] 04:25 [min/km]
28 157 MIŁEJKO ARKADIUSZ M 26 M 30 i więcej 13 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 4km 0:17:45 13.52 [km/h] 04:26 [min/km]
29 126 HALMANN MIREK M 27 M 30 i więcej 14 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 4km 0:17:57 13.37 [km/h] 04:29 [min/km]
30 134 KLASA JAKUB M 28 M 0-29 14 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 4km 0:18:05 13.27 [km/h] 04:31 [min/km]
31 131 KALINOWSKA PAULINA K 3 K 30 i więcej 3 KIEŁPINO 4km 0:18:20 13.09 [km/h] 04:35 [min/km]
32 120 GRONOWSKI ROBERT M 29 M 30 i więcej 15 GDYNIA 4km 0:18:26 13.02 [km/h] 04:37 [min/km]
33 208 REDZIMSKI WOJCIECH M 30 M 30 i więcej 16 PĘPOWO 4km 0:18:31 12.96 [km/h] 04:38 [min/km]
34 112 DOMASZK ZBIGNIEW M 31 M 30 i więcej 17 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 4km 0:18:36 12.90 [km/h] 04:39 [min/km]
35 183 SULARZ WOJCIECH M 32 M 30 i więcej 18 GDYNIA SOOLASHOWE TRUCHTANIE 4km 0:18:44 12.81 [km/h] 04:41 [min/km]
36 141 KOWALSKI SZYMON M 33 M 0-29 15 GDAŃSK WKURW_TEAM 4km 0:18:49 12.75 [km/h] 04:42 [min/km]
37 175 RYCHERT WALDEMAR M 34 M 30 i więcej 19 BORKOWO 4km 0:18:56 12.68 [km/h] 04:44 [min/km]
38 122 GRUCHAŁA PRZEMYSŁAW M 35 M 30 i więcej 20 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 4km 0:18:57 12.66 [km/h] 04:44 [min/km]
39 184 SYLDATK KAROL M 36 M 30 i więcej 21 MŚCISZEWICE METROŻERCY 4km 0:19:00 12.63 [km/h] 04:45 [min/km]
40 124 GULCZ KATARZYNA K 4 K 30 i więcej 4 BANINO KUJAWSCY S7 RUNNERS 4km 0:19:07 12.55 [km/h] 04:47 [min/km]
41 202 MIOITK DAWID M 37 M 0-29 16 GLINCZ KASZUBY BIEGAJĄ 4km 0:19:24 12.37 [km/h] 04:51 [min/km]
42 145 KURSZEWSKA MAGDALENA K 5 K 30 i więcej 5 GDANSK 4km 0:19:24 12.37 [km/h] 04:51 [min/km]
43 117 GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ M 38 M 0-29 17 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 4km 0:19:25 12.36 [km/h] 04:51 [min/km]
44 86 WALDOWSKI ROMAN M 39 M 30 i więcej 22 GDAŃSK 4km 0:19:27 12.34 [km/h] 04:52 [min/km]
45 198 WNUK STANISŁAW M 40 M 30 i więcej 23 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 4km 0:19:28 12.33 [km/h] 04:52 [min/km]
46 153 LULIS ZBIGNIEW M 41 M 30 i więcej 24 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 4km 0:19:35 12.26 [km/h] 04:54 [min/km]
47 199 WOJTACKI SŁAWOMIR M 42 M 30 i więcej 25 JANKOWO GDAŃSKIE AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO 4km 0:19:38 12.22 [km/h] 04:55 [min/km]
48 150 LIDZBARSKI ADAM M 43 M 30 i więcej 26 SZEMUD 4km 0:19:39 12.21 [km/h] 04:55 [min/km]
49 161 OWCZAREK JACEK M 44 M 30 i więcej 27 KOSAKOWO 4km 0:19:42 12.18 [km/h] 04:56 [min/km]
50 40 MATUSZAK KRYSZTOF M 45 M 30 i więcej 28 KIEŁPINO AB KIEŁPINO 4km 0:19:43 12.17 [km/h] 04:56 [min/km]
51 99 BOBERSKI ARTUR M 46 M 30 i więcej 29 GDAŃSK 4km 0:19:50 12.10 [km/h] 04:58 [min/km]
52 148 LELIWA SYLWIA K 6 K 0-29 1 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 4km 0:19:50 12.10 [km/h] 04:58 [min/km]
53 194 TRELA PAULINA K 7 K 0-29 2 ŻUROMINO METROŻERCY 4km 0:20:11 11.89 [km/h] 04:03 [min/km]
54 149 LEWAŃCZYK MARCIN M 47 M 30 i więcej 30 STĘŻYCA METROŻERCY 4km 0:20:12 11.88 [km/h] 04:03 [min/km]
55 189 SZCZĘSNY MARCIN M 48 M 30 i więcej 31 GDAŃSK AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 4km 0:20:13 11.87 [km/h] 04:03 [min/km]
56 166 PRZYTARSKA EDYTA K 8 K 30 i więcej 6 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 4km 0:20:13 11.87 [km/h] 04:03 [min/km]
57 18 GARSKA JOANNA K 9 K 30 i więcej 7 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 4km 0:20:20 11.80 [km/h] 04:05 [min/km]
58 111 DE VIRION ALEKSANDRA K 10 K 30 i więcej 8 GDAŃSK TAKA RYBA / KOTY3! 4km 0:20:34 11.67 [km/h] 04:09 [min/km]
59 203 MIOITK SEBASTIAN M 49 M 0-29 18 GLINCZ KASZUBY BIEGAJĄ 4km 0:20:35 11.66 [km/h] 04:09 [min/km]
60 185 SYLDATK WIOLETA K 11 K 30 i więcej 9 MŚCISZEWICE METROŻERCY 4km 0:20:52 11.50 [km/h] 04:13 [min/km]
61 176 SAWCZUK JOANNA K 12 K 30 i więcej 10 GDAŃSK BODY IN MOTION / TAKA RYBA 4km 0:20:53 11.49 [km/h] 04:13 [min/km]
62 173 ROGALSKA MAGDALENA K 13 K 30 i więcej 11 GDANSK RUN BEACH MORNING 4km 0:21:04 11.39 [km/h] 04:16 [min/km]
63 127 HINC IWONA K 14 K 30 i więcej 12 ŻUKOWO-BORKOWO AKTYWNE ŻUKOWO 4km 0:21:10 11.34 [km/h] 04:18 [min/km]
64 123 GRZEGORCZYK DOROTA K 15 K 30 i więcej 13 KOWALE TAKA RYBA / TUMBOTEAM 4km 0:21:12 11.32 [km/h] 04:18 [min/km]
65 177 SENIUŚ MAŁGORZATA K 16 K 30 i więcej 14 EGIERTOWO 4km 0:21:14 11.30 [km/h] 04:19 [min/km]
66 167 PUJSZO SŁAWOMIR M 50 M 30 i więcej 32 CHWASZCZYNO CHWASZCZYNO BIEGA 4km 0:21:15 11.29 [km/h] 04:19 [min/km]
67 139 KOSTUCH ADAM M 51 M 30 i więcej 33 GDAŃSK 4km 0:21:19 11.26 [km/h] 04:20 [min/km]
68 108 CIESZYŃSKI KRZYSZTOF M 52 M 30 i więcej 34 MISZEWO 4km 0:21:25 11.21 [km/h] 04:21 [min/km]
69 188 SZCZĘSNY ŁUKASZ M 53 M 30 i więcej 35 GDAŃSK 4km 0:21:25 11.21 [km/h] 04:21 [min/km]
70 172 RICHTER JACEK M 54 M 30 i więcej 36 GDAŃSK TAKA RYBA / KOTY3! 4km 0:21:31 11.15 [km/h] 04:23 [min/km]
71 137 KNITTER-KLASA EDYTA K 17 K 30 i więcej 15 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 4km 0:21:39 11.09 [km/h] 04:25 [min/km]
72 168 REGLIŃSKI JAKUB M 55 M 0-29 19 ŻUKOWO 4km 0:21:46 11.03 [km/h] 04:27 [min/km]
73 181 STYKUĆ DARIUSZ M 56 M 30 i więcej 37 GDAŃSK KEEP CALM AND RUN 4km 0:21:55 10.95 [km/h] 04:29 [min/km]
74 160 MOLTZAN AGNIESZKA K 18 K 30 i więcej 16 GMINA NOWA KARCZMA 4km 0:22:01 10.90 [km/h] 04:30 [min/km]
75 136 KLAWIKOWSKI ARKADIUSZ M 57 M 30 i więcej 38 BRODNICA GÓRNA SAMSON 4km 0:22:05 10.87 [km/h] 04:31 [min/km]
76 39 KOPCZYŃSKA MONIKA K 19 K 30 i więcej 17 GDANSK MINIONKI 4km 0:22:07 10.85 [km/h] 04:32 [min/km]
77 125 HALMAN MIROSŁAWA K 20 K 30 i więcej 18 LUZINO 4km 0:22:11 10.82 [km/h] 04:33 [min/km]
78 206 REDLICKI ROBERT M 58 M 30 i więcej 39 ZUKOWO 4km 0:22:13 10.80 [km/h] 04:33 [min/km]
79 106 CEMERYS KAROL M 59 M 30 i więcej 40 SANDOMIERZ 4km 0:22:17 10.77 [km/h] 04:34 [min/km]
80 107 CHARKIEWICZ MONIKA K 21 K 30 i więcej 19 STRASZYN 4km 0:22:17 10.77 [km/h] 04:34 [min/km]
81 158 MIŁEJKO KAROLINA K 22 K 30 i więcej 20 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 4km 0:22:24 10.71 [km/h] 04:36 [min/km]
82 207 REDZIMSKI FILIP M 60 M 0-29 20 GDAŃSK 4km 0:22:26 10.70 [km/h] 04:37 [min/km]
83 64 PYŻ SŁAWOMIR M 61 M 30 i więcej 41 GDAŃSK GAIT 4km 0:22:29 10.67 [km/h] 04:37 [min/km]
84 118 GNYBA MARIUSZ M 62 M 30 i więcej 42 STĘŻYCA METROŻERCY 4km 0:22:31 10.66 [km/h] 04:38 [min/km]
85 116 GLEINERT MAGDA K 23 K 0-29 3 ŻUKOWO 4km 0:22:35 10.63 [km/h] 04:39 [min/km]
86 119 GRONOWSKA SYLWIA K 24 K 30 i więcej 21 GDYNIA SALTUS SPORT TEAM 4km 0:22:41 10.58 [km/h] 04:40 [min/km]
87 180 SMARDZEWSKI PIOTR M 63 M 30 i więcej 43 LĘBORK 4km 0:22:50 10.51 [km/h] 04:43 [min/km]
88 143 KRUEGER KAMILA K 25 K 0-29 4 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO 4km 0:22:57 10.46 [km/h] 04:44 [min/km]
89 121 GRUCHAŁA AGNIESZKA K 26 K 30 i więcej 22 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 4km 0:23:11 10.35 [km/h] 04:48 [min/km]
90 138 KOBYLIŃSKA-URBANIAK EWA K 27 K 30 i więcej 23 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 4km 0:23:20 10.29 [km/h] 04:50 [min/km]
91 171 RESZCZYŃSKA MONIKA K 28 K 30 i więcej 24 GDAŃSK 4km 0:24:10 9.93 [km/h] 04:03 [min/km]
92 129 JANKOWSKA HONORATA K 29 K 30 i więcej 25 SIERAKOWICE 4km 0:24:21 9.86 [km/h] 04:05 [min/km]
93 170 RESEMAN SYLWIA K 30 K 30 i więcej 26 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 4km 0:24:25 9.83 [km/h] 04:06 [min/km]
94 193 TARNÓWKA SZYMON M 64 M 30 i więcej 44 GDAŃSK 4km 0:24:41 9.72 [km/h] 04:10 [min/km]
95 152 LIS-TARNÓWKA MAGDALENA K 31 K 30 i więcej 27 GDAŃSK 4km 0:24:41 9.72 [km/h] 04:10 [min/km]
96 191 ŚLIWIAK EWA K 32 K 30 i więcej 28 WEJHEROWO SOOLASHOWE TRUCHTANIE 4km 0:24:49 9.67 [km/h] 04:12 [min/km]
97 174 RUMKOWSKI PIOTR M 65 M 30 i więcej 45 GDYNIA 4km 0:24:53 9.65 [km/h] 04:13 [min/km]
98 110 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K 33 K 30 i więcej 29 GDAŃSK 4km 0:24:59 9.61 [km/h] 04:15 [min/km]
99 98 BOBERSKA KAROLINA K 34 K 30 i więcej 30 GDAŃSK 4km 0:26:33 9.04 [km/h] 04:38 [min/km]
100 218 HALMAN DOMINIKA K 35 K 0-29 5 LUZINO SAMOCHODÓWKA WEJCHEROWO 4km 0:26:45 8.97 [km/h] 04:41 [min/km]
101 91 AMBROZIAK ADAM M 66 M 30 i więcej 46 KOWALE TAKA RYBA 4km 0:27:11 8.83 [km/h] 04:48 [min/km]
102 179 SKWIOT STANISŁAW M 67 M 30 i więcej 47 GDAŃSK TAKA RYBA / TUMBOTEAM 4km 0:27:11 8.83 [km/h] 04:48 [min/km]
103 92 AMBROZIAK SYLWIA K 36 K 30 i więcej 31 KOWALE TAKA RYBA 4km 0:27:11 8.83 [km/h] 04:48 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ