Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jaszczolt Michal Gdynia MORSOWANIE
2 Jaszczołt Barbara Gdynia MORSOWANIE
3 Starościak Jacek Sopot MORSOWANIE Sopocki Klub Morsów
4 Suszyńska Anna Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
5 Bartoszewicz Robert Gdynia MORSOWANIE
6 Bartoszewicz Sylwia Gdynia MORSOWANIE
7 Rudzińska Beata Ostrowo MORSOWANIE Morsy Puck
8 Selin Bartek Jastarnia MORSOWANIE Co Ja Robię tu.. ???
9 Muża Andrzej Chalepe MORSOWANIE Co Ja Robię tu.. ???
10 HEWELT-HIRSZ KAROLINA Orle MORSOWANIE Morsy Puck
11 Stachowicz Jerzy Jastarnia MORSOWANIE Co Ja Robię tu.. ???
12 Stachowicz Jacek Jastarnia MORSOWANIE Co Ja Robię tu.. ???
13 Stachowicz Teresa Jastarnia MORSOWANIE Co Ja Robię tu.. ???
14 KACMAJOR WIKTOR KĄPINO MORSOWANIE
15 Borowicka Elżbieta Rumia MORSOWANIE
16 Grzymkowski Marian Rumia MORSOWANIE
17 Grzymkowska Bożena Rumia MORSOWANIE
18 Kaczmarek Teresa Rumia MORSOWANIE
19 Holk Czesława Rumia MORSOWANIE
20 Hebel Małgorzata Rumia MORSOWANIE
21 Nowakowski Łukasz Rumia MORSOWANIE
22 Wrosz Damian Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
23 Chodur Mariusz Puck MORSOWANIE
24 Żabczyński Marcin Puck MORSOWANIE
25 Kaszewski Andrzej Puck MORSOWANIE
26 Lenczowska Lena Wejherowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
27 Jasiński Mariusz Władysławowo MORSOWANIE GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO
28 Lenczowska Tosia Wejherowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
29 Marchelak Wojciech Toruń MORSOWANIE Morsy 8:30
30 Gąska Natalia Reda MORSOWANIE
31 Gąska Beata Reda MORSOWANIE
32 Miedziński Krzysztof Reda MORSOWANIE
33 Piontke Jakub Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy Władysławowo
34 Schmidt Dawid Krokowa MORSOWANIE
35 MACH SŁAWOMIR JASTRZĘBIA GÓRA MORSOWANIE
36 Kałmucki Artur Władysławowo MORSOWANIE
37 Hebel Czesław Rumia MORSOWANIE
38 Liss Mateusz Liss Karwia MORSOWANIE
39 Stec Katarzyna Wejherowo MORSOWANIE
40 Dettlaff Daria Gnieżdżewo MORSOWANIE Morsy Puck
41 Hopa Aleksandra Bolszewo MORSOWANIE
42 STEC PIOTR Wejherowo MORSOWANIE
43 Gruchała Beata Puck MORSOWANIE Nordowe Morsy
44 Boczyński Jakub Puck MORSOWANIE Morsy Puck
45 Boczyńska Sylwia Puck MORSOWANIE Morsy Puck
46 Dopke Dawid Władysławowo MORSOWANIE
47 Marzejon Bożena Sławoszyno MORSOWANIE Nordowe Morsy
48 Glowienke Wiesława Łebcz MORSOWANIE Morsy Puck
49 Glowienke Tomasz Gnieżdżewo MORSOWANIE Morsy Puck
50 Ciskowski Ryszard Minkowice MORSOWANIE
51 Tusk Matylda Minkowice MORSOWANIE
52 Wójcik Wiesław Hel MORSOWANIE Helskie Morsy Cold Water
53 Goździelewski Łukasz Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
54 Szczerba Adrian Gdańsk MORSOWANIE Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
55 Szreder-Grajewska Barbara Bolszewo MORSOWANIE
56 Sawicka Karolina Kniewo MORSOWANIE Morsy Puck
57 Krauza Wojciech Połchowo MORSOWANIE
58 Setzke Artur Żukowo MORSOWANIE Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
59 Lihs Rafał Żukowo MORSOWANIE Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
60 Skurtys Cezary REDA MORSOWANIE
61 Kubiak Piotr Władysławowo MORSOWANIE
62 Lidzbarski Filip Luzino MORSOWANIE Morsy Puck
63 Pikul Piotr Chłappwo MORSOWANIE
64 Chorociej Cyprian Chorociej Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
65 KUKLIK MIrosław Połczyno MORSOWANIE
66 Koczalski Wojciech Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
67 Koczalska Grażyna Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
68 Narkowicz Tyberiusz Jastarnia MORSOWANIE
69 Brillowski Krzysztof toruń MORSOWANIE
70 Myślisz Beata Żelistrzewo MORSOWANIE Morsy Puck
71 Myślisz Aneta Żelistrzewo MORSOWANIE
72 Skwiercz Andrzej Połchowo MORSOWANIE
73 Plata Michał Gdańsk MORSOWANIE
74 Gawęda Bożena Gościcino MORSOWANIE
75 Lipiński Jan Wejherowo MORSOWANIE
76 Lipiński Jarosław Wejherowo MORSOWANIE
77 Ciskowska Aleksandra Minkowice MORSOWANIE
78 BORZUCHOWSKI JAROSŁAW OSTRÓDA MORSOWANIE Ostróda Zmarźlak
79 Hennig Marzena Kąpino MORSOWANIE Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kąpino
80 Hennig Waldemar Kąpino MORSOWANIE Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kąpino
81 Kurek Przemysław Pogórze MORSOWANIE
82 Maciejewska Daria Władysławowo MORSOWANIE
83 Markowska Agnieszka Wejherowo MORSOWANIE
84 Boike Lucyna Władysławowo MORSOWANIE Morsy Puck
85 Otrompka Adam Mieroszyno MORSOWANIE Morsy Puck
86 Kotłowska Gabriela Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
87 Kotłowski Lucjan Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
88 Kutarba Justyna Kutarba Połczyno MORSOWANIE
89 Szymanowska Lucyna Rumia MORSOWANIE
90 KAMIŃSKA ŻANETA PUCK MORSOWANIE
91 Brzozowska Barbara Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
92 Ochendal Monika Puck MORSOWANIE
93 Błażejczyk Daniel Gdynia MORSOWANIE
94 Wronka Sławek Łubianka MORSOWANIE
95 Mazerska Anna Łubianka MORSOWANIE Morsy Toruń
96 Zjeck Paweł Toruń MORSOWANIE
97 Glembin Ryszard Mrzezino MORSOWANIE Morsy Puck
98 Glembin Danuta Mrzezino MORSOWANIE Morsy Puck
99 Glaszka Natalia Nawra MORSOWANIE Morsy Zalesie gm.Chełmża
100 Glaszka Ola Nawra MORSOWANIE Morsy Zalesie gm.Chełmża


Wyświetleń: 7050

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ