Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Glaszka Przemysław Nawra MORSOWANIE Morsy Zalesie gm.Chełmża
102 Król Anna Gdynia MORSOWANIE
103 MireckaKowalska Danuta Władysławowo MORSOWANIE
104 Kowalski Tomasz Władysławowo MORSOWANIE
105 Joskowska Ola Luzino MORSOWANIE
106 Dąbrowski Grzegorz Mosty MORSOWANIE Morsy Mechelińskie
107 Pająk Joanna Krokowa MORSOWANIE Aktywne Kaszuby /sekcja Aktywne Morsy
108 Dębińska Maria Malbork MORSOWANIE Malborskie Morsy
109 Naczyk Grażyna Gdynia MORSOWANIE STOWARZYSZENIE MORSY GDYŃSKIE
110 Olbert Monika Swarzewo MORSOWANIE
111 Szulc Barbara Połchowo MORSOWANIE Moby Dick Połchowo
112 Pisarska Dorota Puck MORSOWANIE
113 Szulc Mariusz Szulc Połchowo MORSOWANIE Moby Dick Połchowo
114 Kotarski Piotr Gdańsk MORSOWANIE Morsy bezbudkowe Gdańsk
115 Żak Andrzej Gdynia MORSOWANIE
116 Przybyś Mariusz Przybyś Łęgowo MORSOWANIE
117 Lorbiecki Wiesław Chwaszczyno MORSOWANIE
118 Kowalski Dariusz Puck MORSOWANIE
119 Kowalska Beata Puck MORSOWANIE
120 Andelbrat Marcin Władysławowo MORSOWANIE
121 Andelbrat Marta Władysławowo MORSOWANIE
122 ŁUCZYC ZBIGNIEW OLSZTYN MORSOWANIE KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ
123 Sikorra Janina Lędziechowo MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
124 Cywińska Wiesława Wejherowo MORSOWANIE
125 Krzyżańska Ilona Błądzikowo MORSOWANIE
126 Poterała Jan Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
127 Poterała Piotr Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
128 Poterała Sylwia Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
129 Kopaczewska Sylwia Elbląg MORSOWANIE ELBLĄSKIE MORSY
130 Budnik Bartosz Łebcz MORSOWANIE Nordowe Morsy
131 Czoska Ola Wejherowo MORSOWANIE wejherowski klub morsów
132 Lidzbarski Bartosz Luzino MORSOWANIE
133 Osowska Hanna Strzebielino MORSOWANIE
134 Gajda Marzena Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
135 Gajda Marcin Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
136 Gorzkiewicz Karolina Puck MORSOWANIE
137 Lange Barbara Gdynia MORSOWANIE
138 Wieczorek Elżbieta Gdynia MORSOWANIE
139 Miłosz Artur karwienskie błota MORSOWANIE
140 Szadowiak Marta Szadowiak Gdańsk MORSOWANIE Rewa 12:15
141 Hebanowski Łukasz Gdynia MORSOWANIE
142 Hincke Michał Swarzewo MORSOWANIE
143 Herrmann Rafał Władysławowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
144 Curyło Marcin Władysławowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
145 Lidzbarski Jan Luzino MORSOWANIE Morsy Puck
146 Lidzbarska Beata Luzino MORSOWANIE Morsy Puck
147 BRZOZOWSKA Beata Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
148 Calik Beata Puck MORSOWANIE Morsy Puck
149 Kos Tomasz Bolszewo MORSOWANIE Morsy Puck
150 Kos Aleksandra Bolszewo MORSOWANIE Morsy Puck
151 Gafka Joanna Luzino MORSOWANIE Morsy Puck
152 Gafka Arkadiusz Luzino MORSOWANIE Morsy Puck
153 Selewska-Błoszyk Hanna Kąpino MORSOWANIE
154 POSPIESZNA Daria Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
155 Franczyk Anna Gnieżdżewo MORSOWANIE Fitmorsy
156 Ustarbowska Katarzyna Swarzewo MORSOWANIE Fitmorsy
157 Dominik Mariusz Sławoszyno MORSOWANIE Nordowe Morsy
158 Muttke Joanna Wejherowo MORSOWANIE
159 Aszyk Aldona Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
160 Litwin Magdalena Gdańsk MORSOWANIE
161 Brzezik Ilona Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
162 Klechowicz Kira Gdańsk MORSOWANIE
163 Klechowicz Urszula GDAŃSK MORSOWANIE
164 Rost Robert Reda MORSOWANIE Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy
165 Zawadzka Monika Rumia MORSOWANIE
166 Zawadzki Piotr Reda MORSOWANIE
167 Kuchnowska Anna Werblinia MORSOWANIE
168 Ciskowska Aleksandra Minkowice MORSOWANIE
169 Rossmann Radosław Połczyno MORSOWANIE
170 Rossmann Barbara Połczyno MORSOWANIE
171 Kuchnowski Karol Werblinia MORSOWANIE
172 Góral Michał Sławoszyno MORSOWANIE
173 Piepka Halina Kłanino MORSOWANIE
174 Sawa Lena Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
175 Kuchnowska Weronika Minkowice MORSOWANIE
176 Gorazdowski Marcin Kłanino MORSOWANIE
177 Bikowski Marek Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
178 Bikowska Gabriela Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
179 Gorazdowska Katarzyna Kłanino MORSOWANIE
180 Szymanowski Eugeniusz Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
181 Szymanowska Anna Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
182 Kuchnowski Henryk Minkowice MORSOWANIE
183 Białek Beata Ostróda MORSOWANIE
184 cejrowski piotr Gdańsk MORSOWANIE
185 Sychowska Katarzyna Puck MORSOWANIE MORSY PUCK
186 Gliwa Jolanta Gdynia MORSOWANIE Rewa 12.15
187 Szymańska Małgorzata Domatówko MORSOWANIE
188 Żwirek Katarzyna Tujsk MORSOWANIE Malborskie Morsy
189 Korzenecki Mirosław Gdynia MORSOWANIE Rewa 12.15
190 Szymańska Grażyna Domatówko MORSOWANIE
191 Kotarbinski Jacek Gdynia MORSOWANIE
192 Kotarbinska Joanna Gdynia MORSOWANIE
193 zawadzka paulina reda MORSOWANIE
194 Stuczyńska Ewa Toruń MORSOWANIE
195 Szulc Lilla GDYNIA MORSOWANIE
196 Żak Katarzyna Toruń MORSOWANIE MorsKąpany Obserwator
197 Żak Darek Torun MORSOWANIE MorsKąpany
198 Frątczak Rafał Gdynia MORSOWANIE
199 Skibowska Natalia Gdynia MORSOWANIE STOWARZYSZENIE MORSY GDYŃSKIE
200 DANOWSKA BARBARA Gdynia MORSOWANIE Morsy Gdyńskie


Wyświetleń: 12105

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ