Kołodziej Cube MTB Pelplin 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Radtke Patryk Wtelno Do lat 10 - 2500 m
2 Kuca Julian Gogolewo MŁODZIK ok.10 km
3 Głąb Mateusz Bąkowo Do lat 10 - 2500 m Szkoła Warlubie
4 Hercke Adam Starogard Gdański MŁODZIK ok.10 km GK STG
5 Karwatowska Liliana Brzeźno Wielkie Do lat 10 - 2500 m GK STG
6 Damski Kacper Tryszczyn Do lat 10 - 2500 m GardenFlora MTB Team
7 Damski Gabriel Tryszczyn Do lat 10 - 2500 m GardenFlora MTB Team
8 Kwiatkowski Krystian Świecie Do lat 10 - 2500 m
9 Damski Łukasz Tryszczyn Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km GardenFlora MTB Team
10 Gajda Wiktor Świecie MAXI 45 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line
11 STALMAKOV ILIA Kaliningrad Do lat 10 - 2500 m
12 Polus Piotr Bydgoszcz MAXI 45 km Wysepka Team opłacono on-line
13 Serkowski Patryk Rajkowy Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
14 Kołodziejski Adam Starogard Gdański MAXI 45 km GK STG Starogard Gdański limit osiągnięty
15 Studziński Kornel Szpegawa MINI 30 km opłacono on-line
16 Fausek Marcin Lulkowo MAXI 45 km TTC Toruń limit osiągnięty
17 Budzowski Mariusz Sztum MINI 30 km opłacono on-line
18 Chyliński Adam Gdańsk Do lat 10 - 2500 m Belta Team Gdańsk
19 Osiński Radosław Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
20 Zaborowski Piotr Malbork MINI 30 km Operacja Sport limit osiągnięty
21 Gbyl Jacek Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
22 Trojanowski Sławomir Świecie MINI 30 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line
23 Kurek Dariusz Bydgoszcz MAXI 45 km CYKLO BYDGOSZCZ limit osiągnięty
24 piotrowska agnieszka świecie MINI 30 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line
25 PIOTROWSKI DARIUSZ ŚWIECIE MINI 30 km MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono on-line
26 Żywicki Paweł Bytów MINI 30 km MLKS BASZTA BYTÓW opłacono on-line
27 Grzędzicki Michał Grudziądz MAXI 45 km Sara Workwear Wheel Brothers Racing opłacono on-line
28 Czechowski Dawid Bydgoszcz MINI 30 km N-Bike Academy opłacono on-line
29 Lewandowski Paweł Iława MINI 30 km Spółdzielnia Rowerowa opłacono on-line
30 Janczarska Marzena Gdańsk MAXI 45 km opłacono on-line
31 Janczarski Maks Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
32 Jagielski Jacek Świecie MINI 30 km Kolarski klub WDA Świecie opłacono on-line
33 Kowalczewska Joanna Świecie MINI 30 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line
34 Pepliński Andrzej Grudziądz MAXI 45 km Sara Workwear Wheel Brothers Racing limit osiągnięty
35 Zwolak Leszek Gdańsk MAXI 45 km MajBike Team opłacono on-line
36 Welzandt Dariusz Welzandt Kruszyniec MINI 30 km opłacono on-line
37 Tomaszewski Piotr Kwidzyn MINI 30 km Gkw limit osiągnięty
38 Jończyk Krzysztof Wrześnica MINI 30 km opłacono on-line
39 Jurkiewicz Wojciech Gdańsk MINI 30 km limit osiągnięty
40 Baranowski Karol Prabuty MINI 30 km opłacono on-line
41 Kasper Grzegorz Tczew MINI 30 km opłacono on-line
42 Karpiński Marcin Bytów MAXI 45 km MLKS BASZTA BYTÓW opłacono on-line
43 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze MAXI 45 km VO2max MTB Team opłacono on-line
44 Bącławek Aurelia Grudziądz MINI 30 km opłacono on-line
45 Bielińska Maja Wilcze Do lat 10 - 2500 m
46 Bieliński Filip Wilcze ŻAK ok.5 km
47 Bieliński Bogumił Wilcze MAXI 45 km limit osiągnięty
48 Bielińska Hanna Wilcze MINI 30 km limit osiągnięty
49 Hercke Wojciech Starogard Gdański MINI 30 km GK STG opłacono
50 Kamiński Bartłomiej Darzlubie MINI 30 km Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
51 Łabuda Dariusz Iława MINI 30 km opłacono on-line
52 Szpont Rafał Grudziądz MAXI 45 km opłacono on-line
53 Petka Tomasz Lębork MINI 30 km opłacono on-line
54 Ciba Damian Rumia MINI 30 km TA KO TEAM opłacono on-line
55 Jakubowski Ryszard Ilawa MINI 30 km opłacono on-line
56 Procyk Mateusz Niemcz Do lat 10 - 2500 m N-Bike Academy
57 Guth Mirosław Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
58 Czajka Krzysztof Kwidzyn MINI 30 km opłacono on-line
59 Jakubowska-Olech Edyta Świecie MINI 30 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line
60 Kamińska Marta Gdańsk MAXI 45 km NEXUS Team opłacono on-line
61 Duke Oliver Cessenon-sur-Orb MINI 30 km MagicBusArt opłacono on-line
62 Mikulska Małgorzata Niemcz MŁODZIK ok.10 km
63 SPYCHAŁA JANUSZ GRUDZIADZ MAXI 45 km opłacono on-line
64 Ludwinowski Dariusz Grudziadz MAXI 45 km opłacono on-line
65 Styczeń Roman Elbląg MINI 30 km HYDROPRESS MTB Team opłacono on-line
66 Mrzygłód Tomasz Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
67 Stelmach Łukasz Luzino MAXI 45 km LUK CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
68 Maćkowiak Piotr Bytów MINI 30 km Bytów opłacono on-line
69 Gdaniec Oliwier Tczew Do lat 10 - 2500 m Sp nr. 7 Tczew
70 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański MINI 30 km GK STG opłacono
71 Kurowski Dawid Tczew Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
72 Gościński Wojciech Toruń Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km KS SPRINT GRĘBOCIN
73 Dorsch Filip Bydgoszcz MINI 30 km NbikeAkademy limit osiągnięty
74 Łysiak Staś Niemcz Do lat 10 - 2500 m N-Bike Academy
75 Łysiak Tymon Niemcz MŁODZIK ok.10 km N-Bike Academy
76 Mączewski Andrzej Grudziądz MAXI 45 km Sara Workwear Wheel Brothers Racing opłacono on-line
77 Biegański Krzysztof Pruszcz Gdański MINI 30 km Bursztyn Pizza Cycling Team opłacono
78 Wegner Kamil Lębork MINI 30 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
79 Zakrzewska Beata Rokocin MINI 30 km GK STG opłacono
80 Sarnecki Dominik Mieściła 15a Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
81 Fira Adam Gdańsk MAXI 45 km SCHNEIDER ELECTRIC MTB opłacono on-line
82 Rogacewicz Paweł Tczew Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
83 Miloch Krzysztof Pruszcz MINI 30 km opłacono on-line
84 Jakubowicz Katarzyna Świątniki MINI 30 km opłacono on-line
85 Olszewski Bogusław Kwidzyn MINI 30 km CYKLO KWIDZYN opłacono on-line
86 Górska Marta Gruczno MINI 30 km opłacono on-line
87 Karwatowska Amelia Brzeźno Wielkie MŁODZIK ok.10 km GK STG
88 Michna Daniel Pelplin Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Klub Aktywnego Pelpliniaka
89 Weihsbrodt Dariusz Starogard Gdański MINI 30 km opłacono on-line
90 Pieper Agnieszka Lębork MINI 30 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
91 Różański Michal Gdańsk MAXI 45 km Trigar.pl MTB Team opłacono on-line
92 Sierla Przemyslaw Malbork MINI 30 km Malbork limit osiągnięty
93 Nowak Adam Starogard Gdański MINI 30 km GK STG opłacono
94 Kamionka Klaudia Lębork MINI 30 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
95 Strzelecki Paweł Lębork MAXI 45 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
96 Janusz Filip Tczew Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
97 WÓJCIK PIOTR PRABUTY MINI 30 km MARPIT Ubezpieczenia limit osiągnięty
98 Olszewski. Kamil Grudziądz Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Rowerowy Grudziądz
99 Olszewski Kamil Grudziądz MINI 30 km Rowerowy Grudziądz opłacono on-line
100 Schröder Marcin Świecie MINI 30 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line


Wyświetleń: 13514

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ