Kołodziej Cube MTB Pelplin 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kucharska Wioletta Golub-dobrzyn MINI 30 km GTR Golub-dobrzyn opłacono on-line
2 Chyliński Andrzej Gdańsk MINI 30 km 50.00 PLN
3 Stoppa Michalina Pelplin Do lat 10 - 2500 m darmowy udział
4 Borzyszkowski Tomasz Tczew MINI 30 km Adva Optical Networking 50.00 PLN
5 Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie MAXI 45 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 50.00 PLN
6 Zieliński Marian Świecie MAXI 45 km Klub Kolarski Wda Świecie 50.00 PLN
7 Świderski Ireneusz Pelplin MINI 30 km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono
8 Wozowicz Maciej Gdańsk MINI 30 km LPP TEAM opłacono on-line
9 Gabryel Zachariasz Sumin MINI 30 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
10 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański MŁODZIK ok.10 km PSP 6 Starogard Gdański darmowy udział
11 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański Do lat 10 - 2500 m PSP 6 Starogard Gdański darmowy udział
12 Śledź Mikołaj Pelplin MINI 30 km Klub Aktywnego Pelpliniaka 50.00 PLN
13 Nikołajczyk Łukasz Świecie MINI 30 km opłacono on-line
14 Szymański Marcin Lisewo Malborskie Do lat 10 - 2500 m darmowy udział
15 Detlaf Mariusz Maksymilianowo MINI 30 km opłacono on-line
16 Gabryel Maciej Żabno MINI 30 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
17 Papiernik Michał Tczew MINI 30 km GK Gryf Tczew opłacono
18 Grochowski Marcin Kościelna Jania Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km darmowy udział
19 Grochowski Filip Kościelna Jania Do lat 10 - 2500 m darmowy udział
20 Sandomierski Jerzy Kwidzyn MINI 30 km 50.00 PLN
21 Alaszkiewicz Łukasz PELPLIN MINI 30 km 50.00 PLN
22 Mądzielewski. Sławek Świecie Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Klub Kolarski WDA Świecie darmowy udział
23 Czerwiński Igor Grudziądz Do lat 10 - 2500 m darmowy udział
24 Kulling Monika Gnieżdżewo MAXI 45 km 50.00 PLN
25 Surgoft Piotr Reda MINI 30 km Mega Coffee Team opłacono on-line
26 Mojsiewicz Zbigniew Starogard Gdański MINI 30 km GK STG 50.00 PLN
27 Karwatowskii Robert Brzeźno Wielkie Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km GK STG darmowy udział
28 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie MINI 30 km GK STG 50.00 PLN
29 Rozkocha Michał Starogard Gdański MINI 30 km GK STG 50.00 PLN
30 Chyliński Piotr Gdańsk MAXI 45 km Belta Team Gdańsk opłacono on-line
31 Szul Bartłomiej Gdynia MINI 30 km opłacono on-line
32 Trzciński Waldemar Karsin MAXI 45 km GardenFlora MTB Team 50.00 PLN
33 Rudnicki Henryk Toruń Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km KS SPRINT GRĘBOCIN darmowy udział
34 Trochowski Grzegorz Tczew MINI 30 km opłacono on-line
35 Kucharski Tadeusz Gdynia Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km darmowy udział
36 Porożyński Arkadiusz Świecie n/Wisłą MAXI 45 km Kolarski klub WDA Świecie opłacono on-line
37 Górska Justyna Pelplin Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Pelplin darmowy udział
38 Olewnik Piotr Elbląg MINI 30 km MTB ELBLĄG opłacono on-line
39 Krzyżykowski Jakub GRĘBOCIN Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km KS SPRINT GRĘBOCIN darmowy udział
40 Krzyżykowski Sławomir GRĘBOCIN Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km KS SPRINT GRĘBOCIN darmowy udział
41 Kowalczyk. Jarosław Tczew Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km GK Gryf Tczew darmowy udział
42 Dziedzic Grzegorz Grudziądz MAXI 45 km Grudziądz opłacono on-line
43 Krześniak Roman Świecie MINI 30 km Bart J-Bike Team opłacono on-line
44 Hering Jakub Krag Do lat 10 - 2500 m darmowy udział
45 Piotrowski Kamil Zabno Do lat 10 - 2500 m darmowy udział
46 GRZYBEK MARCIN żnin MAXI 45 km opłacono on-line
47 Radtke Pawel Radtke Wtelno MAXI 45 km SISU-OWB team 50.00 PLN
48 Sywula Marek Starogard Gdański MINI 30 km GK STG 50.00 PLN
49 Sywula Mikołaj Starogard Gdański ŻAK ok.5 km SP nr.1 w Starogardzie GD darmowy udział
50 Skweres Mariusz Pelplin MINI 30 km Klub Kolarski Pelplin opłacono
51 Tymiński Tomasz Kowale MINI 30 km BST BanachBrothers opłacono on-line
52 Kubicki Jakub Tczew MINI 30 km GK Gryf Tczew opłacono
53 Słomion Julia Borkowo ŻAK ok.5 km Belta Team Gdańsk darmowy udział
54 Słomion Kinga Borkowo Do lat 10 - 2500 m Belta Team Gdańsk darmowy udział
55 Słomion Łukasz Borkowo MAXI 45 km opłacono on-line
56 Reinholz Marian Świecie Terespol Pomorski MINI 30 km opłacono on-line
57 Abraham Wiesław Sławoszyno MAXI 45 km TA KO Team 50.00 PLN
58 Zariczny Dawid Gdańsk MŁODZIK ok.10 km darmowy udział
59 Grundman Dariusz Tczew MINI 30 km GK Gryf Tczew opłacono
60 Szych Dariusz Rakowiec MINI 30 km Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
61 Petk Grzegorz Gdańsk MINI 30 km CAT M4 opłacono on-line
62 Masiak Rafał Kwidzyn MAXI 45 km 50.00 PLN
63 Górski Dariusz Pelplin MINI 30 km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono
64 Wadas Jan Tczew MŁODZIK ok.10 km Prezio Racing Team darmowy udział
65 Lewandowski Piotr Czernin MAXI 45 km Grupa Kolarska Malbork 50.00 PLN
66 Sobieralski Piotr tczew MINI 30 km 50.00 PLN
67 Furmanek Slawomir Tczew MINI 30 km Mtb start trec kartuzy 50.00 PLN
68 Kasierski Grzegorz Bydgoszcz MINI 30 km Fitserwis MTB TEAM opłacono on-line
69 Węgier Arkadiusz SUSZ MINI 30 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 50.00 PLN
70 Piechna Jarosław Świecie MINI 30 km opłacono on-line
71 Czerwiakowski Sebastian Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
72 Wieczorek Radosław Łęgowo MINI 30 km GK Gryf Tczew opłacono
73 Janowski Krzysztof Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
74 Grabowski Paweł Marki MINI 30 km 50.00 PLN
75 Janik Tomasz Bydgoszcz MINI 30 km KT MTB 50.00 PLN
76 Lewandowski Michał Grudziądz MINI 30 km Grudziądz opłacono on-line
77 Weber Marek Grudziądz MAXI 45 km opłacono on-line
78 Peek Marcin (Peku) Kościerzyna MINI 30 km Szkoła pływania Aquatic opłacono on-line
79 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN MINI 30 km opłacono on-line
80 Wróblewska Justyna Bydgoszcz MAXI 45 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
81 Kołatka Zbigniew Iława MINI 30 km opłacono on-line
82 Kobierowski Piotr Dąbrówka MINI 30 km GK STG 50.00 PLN
83 Czykierda Piotr Tczew MINI 30 km opłacono on-line
84 Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie MAXI 45 km Bursztyn Pizza Cycling Team opłacono on-line
85 TROCHOWSKA Anna TCZEW MINI 30 km opłacono on-line
86 Wadas Zuzanna Tczew Do lat 10 - 2500 m Prezio Racing Team darmowy udział
87 Wadas Ludomir Tczew MINI 30 km Prezio Racing Team opłacono on-line
88 Tuszyński Mikołaj Kowalewo Pomorskie MINI 30 km MTB Racing Tuszyński opłacono on-line
89 Kozłowski Jerzy Szubin MINI 30 km SISU-OWB team opłacono on-line
90 Kucharski Bartosz Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
91 Trzebiatowska Aldona Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
92 Kalkowski Krzysztof Rokocin MINI 30 km opłacono on-line
93 Przypek Marcin Sztum MINI 30 km opłacono on-line
94 Kamrowski Robert Tczew MINI 30 km GK Gryf Tczew opłacono
95 Wybraniak Dariusz Tczew MAXI 45 km Tczewski Klub Rowerowy opłacono on-line
96 Torzewski Sebastian Bydgoszcz MAXI 45 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
97 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz MAXI 45 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
98 Torzewski Jacek Bydgoszcz MAXI 45 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
99 Wachowski Dominik Golub-Dobrzyń MINI 30 km opłacono on-line
100 Tasior Paweł Bożepole Wielkie MAXI 45 km TA KO Team opłacono on-line


Wyświetleń: 6074

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ