Kołodziej Cube MTB Pelplin 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Świderski Franciszek Pelplin Do lat 10 - 2500 m Jedynka Pelplin
2 Zaleś Mikołaj Elbląg Do lat 10 - 2500 m Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
3 Krzyżykowski Adam GRĘBOCIN Do lat 10 - 2500 m KS SPRINT GRĘBOCIN
4 Skowronek Amelia Borkowo Do lat 10 - 2500 m
5 Skowronek Bartosz Borkowo Do lat 10 - 2500 m
6 Anaczkowski Adam Malbork Do lat 10 - 2500 m
7 Gościński Gabriel Toruń Do lat 10 - 2500 m KS SPRINT GRĘBOCIN
8 Różański Nikodem Jagatowo Do lat 10 - 2500 m
9 Szwedowska Laura Kulice Do lat 10 - 2500 m ZKiW Kulice
10 Szwedowska Martyna Kulice Do lat 10 - 2500 m ZKiW Kulice
11 Wadas Zuzanna Tczew Do lat 10 - 2500 m Prezio Racing Team
12 Słomion Kinga Borkowo Do lat 10 - 2500 m Belta Team Gdańsk
13 Piotrowski Kamil Zabno Do lat 10 - 2500 m
14 Hering Jakub Krag Do lat 10 - 2500 m
15 Czerwiński Igor Grudziądz Do lat 10 - 2500 m
16 Grochowski Filip Kościelna Jania Do lat 10 - 2500 m
17 Szymański Marcin Lisewo Malborskie Do lat 10 - 2500 m
18 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański Do lat 10 - 2500 m PSP 6 Starogard Gdański
19 Stoppa Michalina Pelplin Do lat 10 - 2500 m
20 Pacuk Jan Toruń Do lat 10 - 2500 m Pacuki
21 Delewska Hanna Rożental Do lat 10 - 2500 m ZKiW Kulice
22 Grubski Aleksander Żołędowo Do lat 10 - 2500 m GardenFlora MTB Team
23 Doroszkiewicz Iga Gdynia Do lat 10 - 2500 m Społeczna Jedynka
24 Biernacka Basia Tczew Do lat 10 - 2500 m
25 Biernacka Zosia Tczew Do lat 10 - 2500 m
26 Doroszkiewicz Leon Gdynia Do lat 10 - 2500 m
27 Łysiak Staś Niemcz Do lat 10 - 2500 m N-Bike Academy
28 Gdaniec Oliwier Tczew Do lat 10 - 2500 m Sp nr. 7 Tczew
29 Procyk Mateusz Niemcz Do lat 10 - 2500 m N-Bike Academy
30 Bielińska Maja Wilcze Do lat 10 - 2500 m
31 Chyliński Adam Gdańsk Do lat 10 - 2500 m Belta Team Gdańsk
32 STALMAKOV ILIA Kaliningrad Do lat 10 - 2500 m
33 Kwiatkowski Krystian Świecie Do lat 10 - 2500 m
34 Damski Gabriel Tryszczyn Do lat 10 - 2500 m GardenFlora MTB Team
35 Damski Kacper Tryszczyn Do lat 10 - 2500 m GardenFlora MTB Team
36 Karwatowska Liliana Brzeźno Wielkie Do lat 10 - 2500 m GK STG
37 Głąb Mateusz Bąkowo Do lat 10 - 2500 m Szkoła Warlubie
38 Radtke Patryk Wtelno Do lat 10 - 2500 m
39 Kowalczyk Jarosław Tczew MAXI 45 km GK Gryf Tczew opłacono
40 Szmyt Artur Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
41 Janiszewski Wojciech Smętowo Graniczne MAXI 45 km Team MX Skórcz opłacono on-line
42 Szczygielski Pawel gdansk MAXI 45 km the Barbers Gdansk opłacono on-line
43 Bała Paweł Dąbrowa Chełmińska MAXI 45 km opłacono on-line
44 Adamczak Marta Rosnowo MAXI 45 km opłacono on-line
45 Wolanin Jakub Malbork MAXI 45 km GK Malbork opłacono on-line
46 Lutoborski Adam Bydgoszcz MAXI 45 km SISU-OWB team opłacono on-line
47 Michel Dawid Tczew MAXI 45 km limit osiągnięty
48 Knapiński Rafał Stopka MAXI 45 km opłacono on-line
49 Glaziński Paweł Koronowo MAXI 45 km opłacono on-line
50 Lasowski Przemysław Grudziądz MAXI 45 km opłacono on-line
51 Rolbiecka Alicja Reda MAXI 45 km LUK CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
52 Banach Ryszard Gdansk MAXI 45 km BST BanachBrothers opłacono on-line
53 Bator Jarosław Koteże MAXI 45 km GK STG opłacono
54 Labon Piotr Koteże MAXI 45 km GK STG opłacono
55 Leoniak Adam Dzierzgoń MAXI 45 km DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
56 MARIAŃSKI LESZEK Zamość MAXI 45 km Sanimar Bydgoszcz opłacono on-line
57 MARIAŃSKA EMILIA MARIAŃSKA Zamość MAXI 45 km opłacono on-line
58 Gałgański Krzysztof Osielsko MAXI 45 km SISU-OWB TEAM opłacono on-line
59 Kocikowski Rafał Świecie MAXI 45 km Klub Kolarski Wda Świecie opłacono on-line
60 Mądzielewski Sławomir Świecie MAXI 45 km Klub Kolarski Wda Świecie opłacono on-line
61 Tasior Paweł Bożepole Wielkie MAXI 45 km TA KO Team opłacono on-line
62 Torzewski Jacek Bydgoszcz MAXI 45 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
63 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz MAXI 45 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
64 Torzewski Sebastian Bydgoszcz MAXI 45 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
65 Wybraniak Dariusz Tczew MAXI 45 km Tczewski Klub Rowerowy opłacono on-line
66 Trzebiatowska Aldona Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
67 Kucharski Bartosz Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
68 Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie MAXI 45 km Bursztyn Pizza Cycling Team opłacono on-line
69 Wróblewska Justyna Bydgoszcz MAXI 45 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
70 Weber Marek Grudziądz MAXI 45 km Sara Workwear Wheel Brothers Racing opłacono on-line
71 Lewandowski Piotr Czernin MAXI 45 km Grupa Kolarska Malbork opłacono on-line
72 Abraham Wiesław Sławoszyno MAXI 45 km TA KO Team limit osiągnięty
73 Słomion Łukasz Borkowo MAXI 45 km opłacono on-line
74 Radtke Pawel Radtke Wtelno MAXI 45 km SISU-OWB team opłacono on-line
75 GRZYBEK MARCIN żnin MAXI 45 km opłacono on-line
76 Dziedzic Grzegorz Grudziądz MAXI 45 km Grudziądz opłacono on-line
77 Porożyński Arkadiusz Świecie n/Wisłą MAXI 45 km Kolarski klub WDA Świecie opłacono on-line
78 Trzciński Waldemar Karsin MAXI 45 km GardenFlora MTB Team opłacono on-line
79 Chyliński Piotr Gdańsk MAXI 45 km Belta Team Gdańsk opłacono on-line
80 Kulling Monika Gnieżdżewo MAXI 45 km opłacono on-line
81 Zieliński Marian Świecie MAXI 45 km Klub Kolarski Wda Świecie opłacono on-line
82 Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie MAXI 45 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
83 Pacuk Dariusz Toruń MAXI 45 km Pacuki opłacono on-line
84 Sergiel Damian BYDGOSZCZ MAXI 45 km SISU-OWB team opłacono on-line
85 Kozłowski Marek Żnin MAXI 45 km Klub Sportowy Szosa Żnin opłacono on-line
86 Suś Arkadiusz Bydgoszcz MAXI 45 km Bydzia Power opłacono on-line
87 Pelc Tomasz Gdynia MAXI 45 km NEXUS Team opłacono on-line
88 Romanowska Agnieszka Rumia MAXI 45 km MajBajk Team opłacono on-line
89 Wolny Bartłomiej Gdańsk MAXI 45 km opłacono on-line
90 Smolinski Artur Bydgoszcz MAXI 45 km N-Bike Academy opłacono on-line
91 jarczewski szymon malbork MAXI 45 km GK Malbork opłacono on-line
92 Rutkowski Tomasz Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
93 Mróz Patryk Tczew MAXI 45 km Tczewski Klub Rowerowy opłacono on-line
94 Wichowski Mateusz Toruń MAXI 45 km TTC Toruń opłacono on-line
95 Wichowski Krzysztof Toruń MAXI 45 km TTC Toruń opłacono on-line
96 Wilkowski Krzysztof Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
97 Strzelecki Paweł Lębork MAXI 45 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
98 Różański Michal Gdańsk MAXI 45 km Trigar.pl MTB Team opłacono on-line
99 Fira Adam Gdańsk MAXI 45 km SCHNEIDER ELECTRIC MTB opłacono on-line
100 Mączewski Andrzej Grudziądz MAXI 45 km Sara Workwear Wheel Brothers Racing opłacono on-line


Wyświetleń: 14400

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ