Kołodziej Cube MTB Pelplin 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tymiński Tomasz Kowale MINI 30 km BST BanachBrothers opłacono on-line
2 Kozłowski Jerzy Szubin MINI 30 km SISU-OWB team opłacono on-line
3 Lichaczewski Zbigniew Lichaczewski Baloszyce MINI 30 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono on-line
4 Głąb Mateusz Bąkowo Do lat 10 - 2500 m Szkoła Warlubie
5 Słomion Łukasz Borkowo MAXI 45 km opłacono on-line
6 Słomion Kinga Borkowo Do lat 10 - 2500 m Belta Team Gdańsk
7 Słomion Julia Borkowo ŻAK ok.5 km Belta Team Gdańsk
8 Skowronek Amelia Borkowo Do lat 10 - 2500 m
9 Skowronek Bartosz Borkowo Do lat 10 - 2500 m
10 Wilczyński Igor Borne Sulinowo MINI 30 km limit osiągnięty
11 Zamoński Mariusz Borzechowo MINI 30 km limit osiągnięty
12 Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie MAXI 45 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
13 Tasior Paweł Bożepole Wielkie MAXI 45 km TA KO Team opłacono on-line
14 Karwatowska Liliana Brzeźno Wielkie Do lat 10 - 2500 m GK STG
15 Karwatowska Amelia Brzeźno Wielkie MŁODZIK ok.10 km GK STG
16 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie MINI 30 km GK STG opłacono
17 Karwatowskii Robert Brzeźno Wielkie Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km GK STG
18 Kasierski Grzegorz Bydgoszcz MINI 30 km Fitserwis MTB TEAM opłacono on-line
19 Janik Tomasz Bydgoszcz MINI 30 km KT MTB limit osiągnięty
20 Czechowski Dawid Bydgoszcz MINI 30 km N-Bike Academy opłacono on-line
21 Sergiel Damian BYDGOSZCZ MAXI 45 km SISU-OWB team opłacono on-line
22 Guth Mirosław Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
23 Rutkowski Tomasz Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
24 Czerwiakowski Sebastian Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
25 Polus Piotr Bydgoszcz MAXI 45 km Wysepka Team opłacono on-line
26 Kurek Dariusz Bydgoszcz MAXI 45 km CYKLO BYDGOSZCZ limit osiągnięty
27 Heinrich Paweł Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
28 Dorsch Filip Bydgoszcz MINI 30 km NbikeAkademy limit osiągnięty
29 Cirug Artur Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
30 Wróblewska Justyna Bydgoszcz MAXI 45 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
31 Lutoborski Adam Bydgoszcz MAXI 45 km SISU-OWB team opłacono on-line
32 Smolinski Artur Bydgoszcz MAXI 45 km N-Bike Academy opłacono on-line
33 Przybył Krzysztof Bydgoszcz MINI 30 km KT MTB limit osiągnięty
34 Markiewicz Jakub Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
35 Abramczyk Paweł Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
36 Torzewski Jacek Bydgoszcz MAXI 45 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
37 Krzyżelewska - Suś Anna Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
38 Suś Igor Bydgoszcz MŁODZIK ok.10 km N-Bike Academy
39 Wróbel Marta Bydgoszcz MINI 30 km Byle do mety opłacono on-line
40 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz MAXI 45 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
41 Torzewski Sebastian Bydgoszcz MAXI 45 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
42 Suś Arkadiusz Bydgoszcz MAXI 45 km Bydzia Power opłacono on-line
43 Wilkowski Krzysztof Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
44 Szmyt Artur Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
45 Karpiński Marcin Bytów MAXI 45 km MLKS BASZTA BYTÓW opłacono on-line
46 Żywicki Paweł Bytów MINI 30 km MLKS BASZTA BYTÓW opłacono on-line
47 Maćkowiak Piotr Bytów MINI 30 km Bytów opłacono on-line
48 Duke Oliver Cessenon-sur-Orb MINI 30 km MagicBusArt opłacono on-line
49 Lewandowski Piotr Czernin MAXI 45 km Grupa Kolarska Malbork opłacono on-line
50 Kamiński Bartłomiej Darzlubie MINI 30 km Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
51 Bała Paweł Dąbrowa Chełmińska MAXI 45 km opłacono on-line
52 Kobierowski Piotr Dąbrówka MINI 30 km GK STG opłacono
53 Felski Pawel Felski Dąbrówka MINI 30 km Dovista Activ team opłacono on-line
54 Żemojdzin Michał Dzierzgoń MINI 30 km MTB DZIERZGOŃ opłacono on-line
55 Tomaszewski Jakub Dzierzgoń MINI 30 km MTB DZIERZGOŃ limit osiągnięty
56 Leoniak Adam Dzierzgoń MAXI 45 km DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
57 Chruszczyk Marcin Elblag MINI 30 km opłacono on-line
58 Olewnik Piotr Elbląg MINI 30 km MTB ELBLĄG opłacono on-line
59 Styczeń Roman Elbląg MINI 30 km HYDROPRESS MTB Team opłacono on-line
60 Zaleś Roman Elbląg MINI 30 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono on-line
61 Zaleś Mikołaj Elbląg Do lat 10 - 2500 m Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
62 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg MINI 30 km opłacono on-line
63 Szczygielski Pawel gdansk MAXI 45 km the Barbers Gdansk opłacono on-line
64 Banach Ryszard Gdansk MAXI 45 km BST BanachBrothers opłacono on-line
65 Zwolak Leszek Gdańsk MAXI 45 km MajBike Team opłacono on-line
66 Janowski Krzysztof Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
67 Chyliński Andrzej Gdańsk MINI 30 km CAT 4 M opłacono on-line
68 Wozowicz Maciej Gdańsk MINI 30 km LPP TEAM opłacono on-line
69 Chyliński Piotr Gdańsk MAXI 45 km Belta Team Gdańsk opłacono on-line
70 Fira Adam Gdańsk MAXI 45 km SCHNEIDER ELECTRIC MTB opłacono on-line
71 Zariczny Dawid Gdańsk MŁODZIK ok.10 km Belta Team Gdańsk
72 Kaliszewski Jakub Gdańsk MINI 30 km TA KO TEAM opłacono on-line
73 Wolny Bartłomiej Gdańsk MAXI 45 km opłacono on-line
74 Okoniewicz Patryk Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
75 Jurkiewicz Wojciech Gdańsk MINI 30 km limit osiągnięty
76 Labuda Piotr Gdańsk MINI 30 km Akumar Team opłacono on-line
77 Krajewski Mateusz Gdańsk MINI 30 km Akumar Team opłacono on-line
78 Janczarski Maks Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
79 Janczarska Marzena Gdańsk MAXI 45 km opłacono on-line
80 Więczkowska Monika Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
81 Kurianowicz Wiesław Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
82 Osiński Radosław Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
83 Chyliński Adam Gdańsk Do lat 10 - 2500 m Belta Team Gdańsk
84 Petk Grzegorz Gdańsk MINI 30 km CAT M4 opłacono on-line
85 Różański Michal Gdańsk MAXI 45 km Trigar.pl MTB Team opłacono on-line
86 Kamińska Marta Gdańsk MAXI 45 km NEXUS Team opłacono on-line
87 Doroszkiewicz Leon Gdynia Do lat 10 - 2500 m
88 Król Michał Gdynia MINI 30 km opłacono on-line
89 Trzebiatowska Aldona Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
90 Kucharski Bartosz Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
91 Pelc Tomasz Gdynia MAXI 45 km NEXUS Team opłacono on-line
92 Gbyl Jacek Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
93 Kukawka Agnieszka Gdynia MINI 30 km Norda Active Team opłacono on-line
94 Mrzygłód Tomasz Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
95 Wyka Andrzej Gdynia MINI 30 km opłacono on-line
96 Szul Bartłomiej Gdynia MINI 30 km opłacono on-line
97 Doroszkiewicz Iga Gdynia Do lat 10 - 2500 m Społeczna Jedynka
98 Jaskólski Rafał Gniew MINI 30 km qark-bikes.com opłacono on-line
99 Kulling Monika Gnieżdżewo MAXI 45 km opłacono on-line
100 Kuca Julian Gogolewo MŁODZIK ok.10 km


Wyświetleń: 19381

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ