Kołodziej Cube MTB Pelplin 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Doroszkiewicz Leon Gdynia Do lat 10 - 2500 m
2 Wierzbowski Wojciech Kwidzyn MINI 30 km limit osiągnięty
3 Bieliński Bogumił Wilcze MAXI 45 km limit osiągnięty
4 Przypek Marcin Sztum MINI 30 km opłacono on-line
5 Masiak Rafał Kwidzyn MINI 30 km opłacono on-line
6 Knapiński Rafał Stopka MAXI 45 km opłacono on-line
7 Bieliński Filip Wilcze ŻAK ok.5 km
8 Bielińska Maja Wilcze Do lat 10 - 2500 m
9 Kalinowski Marcin Malbork MINI 30 km opłacono on-line
10 Kalkowski Krzysztof Rokocin MINI 30 km opłacono on-line
11 GRZYBEK MARCIN żnin MAXI 45 km opłacono on-line
12 TROCHOWSKA Anna TCZEW MINI 30 km opłacono on-line
13 Studziński Kornel Szpegawa MINI 30 km opłacono on-line
14 Bącławek Aurelia Grudziądz MINI 30 km opłacono on-line
15 Grabowski Paweł Marki MINI 30 km limit osiągnięty
16 Glaziński Paweł Koronowo MAXI 45 km opłacono on-line
17 Radtke Patryk Wtelno Do lat 10 - 2500 m
18 Janowski Krzysztof Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
19 Czajka Krzysztof Kwidzyn MINI 30 km opłacono on-line
20 Dunda Daniel Trzcińsk MINI 30 km opłacono on-line
21 MARIAŃSKA EMILIA MARIAŃSKA Zamość MAXI 45 km opłacono on-line
22 Kasper Grzegorz Tczew MINI 30 km opłacono on-line
23 Chruszczyk Marcin Elblag MINI 30 km opłacono on-line
24 Guth Mirosław Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
25 Rutkowski Tomasz Bydgoszcz MAXI 45 km opłacono on-line
26 Czykierda Piotr Tczew MINI 30 km opłacono on-line
27 Król Michał Gdynia MINI 30 km opłacono on-line
28 Baranowski Karol Prabuty MINI 30 km opłacono on-line
29 Piórkowski Arkadiusz Rajkowy MINI 30 km opłacono on-line
30 Kulling Monika Gnieżdżewo MAXI 45 km opłacono on-line
31 Jakubowicz Katarzyna Świątniki MINI 30 km opłacono on-line
32 Różański Nikodem Jagatowo Do lat 10 - 2500 m
33 Miloch Krzysztof Pruszcz MINI 30 km opłacono on-line
34 Rogacewicz Paweł Tczew Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
35 Reinholz Marian Świecie Terespol Pomorski MINI 30 km opłacono on-line
36 Sarnecki Dominik Mieściła 15a Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
37 Grochowski Filip Kościelna Jania Do lat 10 - 2500 m
38 Zakrzewski Dawid Starogard Gdański MINI 30 km opłacono on-line
39 Grochowski Marcin Kościelna Jania Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
40 Weihsbrodt Dariusz Starogard Gdański MINI 30 km opłacono on-line
41 Trzebiatowska Aldona Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
42 Czerwiakowski Sebastian Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
43 Kucharski Bartosz Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
44 Szymański Marcin Lisewo Malborskie Do lat 10 - 2500 m
45 Bagiński Roman Kwidzyn MINI 30 km opłacono on-line
46 Szkodziński Piotr Kwidzyn MINI 30 km opłacono on-line
47 Wolny Bartłomiej Gdańsk MAXI 45 km opłacono on-line
48 Piotrowski Kamil Zabno Do lat 10 - 2500 m
49 Gizela Michał Kartuzy MINI 30 km opłacono on-line
50 Wernik Roman Świecie MINI 30 km opłacono on-line
51 Heinrich Paweł Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
52 STALMAKOV ILIA Kaliningrad Do lat 10 - 2500 m
53 Hering Jakub Krag Do lat 10 - 2500 m
54 Stoppa Michalina Pelplin Do lat 10 - 2500 m
55 Zielonka Tadeusz Parchowo MINI 30 km opłacono on-line
56 Piechna Jarosław Świecie MINI 30 km opłacono on-line
57 Jaworski Tomasz Sulnowo MINI 30 km opłacono on-line
58 Jakubowski Ryszard Ilawa MINI 30 km opłacono on-line
59 Okoniewicz Patryk Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
60 Cirug Artur Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
61 Jaszak Grzegorz Wąsosz MINI 30 km opłacono on-line
62 Jurkiewicz Wojciech Gdańsk MINI 30 km limit osiągnięty
63 Gbyl Jacek Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
64 Gąsiewicz Anna Janowo MINI 30 km opłacono on-line
65 Detlaf Mariusz Maksymilianowo MINI 30 km opłacono on-line
66 Nikołajczyk Łukasz Świecie MINI 30 km opłacono on-line
67 Bała Paweł Dąbrowa Chełmińska MAXI 45 km opłacono on-line
68 Pawella Anna Starogard Gdański MINI 30 km opłacono
69 Górska Marta Gruczno MINI 30 km opłacono on-line
70 Adamczak Marta Rosnowo MAXI 45 km opłacono on-line
71 Kołatka Zbigniew Iława MINI 30 km opłacono on-line
72 Słomion Łukasz Borkowo MAXI 45 km opłacono on-line
73 Petka Tomasz Lębork MINI 30 km opłacono on-line
74 Wilczyński Igor Borne Sulinowo MINI 30 km limit osiągnięty
75 Sandomierski Jerzy Kwidzyn MINI 30 km opłacono on-line
76 Mrzygłód Tomasz Gdynia MAXI 45 km opłacono on-line
77 Zamoński Mariusz Borzechowo MINI 30 km limit osiągnięty
78 Wachowski Dominik Golub-Dobrzyń MINI 30 km opłacono on-line
79 Janczarski Maks Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
80 Szpont Rafał Grudziądz MAXI 45 km opłacono on-line
81 Janczarska Marzena Gdańsk MAXI 45 km opłacono on-line
82 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN MINI 30 km opłacono on-line
83 Ludwinowski Dariusz Grudziadz MAXI 45 km opłacono on-line
84 Serkowski Patryk Rajkowy Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
85 SPYCHAŁA JANUSZ GRUDZIADZ MAXI 45 km opłacono on-line
86 Mikulska Małgorzata Niemcz MŁODZIK ok.10 km
87 Mucha Przemysław Pelplin MINI 30 km opłacono on-line
88 Michel Dawid Tczew MAXI 45 km limit osiągnięty
89 Markiewicz Jakub Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
90 MĄKOLA HENRYK MĄKOLA WŁADYSŁAWOWO MINI 30 km opłacono on-line
91 Sikorski Maciej Lubiszewo Tczewskie MINI 30 km opłacono on-line
92 Kurowski Dawid Tczew Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km
93 Łabuda Dariusz Iława MINI 30 km opłacono on-line
94 Trochowski Grzegorz Tczew MINI 30 km opłacono on-line
95 Abramczyk Paweł Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
96 Więczkowska Monika Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
97 Kurianowicz Wiesław Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line
98 Krzyżelewska - Suś Anna Bydgoszcz MINI 30 km opłacono on-line
99 Trepanowski Tomasz Przyłęki MINI 30 km opłacono on-line
100 Osiński Radosław Gdańsk MINI 30 km opłacono on-line


Wyświetleń: 14374

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ