Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Kolka Zbigniew | Grzybno | Polska | MINI 30 km | Top Bramy Hormann | opłacono on-line |
102 | Wilkowski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | MAXI 45 km | opłacono on-line | |
103 | Gęsicki Remigiusz | Golub-Dobrzyń | Polska | MINI 30 km | GTR GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono on-line |
104 | Wichowski Krzysztof | Toruń | Polska | MAXI 45 km | TTC Toruń | opłacono on-line |
105 | Wichowski Mateusz | Toruń | Polska | MAXI 45 km | TTC Toruń | opłacono on-line |
106 | OSTROWSKI KRZYSZTOF | ŚWIECIE | Polska | MINI 30 km | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | opłacono on-line |
107 | Sikorski Maciej | Lubiszewo Tczewskie | Polska | MINI 30 km | opłacono on-line | |
108 | Mróz Patryk | Tczew | Polska | MAXI 45 km | Tczewski Klub Rowerowy | opłacono on-line |
109 | Kulas Bogdan | Kościerzyma | Polska | MINI 30 km | KSR Kościerzyna | opłacono on-line |
110 | Rutkowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | MAXI 45 km | opłacono on-line | |
111 | Szych Jarosław | Wielki Lubień 84 | Polska | MINI 30 km | Orbit one cycling | opłacono on-line |
112 | Doroszkiewicz Leon | Gdynia | Polska | Do lat 10 - 2500 m | ||
113 | Biernacka Zosia | Tczew | Polska | Do lat 10 - 2500 m | ||
114 | Biernacka Basia | Tczew | Polska | Do lat 10 - 2500 m | ||
115 | Doroszkiewicz Iga | Gdynia | Polska | Do lat 10 - 2500 m | Społeczna Jedynka | |
116 | Koralewski Mariusz | Władysławowo | Polska | MINI 30 km | opłacono on-line | |
117 | MĄKOLA HENRYK MĄKOLA | WŁADYSŁAWOWO | Polska | MINI 30 km | opłacono on-line | |
118 | jarczewski szymon | malbork | Polska | MAXI 45 km | GK Malbork | opłacono on-line |
119 | Znaczko Aleksander | Świecie | Polska | MINI 30 km | Klub Kolarski Wda Świecie | opłacono on-line |
120 | Mańczak Adam | Grudziadz | Polska | MINI 30 km | Klub Forma | opłacono on-line |
121 | Smolinski Artur | Bydgoszcz | Polska | MAXI 45 km | N-Bike Academy | opłacono on-line |
122 | Wilczyński Igor | Borne Sulinowo | Polska | MINI 30 km | limit osiągnięty | |
123 | Pawella Anna | Starogard Gdański | Polska | MINI 30 km | opłacono | |
124 | Wolny Bartłomiej | Gdańsk | Polska | MAXI 45 km | opłacono on-line | |
125 | Zakrzewski Dawid | Starogard Gdański | Polska | MINI 30 km | opłacono on-line | |
126 | Byczyński Janusz | Starogard Gdański | Polska | MINI 30 km | GK STG | opłacono |
127 | Tamiła Rafal | Kwidzyn | Polska | MINI 30 km | limit osiągnięty | |
128 | Badowska Danuta | Golub-Dobrzyń | Polska | MINI 30 km | GTR | opłacono on-line |
129 | Chruszczyk Marcin | Elblag | Polska | MINI 30 km | opłacono on-line | |
130 | Tengowski Mateusz | Kwidzyn, | Polska | MINI 30 km | Lider-Sztum | opłacono on-line |
131 | Papierowski Damian | Świecie | Polska | MINI 30 km | BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE | opłacono on-line |
132 | Romanowska Agnieszka | Rumia | Polska | MAXI 45 km | MajBajk Team | opłacono on-line |
133 | Pelc Tomasz | Gdynia | Polska | MAXI 45 km | NEXUS Team | opłacono on-line |
134 | Grubski Aleksander | Żołędowo | Polska | Do lat 10 - 2500 m | GardenFlora MTB Team | |
135 | Grubski Rafał | Żołędowo | Polska | MINI 30 km | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line |
136 | Nierzwicki Piotr | Sulnowo | Polska | MINI 30 km | Bart J-Bike Team | opłacono on-line |
137 | Suś Arkadiusz | Bydgoszcz | Polska | MAXI 45 km | Bydzia Power | opłacono on-line |
138 | Suś Igor | Bydgoszcz | Polska | MŁODZIK ok.10 km | N-Bike Academy | |
139 | Krzyżelewska - Suś Anna | Bydgoszcz | Polska | MINI 30 km | opłacono on-line | |
140 | Kozłowski Marek | Żnin | Polska | MAXI 45 km | Klub Sportowy Szosa Żnin | opłacono on-line |
141 | Wasielewski Paweł | Nowe | Polska | MINI 30 km | NS Aktywni | opłacono on-line |
142 | Sergiel Damian | BYDGOSZCZ | Polska | MAXI 45 km | SISU-OWB team | opłacono on-line |
143 | Stankiewicz Beata | Pasłęk | Polska | MINI 30 km | Team Mustang Pasłęk | opłacono on-line |
144 | Kwaśniewski Krzysztof | Skarszewo | Polska | Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km | Bart J-Bike Team | |
145 | Kwaśniewski Krzysztof . | Skarszewo | Polska | MINI 30 km | Bart J-Bike Team | opłacono on-line |
146 | Jesionowska Małgorzata | Świecie | Polska | MINI 30 km | opłacono on-line | |
147 | Jesionowski Mariusz | Świecie | Polska | MINI 30 km | MTB Eldar Świecie | opłacono on-line |
148 | Sonnenfeld Łukasz | Grudziądz | Polska | MINI 30 km | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line |
149 | Delewski Jan | Rożental | Polska | ŻAK ok.5 km | ZKiW Kulice | |
150 | Delewska Hanna | Rożental | Polska | Do lat 10 - 2500 m | ZKiW Kulice | |
151 | Kruszczyński Marcin | Kwidzyn | Polska | MINI 30 km | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line |
152 | Pacuk Joanna | Toruń | Polska | Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km | Pacuki | |
153 | Pacuk Jan | Toruń | Polska | Do lat 10 - 2500 m | Pacuki | |
154 | Pacuk Zofia | Toruń | Polska | ŻAK ok.5 km | Pacuki | |
155 | Pacuk Dariusz | Toruń | Polska | MAXI 45 km | Pacuki | opłacono on-line |
156 | Wójcik Janusz | ŚWIECIE n/w | Polska | MINI 30 km | Klub Kolarski Wda Świecie | opłacono on-line |
157 | Porożyński Arkadiusz. | Świecie n/Wisłą | Polska | Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km | Klub Kolarski Wda Świecie | |
158 | Zieliński Marian. | Świecie | Polska | Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | |
159 | Kucharska Wioletta | Golub-dobrzyn | Polska | MINI 30 km | GTR Golub-dobrzyn | opłacono on-line |
160 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | MINI 30 km | CAT 4 M | opłacono on-line |
161 | Stoppa Michalina | Pelplin | Polska | Do lat 10 - 2500 m | ||
162 | Borzyszkowski Tomasz | Tczew | Polska | MINI 30 km | ADVA Team | opłacono on-line |
163 | Wenta Krzysztof | Bożepole Wielkie | Polska | MAXI 45 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono |
164 | Zieliński Marian | Świecie | Polska | MAXI 45 km | Klub Kolarski Wda Świecie | opłacono on-line |
165 | Świderski Ireneusz | Pelplin | Polska | MINI 30 km | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono |
166 | Wozowicz Maciej | Gdańsk | Polska | MINI 30 km | LPP TEAM | opłacono on-line |
167 | Gabryel Zachariasz | Sumin | Polska | MINI 30 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
168 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | Polska | MŁODZIK ok.10 km | PSP 6 Starogard Gdański | |
169 | Nierzwicki Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | Do lat 10 - 2500 m | PSP 6 Starogard Gdański | |
170 | Śledź Mikołaj | Pelplin | Polska | MINI 30 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
171 | Nikołajczyk Łukasz | Świecie | Polska | MINI 30 km | opłacono on-line | |
172 | Szymański Marcin | Lisewo Malborskie | Polska | Do lat 10 - 2500 m | ||
173 | Detlaf Mariusz | Maksymilianowo | Polska | MINI 30 km | opłacono on-line | |
174 | Gabryel Maciej | Żabno | Polska | MINI 30 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
175 | Papiernik Michał | Tczew | Polska | MINI 30 km | GK Gryf Tczew | opłacono |
176 | Grochowski Marcin | Kościelna Jania | Polska | Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km | ||
177 | Grochowski Filip | Kościelna Jania | Polska | Do lat 10 - 2500 m | ||
178 | Sandomierski Jerzy | Kwidzyn | Polska | MINI 30 km | opłacono on-line | |
179 | Alaszkiewicz Łukasz | PELPLIN | Polska | MINI 30 km | limit osiągnięty | |
180 | Mądzielewski. Sławek | Świecie | Polska | Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km | Klub Kolarski WDA Świecie | |
181 | Czerwiński Igor | Grudziądz | Polska | Do lat 10 - 2500 m | ||
182 | Kulling Monika | Gnieżdżewo | Polska | MAXI 45 km | opłacono on-line | |
183 | Surgoft Piotr | Reda | Polska | MINI 30 km | Mega Coffee Team | opłacono on-line |
184 | Mojsiewicz Zbigniew | Starogard Gdański | Polska | MINI 30 km | GK STG | opłacono |
185 | Karwatowskii Robert | Brzeźno Wielkie | Polska | Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km | GK STG | |
186 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Polska | MINI 30 km | GK STG | opłacono |
187 | Rozkocha Michał | Starogard Gdański | Polska | MINI 30 km | GK STG | opłacono |
188 | Chyliński Piotr | Gdańsk | Polska | MAXI 45 km | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
189 | Szul Bartłomiej | Gdynia | Polska | MINI 30 km | opłacono on-line | |
190 | Trzciński Waldemar | Karsin | Polska | MAXI 45 km | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line |
191 | Rudnicki Henryk | Toruń | Polska | Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km | KS SPRINT GRĘBOCIN | |
192 | Trochowski Grzegorz | Tczew | Polska | MINI 30 km | opłacono on-line | |
193 | Porożyński Arkadiusz | Świecie n/Wisłą | Polska | MAXI 45 km | Kolarski klub WDA Świecie | opłacono on-line |
194 | Górska Justyna | Pelplin | Polska | Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km | Pelplin | |
195 | Olewnik Piotr | Elbląg | Polska | MINI 30 km | MTB ELBLĄG | opłacono on-line |
196 | Krzyżykowski Jakub | GRĘBOCIN | Polska | Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km | KS SPRINT GRĘBOCIN | |
197 | Krzyżykowski Sławomir | GRĘBOCIN | Polska | Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km | KS SPRINT GRĘBOCIN | |
198 | Dziedzic Grzegorz | Grudziądz | Polska | MAXI 45 km | Grudziądz | opłacono on-line |
199 | Krześniak Roman | Świecie | Polska | MINI 30 km | Bart J-Bike Team | opłacono on-line |
200 | Hering Jakub | Krag | Polska | Do lat 10 - 2500 m |
Wyświetleń: 27101