Predathlon – Turtul 2019

Dobrze się zastanów gdzie spędzisz ostatni weekend wakacji 2019!

31 sierpnia 2019 roku - kolejna edycja Predathlon

1. Predathlon Turtul - jedne zawody - trzy dyscypliny - cztery aktywności!
Na początek 11 km na rowerze, potem 9 km kajakiem po Jeziorze Hańcza, dalej jeszcze raz rowerem - 36 km i na koniec 14 km biegu terenowego. Start i meta Turtul - siedziba Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Zawody zupełnie nie podobne do innych. 

"Impreza na stałe wpisuje się w sportowy krajobraz północno-wschodniej Polski. Zawody organizowane w niesamowitej scenerii Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Okraszone wspaniałą atmosferą roztaczaną przez organizatorów i udzielającą się silnie uczestnikom i kibicom. Nie dla samej jednak atmosfery przyjeżdżają tu ludzie z całej niemal Polski. Krew, pot i łzy zostawione na wymagającej trasie - to jest to na co decydujesz się zapisując datę Predathlon'u w swoim zeszycie startów na 2019 rok. Nie od parady nazwa imprezy nawiązuje do słynnego łowcy, którego przechytrzyć i zwyciężyć było nie lada sztuką. Pomimo czwartej już edycji nadal świeży pozostaje pomysł samych zmagań, łączących w sobie trzy dyscypliny: rower, kajak i bieg."

2. Predathlon Run -14 km.
Oprócz zmagań na dystansie głównym można zmierzyć się z częścią biegową trasy przebiegając ją w ramach Predathlon Run.

3. Predathlon Nordic Walking - 14 km.
Dla miłoscików chodzenia z kijkami

4. Predathlon Kids
Znajdzie też coś dla siebie spragnione wrażeń i zmagań dziecko - dla najmłodszych przygotuwujemy  - bieg z przeszkodami w naturze.

 

Przyjedź!! Przetrwaj!!

Zostań Predatorem!!

 

Wyświetleń: 8411

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ