Predathlon – Turtul 2019
Predathlon Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Smokowski Tomasz Olecko Predathlon Kids
2 Smokowski Paweł Olecko Predathlon Kids
3 Smokowski Kamil Olecko Predathlon Kids
4 Naruszewicz Miłosz Olecko Predathlon Kids
5 Naruszewicz Jakub Olecko Predathlon Kids
6 Niedbała Kuba Suwałki Predathlon Kids AP WIGRY Suwałki
7 Łebkowska Malwina Bialystok Predathlon Kids Szkoła Podstawowa Informatyczno Językowa w Białymstoku opłacono
8 Łebkowski Mikołaj Bialystok Predathlon Kids Szkoła Podstawowa Informatyczno Językowa w Białymstoku opłacono
9 Kuleszo Igor Pogorzelec Predathlon Kids opłacono
10 Szyszkowski Kacper Suwałki Predathlon Kids Przedszkole nr 4 Suwałki opłacono
11 Szyszkowska Patrycja Suwałki Predathlon Kids SP NR 9 SUWAŁKI opłacono
12 Bierdzio Małgorzata Suwałki Predathlon Kids SP 11 opłacono
13 KALEJTA KLAUDIA SUWAŁKI Predathlon Kids SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 SUWAŁKI opłacono
14 Łapiński Maciej Suwalki Predathlon Kids opłacono
15 Jaroszewska Ewa Dobrawa Suwałki Predathlon Kids opłacono
16 Pietrewicz Maja Nowinka Predathlon Kids SP Nowinka opłacono
17 Jasnoch Julita Sarnetki Predathlon Kids SP Nowinka opłacono
18 Podziewski Maciej Suwałki Predathlon Kids opłacono
19 Malinowski Jan Suwałki Predathlon Kids SP nr 11 Suwałki opłacono
20 Donner Janek Suwałki Predathlon Kids opłacono
21 strug stefan st. folwark Predathlon Kids opłacono
22 Andryszczyk Przemysław SUWAŁKI Predathlon Kids opłacono
23 Andryszczyk Miłosz Suwałki Predathlon Kids opłacono
24 Rutkowski Robert Sobolewo Predathlon Kids opłacono
25 Podolewski Stanisław Suwałki Predathlon Kids opłacono
26 Szczepanik Bartosz Okuniowiec Predathlon Kids
27 Gejdel Krystian Suwalki Predathlon Kids Brazilian Soccer Schools Suwałki opłacono
28 Gejdel Kornel Suwałki Predathlon Kids Brazilian Soccer Schools Suwałki opłacono
29 Butkiewicz Lena Suwałki Predathlon Kids opłacono
30 KAMIŃSKA Zuzanna Suwalki Predathlon Kids
31 Kozłowska Zuzanna Suwałki Predathlon Kids opłacono
32 Chałko Natalia Suwałki Predathlon Kids
33 Karczewski Igor Suwałki Predathlon Kids opłacono
34 Kalejta Miłosz Suwałki Predathlon Kids opłacono
35 Kochaniak Jędrzej Sowlany Predathlon Kids opłacono
36 Kochaniak Krzysztof Sowlany Predathlon Kids
37 Nartowicz Wiktoria Suwałki Predathlon Kids
38 Lewandowski Mateusz Suwałki Predathlon Kids
39 Dziedzia Lena Siemiatycze Predathlon Kids Arkadius Team
40 Dziedzia Michał Siemiatycze Predathlon Kids Arkadius Team
41 Mackiewicz Filip Suwałki Predathlon Kids opłacono
42 Sznurkowska Magdalena Suwałki Predathlon Kids Sznurkowscy Team opłacono
43 Wiliwis Oliwia Suwałki Predathlon Kids Sp nr 5 Suwalki
44 Motyka Martyna Białystok Predathlon Kids Outdoor Training opłacono
45 Motyka Milena Białystok Predathlon Kids Outdoor Training opłacono
46 Motyka Krzysztof Białystok Predathlon Kids Outdoor Training opłacono
47 Smulko Lena Swuałki Predathlon Kids opłacono
48 Smulko Mateusz Swuałki Predathlon Kids opłacono
49 Jasionowska Hanna Suwałki Predathlon Kids opłacono
50 Jasionowska Zuzanna Suwałki Predathlon Kids opłacono
51 Żuchowska Kornelia Suwałki Predathlon Kids
52 Jasionowski Szymon Suwałki Predathlon Kids opłacono
53 Jasionowska Laura Suwałki Predathlon Kids opłacono
54 Rzatkowski Antoni Suwałki Predathlon Kids
55 CIBORSKI Bruno WARSZAWA Predathlon Kids opłacono
56 Kuźma Franciszek Suwałki Predathlon Kids opłacono
57 Kuźma Hanna Suwałki Predathlon Kids opłacono
58 Wiśniewski Jan Suwałki Predathlon Kids opłacono
59 Wiśniewska Hanna Suwałki Predathlon Kids opłacono
60 KURYŁO Alicja suwałki Predathlon Kids opłacono
61 KURYŁO Blanka suwałki Predathlon Kids opłacono
62 KURYŁO Natan suwałki Predathlon Kids opłacono
63 Andrulewicz Oliwier Suwałki Predathlon Kids opłacono
64 KARPOWICZ MICHAŁ Suwałki Predathlon Kids opłacono
65 GREF DAMIAN Suwałki Predathlon Kids opłacono
66 Popowska Inka Suwałki Predathlon Kids opłacono
67 Butkiewicz Kacper Suwałki Predathlon Kids opłacono
68 Motulewski Filip Okuniowiec Predathlon Kids PAINTRUN opłacono
69 Borowska Oliwia Suwalki Predathlon Kids Sp nr 5 Suwalki
70 Borowski Marcel Suwałki Predathlon Kids Sp nr 5 Suwalki
71 Brzozowska Zuzia Gdańsk Predathlon Kids Becejły opłacono
72 Bobrowski Wiktor Becejły Predathlon Kids Becejły opłacono
73 Topolski Bruno Olecko Predathlon Kids Predathlon Team opłacono
74 Topolski Jędrzej Olecko Predathlon Kids Predathlon Team opłacono
75 Topolska Róża Olecko Predathlon Kids Predathlon Team opłacono
76 Bujak Oliwer Markowszczyzna Predathlon Kids Outdoor Training opłacono
77 Karpowicz Szymon Suwałki Predathlon Kids opłacono
78 Karpowicz Karolina Suwałki Predathlon Kids opłacono
79 Karpowicz Hanna suwałki Predathlon Kids opłacono
80 Łowczyńska Lena Suwałki Predathlon Kids Przedszkole nr 2 opłacono
81 Brodziewski Franciszek Suwałki Predathlon Kids opłacono
82 Maziewski Alan Suwałki Predathlon Kids opłacono
83 Maziewski Marcel Suwałki Predathlon Kids opłacono
84 Simkiewicz Karol Suwałki Predathlon Kids Sp4 Suwałki
85 Simkiewicz Michał Suwałki Predathlon Kids AP WIGRY Suwałki
86 Bobrowski Miłosz Szypliszki Predathlon Kids opłacono
87 Iwaszko Wiktor Suwałki Predathlon Kids
88 Dawidejt Maria Augustów Predathlon Kids AGR Podlasie
89 Nowicki Igor Suwałki Predathlon Kids Nowicki Team
90 Stanulewicz KASANDRA Suwałki Predathlon Kids


Wyświetleń: 6264

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ