Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dawidejt Paweł | Augustów | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | AGR Podlasie | opłacono |
2 | Dawidejt Maria | Augustów | Polska | Predathlon Kids | AGR Podlasie | |
3 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | Polska | Predathlon Run | Polska Organizacja Wojskowa | opłacono |
4 | Kwiatkowski Michał | Augustów | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Bracia Jaćwieży | opłacono |
5 | Wasilewski Andrzej | Augustów | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Bracia jaćwieży | opłacono |
6 | Wielgat Artur | Augustów | Polska | Predathlon Run | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | opłacono |
7 | Piekarska Julita | Augustów | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
8 | Kurylo Artur | Augustów | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | ATP Augustów | opłacono |
9 | Lewoń Mariusz | Bargłów Dworny | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Bracia Jaćwieży | opłacono |
10 | rejf tomasz | Bartoszyce | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | ||
11 | Bobrowski Wiktor | Becejły | Polska | Predathlon Kids | Becejły | opłacono |
12 | Łebkowski Mikołaj | Bialystok | Polska | Predathlon Kids | Szkoła Podstawowa Informatyczno Językowa w Białymstoku | opłacono |
13 | Łebkowska Malwina | Bialystok | Polska | Predathlon Kids | Szkoła Podstawowa Informatyczno Językowa w Białymstoku | opłacono |
14 | Stankiewicz Piotr | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono |
15 | Wielakin Darek | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Nadaktywni | opłacono |
16 | Borowski Grzegorz | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | |
17 | Łoś Tomasz | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Outdoor Training | opłacono |
18 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Nadaktywni | |
19 | Frybes Agnieszka | Białystok | Polska | Predathlon Run | Fundacja Kierunek Ultra | opłacono |
20 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Pędziwiatr Białystok | |
21 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Outdoor Training | |
22 | Leszczyński Krzysztof | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Bo żona kazała... | opłacono |
23 | Dziemiańczuk Tomasz | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | SOLO | |
24 | Konopacki Wojtek | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | EYEYE Polska | opłacono |
25 | Konopacka Marta | Białystok | Polska | Predathlon Nordic Walking | EYEYE Polska | opłacono |
26 | Żelazko Paweł | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | ||
27 | Zajkowski Paweł | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | dzikakrew.pl | |
28 | Awenciuk Andrzej | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Outdoor Training | |
29 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | 3T BIAŁYSTOK | |
30 | Półtorak Krzysiek | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | 3T BIAŁYSTOK | |
31 | Szwarc Michał Szwarc | Białystok | Polska | Predathlon Run | ||
32 | Łoś Tomasz | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Outdoor Training | |
33 | Wróbel Bartek | Białystok | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
34 | Mikiewicz Dawid | Białystok | Polska | Predathlon Run | Outdoor Training | |
35 | Czerniakiewicz Anna | Białystok | Polska | Predathlon Run | Outdoor Training | opłacono |
36 | Maliszewska Agnieszka | Białystok | Polska | Predathlon Run | outdoor trening | opłacono |
37 | Motyka Krzysztof | Białystok | Polska | Predathlon Kids | Outdoor Training | opłacono |
38 | Motyka Milena | Białystok | Polska | Predathlon Kids | Outdoor Training | opłacono |
39 | Motyka Martyna | Białystok | Polska | Predathlon Kids | Outdoor Training | opłacono |
40 | Bazylewicz Marcin | Białystok | Polska | Predathlon Run | opłacono | |
41 | Kuczyńska- Leszczyńska Joanna | Białystok | Polska | Predathlon Nordic Walking | Chodzący ideał | opłacono |
42 | Godlewski Andrzej | Borawskie | Polska | Predathlon Run | Biegamy dla Zdrowia | opłacono |
43 | Kaczmarek Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
44 | Romanowski Radosław | Dobre Miasto | Polska | Predathlon Run | KS Jelonki Dobre Miasto | opłacono |
45 | Romanowska Ewa | Dobre Miasto | Polska | Predathlon Nordic Walking | KS Jelonki Dobre Miasto | opłacono |
46 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
47 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
48 | AUGUSTYNOWICZ PIOTR | EŁK | Polska | Predathlon Run | POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA | opłacono |
49 | Słotwiński Adam | Ełk | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
50 | Kułak Piotr | Ełk | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
51 | Brzozowska Zuzia | Gdańsk | Polska | Predathlon Kids | Becejły | opłacono |
52 | Andruszkiewicz Szymon | Giżycko | Polska | Predathlon Run | opłacono | |
53 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Dzieci Kukurydzy | opłacono |
54 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | LA OSiR Gołdap | opłacono |
55 | Kudosz Andrzej | Gołdap | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Wital Gołdap | opłacono |
56 | Śliwka Rafał | Jurowce | Polska | Predathlon Run | Outdoor Training | |
57 | Przeklasa Wojciech | Kleosin | Polska | Predathlon Run | opłacono | |
58 | BAŁDAN TOMASZ | Kosmaty Borek | Polska | Predathlon Run | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | opłacono |
59 | HUK MARCIN | Letniki | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
60 | Bojarczak Michał | Łapy | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | AGR Podlasie | |
61 | Kaczyński Aleksander | Łapy | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
62 | Bujak Aneta | Markowszczyzna | Polska | Predathlon Run | Outdoor Training | opłacono |
63 | Bujak Oliwer | Markowszczyzna | Polska | Predathlon Kids | Outdoor Training | opłacono |
64 | Widziński Artur | Mikołajewo | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
65 | Pietrewicz Maja | Nowinka | Polska | Predathlon Kids | SP Nowinka | opłacono |
66 | Motulewski Filip | Okuniowiec | Polska | Predathlon Kids | PAINTRUN | opłacono |
67 | Szczepanik Bartosz | Okuniowiec | Polska | Predathlon Kids | ||
68 | Naruszewicz Mariusz | Olecko | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
69 | Szczygieł Paweł | olecko | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | ||
70 | Topolska Róża | Olecko | Polska | Predathlon Kids | Predathlon Team | opłacono |
71 | Topolski Jędrzej | Olecko | Polska | Predathlon Kids | Predathlon Team | opłacono |
72 | Topolski Bruno | Olecko | Polska | Predathlon Kids | Predathlon Team | opłacono |
73 | Jaworowska Magdalena | Olecko | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
74 | Święczkowska Marzanna | Olecko | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
75 | Dudek Krzysztof | Olecko | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
76 | Naruszewicz Jakub | Olecko | Polska | Predathlon Kids | opłacono | |
77 | Naruszewicz Miłosz | Olecko | Polska | Predathlon Kids | opłacono | |
78 | Smokowski Kamil | Olecko | Polska | Predathlon Kids | opłacono | |
79 | Smokowski Paweł | Olecko | Polska | Predathlon Kids | opłacono | |
80 | Smokowski Tomasz | Olecko | Polska | Predathlon Kids | opłacono | |
81 | Dziemian Karol | Olsztyn | Polska | Predathlon Run | opłacono | |
82 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | Predathlon Run | Klub Morsów w Piszu | |
83 | Kuleszo Igor | Pogorzelec | Polska | Predathlon Kids | opłacono | |
84 | Nowicki Michał | Raczki | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Nowicki Team | opłacono |
85 | Łada Wiktor | Raczki | Polska | Predathlon Run | Polska Organizacja Wojskowa | |
86 | Szwaj Maciej | Radzyń Podlaski | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Pędzące Leniwce | |
87 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Polska | Predathlon Run | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono |
88 | Jasnoch Julita | Sarnetki | Polska | Predathlon Kids | SP Nowinka | opłacono |
89 | Zubrzyński Marek | Sejny | Polska | Predathlon Run | opłacono | |
90 | Dziedzia Arkadiusz | Siemiatycze | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | AGR Podlasie | opłacono |
91 | Dziedzia Michał | Siemiatycze | Polska | Predathlon Kids | Arkadius Team | |
92 | Dziedzia Lena | Siemiatycze | Polska | Predathlon Kids | Arkadius Team | |
93 | Rutkowska Marta | Sobolewo | Polska | Predathlon Run | Tottenham F.C. | |
94 | Rutkowski Robert | Sobolewo | Polska | Predathlon Kids | opłacono | |
95 | Chmielewski Krzysztof | Sokółka | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | Outdoor Training | opłacono |
96 | Żurawski Arkadiusz | Sońsk | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | ||
97 | Kochaniak Andrzej | Sowlany | Polska | Predathlon - Turtul 2019 | opłacono | |
98 | Kochaniak Krzysztof | Sowlany | Polska | Predathlon Kids | ||
99 | Kochaniak Jędrzej | Sowlany | Polska | Predathlon Kids | opłacono | |
100 | strug stefan | st. folwark | Polska | Predathlon Kids | opłacono |
Wyświetleń: 18819