Predathlon – Turtul 2019

Predathlon Turtul 2019 - wyniki

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Czas na mecie Strata do lidera Strata do poprzedzającego
1 43 JAKUB OŁOWSKI 3:53:07 0:00:00 0:00:00
2 20 ALEKSANDER KACZYŃSKI 4:06:06 0:12:59 0:12:59
3 44 KAMIL OŁOWSKI 4:14:38 0:21:31 0:08:32
4 11 BARTOSZ BEŁDYGA 4:19:20 0:26:13 0:04:42
5 45 JAROSŁAW PERKOWSKI 4:29:26 0:36:19 0:10:06
6 14 PAWEŁ DAWIDEJT 4:38:41 0:45:34 0:09:15
7 27 ANDRZEJ KUDOSZ 4:56:02 1:02:55 0:17:21
8 16 ARKADIUSZ DZIEDZIA 5:00:49 1:07:42 0:04:47
9 39 MARIUSZ NARUSZEWICZ 5:01:40 1:08:33 0:00:51
10 40 ROBERT NIEWCZAS 5:05:18 1:12:11 0:03:38
11 47 ADAM SŁOTWIŃSKI 5:07:58 1:14:51 0:02:40
12 18 PAWEŁ HALICKI 5:09:25 1:16:18 0:01:27
13 17 ANDRZEJ GAJEWSKI 5:16:01 1:22:54 0:06:36
14 37 RADOSŁAW MILEWSKI 5:18:56 1:25:49 0:02:55
15 31 KRZYSZTOF LESZCZYŃSKI 5:23:02 1:29:55 0:04:06
16 29 ARTUR KURYLO 5:23:16 1:30:09 0:00:14
17 21 DAWID KARNIŁOWICZ 5:25:22 1:32:15 0:02:06
18 12 KRZYSZTOF CHMIELEWSKI 5:26:12 1:33:05 0:00:50
19 50 ANDRZEJ WASILEWSKI 5:27:16 1:34:09 0:01:04
20 22 MARCIN KAWKO 5:29:09 1:36:02 0:01:53
21 30 MICHAŁ KWIATKOWSKI 5:29:56 1:36:49 0:00:47
22 34 TOMASZ ŁOŚ 5:32:31 1:39:24 0:02:35
23 52 DAREK WIELAKIN 5:32:54 1:39:47 0:00:23
24 13 JAKUB CIBORSKI 5:39:33 1:46:26 0:06:39
25 23 ANDRZEJ KOCHANIAK 5:44:53 1:51:46 0:05:20
26 54 DARIUSZ WSZEBOROWSKI 5:45:26 1:52:19 0:00:33
27 55 TOMASZ CHOMICZ 5:46:06 1:52:59 0:00:40
28 56 TOMASZ DZIEMIAŃCZUK 5:51:18 1:58:11 0:05:12
29 28 PIOTR KUŁAK 5:57:26 2:04:19 0:06:08
30 48 PIOTR STANKIEWICZ 5:59:29 2:06:22 0:02:03
31 49 MICHAŁ TYLENDA 6:01:40 2:08:33 0:02:11
32 46 MACIEJ PIERÓG 6:07:38 2:14:31 0:05:58
33 42 DAWID NOWICZENKO 6:09:03 2:15:56 0:01:25
34 41 MICHAŁ NOWICKI 6:14:16 2:21:09 0:05:13
35 51 KATARZYNA WIDZIŃSKA 6:35:06 2:41:59 0:20:50
36 24 WOJTEK KONOPACKI 6:35:15 2:42:08 0:00:09
37 38 MATEUSZ MUCZYŃSKI 6:37:13 2:44:06 0:01:58
37 33 MARIUSZ LEWOŃ 6:37:13 2:44:06 0:00:00
38 4 ANNA ORZOŁ 6:38:44 2:45:37 0:01:31
39 6 JOANNA SPUTOWSKA 6:42:47 2:49:40 0:04:03
40 9 MARCIN BAŁAZY 6:44:56 2:51:49 0:02:09
40 36 PIOTR MIKITA 6:44:56 2:51:49 0:00:00
41 3 KATARZYNA MOREK 6:52:42 2:59:35 0:07:46
42 7 ANITA SZNEJDER 6:53:21 3:00:14 0:00:39
43 19 MARCIN HUK 6:53:29 3:00:22 0:00:08
44 26 LESZEK KRZYWICKI 7:21:42 3:28:35 0:28:13
45 10 AGNIESZKA KACZMAREK 7:30:51 3:37:44 0:09:09
46 1 MAGDALENA JAWOROWSKA 7:38:02 3:44:55 0:07:11
47 15 KRZYSZTOF DUDEK 7:38:03 3:44:56 0:00:01
48 8 MARZANNA ŚWIĘCZKOWSKA 7:38:04 3:44:57 0:00:01
49 2 IZABELA KORŻYŃSKA 8:21:55 4:28:48 0:43:51
49 25 EMIL KORŻYŃSKI 8:21:55 4:28:48 0:00:00
49 5 JULITA PIEKARSKA 8:21:55 4:28:48 0:00:00
35 MARCIN MATEJCZYK DNF

wyn2.xlsx

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Czas Strata
1 113 ANDRZEJ GODLEWSKI 0:57:14 0:00:00
2 112 TOMASZ GARCZARCZYK 1:02:30 0:05:16
3 135 RADOSŁAW ROMANOWSKI 1:03:04 0:05:50
4 122 PRZEMEK KRÓLAK 1:03:12 0:05:58
5 128 DAWID MIKIEWICZ 1:04:05 0:06:51
6 129 TOMASZ MOTULEWSKI 1:04:26 0:07:12
7 117 JOANNA KARCZEWSKA 1:06:00 0:08:46
8 118 SŁAWOMIR KARCZEWSKI 1:07:10 0:09:56
9 103 TOMASZ BAŁDAN 1:08:54 0:11:40
10 102 PIOTR AUGUSTYNOWICZ 1:10:03 0:12:49
11 146 ARTUR WIELGAT 1:10:14 0:13:00
12 132 BARTOSZ PODZIEWSKI 1:10:50 0:13:36
13 152 JACEK JEŻOWSKI 1:11:07 0:13:53
14 121 AGNIESZKA KRÓLAK 1:11:28 0:14:14
15 147 PAWEŁ WILIWIS 1:12:05 0:14:51
16 130 ZBIGNIEW NOWICKI 1:13:15 0:16:01
17 137 NATALIA SADOWSKA 1:13:49 0:16:35
18 125 KRZYSZTOF MAKSIMOWSKI 1:15:23 0:18:09
19 144 RAFAŁ ŚLIWKA 1:15:30 0:18:16
20 123 DOROTA KURPIEWSKA 1:16:32 0:19:18
21 115 GRZEGORZ JASNOCH 1:16:58 0:19:44
22 151 MAJA WINCKIEWICZ 1:17:25 0:20:11
23 133 WOJCIECH PRZEKLASA 1:19:37 0:22:23
24 145 ARTUR TOPOLSKI 1:19:49 0:22:35
25 110 KAROL DZIEMIAN 1:21:54 0:24:40
26 120 PATRYK KAWKO 1:24:18 0:27:04
27 140 IWONA STRUG 1:25:12 0:27:58
28 149 MAREK ZUBRZYŃSKI 1:25:58 0:28:44
29 108 ANETA BUJAK 1:26:20 0:29:06
30 141 SYLWIA SZNURKOWSKA 1:27:07 0:29:53
31 153 ADRIAN MAJEWSKI 1:29:09 0:31:55
32 111 AGNIESZKA FRYBES 1:30:33 0:33:19
32 101 SZYMON ANDRUSZKIEWICZ 1:30:33 0:33:19
33 124 WIKTOR ŁADA 1:37:40 0:40:26
34 127 ANNA MASALSKA 1:39:01 0:41:47
35 104 MARCIN BAZYLEWICZ 1:42:29 0:45:15
36 107 ANNA BUCZEL 1:42:56 0:45:42
37 109 ANNA CZERNIAKIEWICZ 1:51:21 0:54:07
37 126 AGNIESZKA MALISZEWSKA 1:51:21 0:54:07
38 150 URSZULA ŻAKOWSKA 1:55:50 0:58:36

wyn3.xlsx

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Czas
1 205 ELŻBIETA MOŚCIŃSKA 1:52:33
2 204 JOANNA KUCZYŃSKA- LESZCZYŃSKA 2:08:23
3 203 MARTA KONOPACKA 2:13:32
4 202 ANNA JAŚKIEWICZ 2:29:46
5 206 ANNA PUTRA - KAMINSKA 2:29:46
6 201 TERESA BIERDZIO 2:29:46
7 208 KATARZYNA RUKŚĆ 2:29:58
8 207 EWA ROMANOWSKA 2:30:42

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ