Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Amatorskie bieganie w Szczecinie | |||||||||
1 | Krysiak Tomasz | Szczecin | Półmaraton | Amatorskie bieganie w Szczecinie | opłacono | ||||
Bracia Troszczyńscy | |||||||||
2 | Troszczyński Przemysław | Łukęcin | Półmaraton | Bracia Troszczyńscy | opłacono | ||||
Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą EKBPzN | |||||||||
3 | Rajfur As Rajfur | Daleszewo | Półmaraton | Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą EKBPzN | opłacono | ||||
Fizjobiegacze Szczecin | |||||||||
4 | Rudziewicz Urszula | Szczecin | Półmaraton | Fizjobiegacze Szczecin | opłacono | ||||
Goleniów | |||||||||
5 | Łuszczyński Mariusz Łuszczyński | Goleniów | Półmaraton | Goleniów | opłacono | ||||
K.S.P lm.Świętej Rodziny-Szczecin | |||||||||
6 | Burek Andrzej | Szczecin | Półmaraton | K.S.P lm.Świętej Rodziny-Szczecin | opłacono | ||||
KB. SZWILA | |||||||||
7 | ŚWIGOŃ IZABELA | STARGARD | Półmaraton | KB. SZWILA | opłacono | ||||
KB Hermes Gryfino | |||||||||
8 | Cebenko Maria | Nowe Czarnowo | Półmaraton | KB Hermes Gryfino | opłacono | ||||
LZS Nowogard | |||||||||
9 | Kulinicz Tomasz | Nowogard | Półmaraton | LZS Nowogard | opłacono | ||||
MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | |||||||||
10 | Janiszyn Marcin | Gryfino | Półmaraton | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | opłacono | ||||
11 | SIERZPUTOWSKA-MANTUR JOANNA | DOBRA SZCZECIŃSKA | Półmaraton | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | opłacono | ||||
12 | PIĄTEK KRYSTIAN | GRYFINO | Półmaraton | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | opłacono | ||||
13 | KUPINSKI MIECZYSŁAW | GRYFINO | Półmaraton | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | opłacono | ||||
14 | WILK RAFAŁ | GRYFINO | Półmaraton | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | opłacono | ||||
15 | ZELEK MARIUSZ | SZCZECIN | Półmaraton | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | opłacono | ||||
MTR Szczecin Team | |||||||||
16 | Ruta Przemysław | Szczecin | Półmaraton | MTR Szczecin Team | opłacono | ||||
Maratończyk Szczecin | |||||||||
17 | Wiśniewski Czesław | Szczecin | Półmaraton | Maratończyk Szczecin | opłacono | ||||
Modlitwa Biegania Gryfino | |||||||||
18 | KWIATKOWSKI DARIUSZ | GRYFINO | Półmaraton | Modlitwa Biegania Gryfino | opłacono | ||||
19 | Halejcio Małgorzata | Gryfino | Półmaraton | Modlitwa Biegania Gryfino | opłacono | ||||
20 | Warsińska Monika | GRYFINO | Półmaraton | Modlitwa Biegania Gryfino | opłacono | ||||
POWER SZEWC | |||||||||
21 | CIEŚLAK ADAM | GRYFINO | Półmaraton | POWER SZEWC | opłacono | ||||
PowerDragon | |||||||||
22 | DRAGON MARZENA | PRZECŁAW | Półmaraton | PowerDragon | opłacono | ||||
Przebiegłe Jenoty | |||||||||
23 | Opaska Marcin | Szczecin | Półmaraton | Przebiegłe Jenoty | opłacono | ||||
Puszczyk Bukowy | |||||||||
24 | Wołowicz Wojciech | Szczecin | Półmaraton | Puszczyk Bukowy | opłacono | ||||
QC Sparty | |||||||||
25 | Bokszczanin Jarek | Szczecin | Półmaraton | QC Sparty | opłacono | ||||
Rozbiegany Goleniów | |||||||||
26 | Chorążewska Andżelika | Goleniów | Półmaraton | Rozbiegany Goleniów | opłacono | ||||
27 | Chorążewski Sebastian | Goleniów | Półmaraton | Rozbiegany Goleniów | opłacono | ||||
28 | Grzelak Sebastian | Goleniów | Półmaraton | Rozbiegany Goleniów | opłacono | ||||
29 | Sapikowski Mariusz | Goleniów | Półmaraton | Rozbiegany Goleniów | opłacono | ||||
30 | Nowak Klaudia | Goleniów | Półmaraton | Rozbiegany Goleniów | opłacono | ||||
31 | Domański Maciej | Goleniów | Półmaraton | Rozbiegany Goleniów | opłacono | ||||
32 | Gawęcka Maja | Goleniów | Półmaraton | Rozbiegany Goleniów | opłacono | ||||
Rungryf Gryfice | |||||||||
33 | Rojek Katarzyna | Szczecin | Półmaraton | Rungryf Gryfice | opłacono | ||||
SZWLA/MEGAN I BALTAZAR | |||||||||
34 | Marcinkowska Eliza | Stargard | Półmaraton | SZWLA/MEGAN I BALTAZAR | opłacono | ||||
Stargard Ja się nie ścigam | |||||||||
35 | Markanicz Marlena | Moskorzyn | Półmaraton | Stargard Ja się nie ścigam | opłacono | ||||
Szczecin | |||||||||
36 | Kotowicz Tomasz | Szczecin | Półmaraton | Szczecin | opłacono | ||||
TATO BIEGA | |||||||||
37 | Durkowski Dawid | Szczecin | Półmaraton | TATO BIEGA | opłacono | ||||
TTS | |||||||||
38 | Gess Mariusz | Goleniów | Półmaraton | TTS | opłacono | ||||
Wibatech | |||||||||
39 | Stępniak Grzegorz | Goleniów | Półmaraton | Wibatech | opłacono | ||||
Wieczorne Bieganie w Szczecinie | |||||||||
40 | Lewikowska Patrycja | szczecin | Półmaraton | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | opłacono | ||||
41 | Kępka Wojciech | Szczecin | Półmaraton | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | opłacono | ||||
42 | Nogala Anna | Szczecin | Półmaraton | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | opłacono | ||||
43 | Brusiłowicz Dagmara | Szczecin | Półmaraton | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | opłacono | ||||
44 | Pałac Piotr | Szczecin | Półmaraton | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | opłacono | ||||
45 | Krysiak Dawid | Szczecin | Półmaraton | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | opłacono | ||||
46 | Sadowski Daniel | Szczecin | Półmaraton | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | opłacono | ||||
47 | Żyluk Bożena | Szczecin | Półmaraton | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | opłacono | ||||
48 | Kielczyk Katarzyna | Szczecin | Półmaraton | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | opłacono | ||||
49 | Sacharski Bartłomiej | Szczecin | Półmaraton | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | opłacono | ||||
ZWIFT PL | |||||||||
50 | Momot Przemysław | Goleniów | Półmaraton | ZWIFT PL | opłacono | ||||
Zabiegani Goleniów | |||||||||
51 | Guzikiewicz Adrianna | Goleniów | Półmaraton | Zabiegani Goleniów | opłacono | ||||
52 | Cieśla Beata | Goleniów | Półmaraton | Zabiegani Goleniów | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
53 | Glaza Aleksandra | Szczecin | Półmaraton | opłacono | |||||
54 | Taczalska Monika Taczalska | Szczecin | Półmaraton | ||||||
55 | Pietrasik Dawid | Szczecin | Półmaraton | opłacono | |||||
56 | Przybysz Michał | Maszewo | Półmaraton | opłacono | |||||
57 | Surdacki Piotr | Szczecin | Półmaraton | opłacono | |||||
58 | Nawrocki Jacek | Załom | Półmaraton | opłacono | |||||
59 | Panaszek Rafał | Szczecin | Półmaraton | opłacono | |||||
60 | Momot Grzegorz | Świnoujście | Półmaraton | opłacono | |||||
61 | Okoń Bartosz | Goleniów | Półmaraton | opłacono | |||||
62 | Gierasimowicz Szymon | Półmaraton | opłacono | ||||||
63 | Okruta Bartłomiej | Bezrzecze | Półmaraton | opłacono | |||||
64 | Lemiński Artur | Szczecin | Półmaraton | opłacono | |||||
65 | Uldynowicz Łukasz | Gryfice | Półmaraton | opłacono | |||||
66 | Tokarz Joanna | Szczecin | Półmaraton | opłacono | |||||
67 | Bąk Tomasz | Goleniów | Półmaraton | opłacono | |||||
68 | Łużyńska Katarzyna | Szczecin | Półmaraton | opłacono | |||||
69 | Kołtuniak Hubert | Goleniów | Półmaraton | opłacono | |||||
70 | Prośniewski Mirosław | Gryfice | Półmaraton | opłacono | |||||
71 | Murawska Wioletta | Szczecin | Półmaraton | opłacono | |||||
72 | Lipińska Sylwia | Szczecin | Półmaraton | opłacono | |||||
73 | HALEJCIO STEFAN | SZCZECIN | Półmaraton | opłacono | |||||
74 | BANASIAK ANDRZEJ | SZCZECIN | Półmaraton | opłacono | |||||
75 | GAPINSKI Rafał | Szczecin | Półmaraton | opłacono | |||||
76 | MRÓZ DARIUSZ | GRYFINO | Półmaraton | opłacono | |||||
77 | Hołyński Leszek | Przecław | Półmaraton | opłacono | |||||
78 | CIEŚLAK HELENA | GRYFINO | Półmaraton | opłacono | |||||
79 | Palczak Stanisław | Goleniów | Półmaraton | opłacono | |||||
80 | Andrzejczak Roman | SZCZECIN | Półmaraton | opłacono | |||||
81 | Niełacna Ewelina | Krajnik | Półmaraton | opłacono | |||||
82 | Miler Małgorzata | Gryfino | Półmaraton | opłacono | |||||
83 | Zajac Bozena | Daleszewo | Półmaraton | opłacono | |||||
84 | Kubiaczyk Ireneusz | Mosty | Półmaraton | opłacono | |||||
85 | Przerywacz Michał | Bełchatów | Półmaraton | opłacono | |||||
wkurw_team | |||||||||
86 | Rogala Adrian | Nowogard | Półmaraton | wkurw_team | opłacono | ||||
87 | Rogala Magda | Nowogard | Półmaraton | wkurw_team | opłacono | ||||
Łowcy Kilometrów | |||||||||
88 | Tomaszewski Dominik | Szczecin | Półmaraton | Łowcy Kilometrów | opłacono |
Wyświetleń: 24309