Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dygudaj Jerzy Bieniowice 7,5 km Dygudaj TEAM
2 Synowiec Jacek Legnica 7,5 km
3 Żołędziewska Kamila Lubin 7,5 km
4 Tęcza Paweł Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP 9
5 Kijko Kalina Wielowieś 500m (Bieg Przedszkolaka)
6 Kijko Danuta Wielowieś 2,5 km
7 Gliściak Lena Legnica 1 km (Bieg Dzieci)
8 Gliściak Michał Legnica 7,5 km
9 Gliściak Joanna Legnica 7,5 km
10 Gawenda Jolanta Bolesławiec 7,5 km Cross Trening BOX
11 Owsiannik Natalia Legnica 1 km (Bieg Dzieci)
12 Baranowski Bartosz Legnica 1 km (Bieg Dzieci) Sp 9 legnica
13 Baranowski Mateusz Legnica 1 km (Bieg Dzieci) Sp 9 legnica
14 Baranowska Magdalena Legnica 2,5 km
15 Bakacz Michał Lubin 2,5 km Greezly Team
16 Kołodziej Michał Miłkowice 7,5 km Biegam Pomagam Legnica
17 Prymas Adam Lubin 2,5 km Greezly Team
18 Kołodziej Andrzej Miłkowice 7,5 km Biegam Pomagam Legnica
19 Kowalski Marcel KOŚCIELEC 500m (Bieg Przedszkolaka) Akademia Miedzi Legnica
20 SZEWCZYK Maria Goślinów 500m (Bieg Przedszkolaka)
21 Konaszczuk Agnieszka Legnica 2,5 km
22 Stabrowska-Huzar Teresa Lipce 7,5 km
23 STABROWSKI HUZAR MAREK LIPCE 7,5 km
24 Fonał jakub Legnica 1 km (Bieg Dzieci)
25 Majcher Zosia Goliszòw 1 km (Bieg Dzieci) KB Lew Legnica
26 Wolak Izabela Jawor 7,5 km JKS Salamandra
27 Skiba Krzysztof Legnica Marsz Nordic Walking mSport Team
28 Ciolek Katarzyna Gniechowice 2,5 km
29 Kozioł Sebastian Legnica 7,5 km
30 Kozioł Hania Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka)
31 Kozioł Lena Legnica 1 km (Bieg Dzieci)
32 Pazdej Daniel Karczowiska 2,5 km
33 Mitkowski Mikołaj Gniewomirowice 2,5 km UKS SPRINT LEGNICA
34 Seredyszyn Krystyna Legnica 7,5 km Legnickie Morsy
35 Zdrzałka Zuzanna Głogów 1 km (Bieg Dzieci)
36 Mikołajczak Jan Legnica Marsz Nordic Walking
37 Ciesielska Agata Rzeszotary 7,5 km
38 Jamińska Karolina Legnica 7,5 km
39 Piaskowski Adrian Lubin 500m (Bieg Przedszkolaka)
40 Szczaczyńska Klaudia Goliszów 7,5 km Rozbiegani Chojnów
41 SKRZYDLINSKI KACPER Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SMS Miedz Legnica
42 Hudon Jacek Hudon Legnica 7,5 km
43 Owsiannik Anna Legnica 7,5 km
44 Kępińska Paulina Stare Bogaczowice Marsz Nordic Walking
45 Kępińska Marcel Stare Bogaczowice 500m (Bieg Przedszkolaka)
46 Kępińska Julia Stare Bogaczowice 1 km (Bieg Dzieci)
47 Mirecki Wojciech Nowa wies grodziska 7,5 km
48 Najduk Jakub Legnica 7,5 km
49 Najduk Daniel Najduk LEGNICA 7,5 km
50 Zielińska-Woźnica Barbara Wilczyce Marsz Nordic Walking Wróg sportu
51 Kula Grzegorz Legnica 7,5 km


Wyświetleń: 6535

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ