Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dziedziński Mariusz LEGNICA 7,5 km opłacono
2 Szmajda Ksawery Lubin 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
3 Jakubowska Basia Legnica 2,5 km opłacono
4 Świerczek Michał Legnica 7,5 km opłacono
5 Ostrowska Maja Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
6 Dłutowska Paulina Spalona 2,5 km opłacono
7 Rypińska Nadia Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
8 Świerczek Alfred Chojnów 7,5 km opłacono
9 Nowicki Grzegorz Legnica 7,5 km opłacono
10 Safiński Tymon Lubin 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
11 Balcewicz Mariusz Legnica 7,5 km opłacono
12 Moćko Patryk Chocianów 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
13 Wawrzyniak-Lasok Katarzyna Wągrodno 2,5 km opłacono
14 Skupiń Anna Legnica 7,5 km opłacono
15 Hnatejko Barbara Legnica 2,5 km opłacono
16 Lasok Wiktoria Wągrodno 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
17 Hnatejko Pola Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
18 Kuliiev Ruslan Legnica 7,5 km opłacono
19 Jabłoński Jacek Legnica 7,5 km opłacono
20 Hnatejko Aleksander Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
21 Kaczmarska Monika Legnica 7,5 km opłacono
22 Wawrzynowicz Oskar Legnica 7,5 km opłacono
23 Janik Aniela Malczyce 2,5 km opłacono
24 Jasik Joanna Legnica 2,5 km opłacono
25 Kopystańska Barbara Nowa wieś legnicka 2,5 km opłacono
26 Jasik Maciej Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
27 Paliński Bartłomiej Chojnów 7,5 km opłacono
28 Jasik Maja Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
29 Winiarski Daniel Chojnów 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
30 Winiarski Filip Chojnów 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
31 Plebańczyk Jerzy Legnica 7,5 km opłacono
32 Rosół Sonia Legnica 7,5 km opłacono
33 Świerczek Tymoteusz Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
34 Kowalczyk Edyta Legnica 7,5 km opłacono
35 Dałek Antoni Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
36 Kąklewski Tomasz Legnica 7,5 km opłacono
37 Kąklewska Pola Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
38 Ostrowska Elżbieta Prochowice 2,5 km opłacono
39 Ostrowska-Kąklewska Nadia legnica 2,5 km opłacono
40 Kurek Tomasz Miłkowice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
41 Kurek Kamila Miłkowice 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
42 Kozłowska Natalia Rosochata 7,5 km opłacono
43 Bronowicki Jakub Jakubkowice 7,5 km opłacono
44 Kuratewicz Katarzyna Miłkowice Marsz Nordic Walking opłacono
45 Erkiert Krzysztof Miłkowice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
46 Kuratewicz Jakub Miłkowice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
47 Kuratewicz Kacper Miłkowice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
48 Fleszar Gabriel Bolesławiec 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
49 MĄCZKA MAŁGORZATA ŚWIĘTOSZÓW 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
50 MĄCZKA BARTŁOMIEJ ŚWIĘTOSZÓW 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
51 Jagodzińska Bożena WROCŁAW Marsz Nordic Walking opłacono
52 Cybulski Bogdan Bolesławiec 7,5 km opłacono
53 Konieczna Aleksandra Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
54 MĄCZKA GABRIELA ŚWIĘTOSZÓW 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
55 Konieczny Michał Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
56 Jagodziński Andrzej WROCŁAW Marsz Nordic Walking opłacono
57 Mączka Bolesław Świętoszów 7,5 km opłacono
58 Jakubowski Artur Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
59 Mędrak Alicja Wrocław Marsz Nordic Walking opłacono
60 Śliwińska Barbara Legnica 7,5 km opłacono
61 Winiarska Karolina Chojnów 2,5 km opłacono
62 Mędrak Józef Wrocław Marsz Nordic Walking opłacono
63 MĄCZKA ELŻBIETA ŚWIĘTOSZÓW 2,5 km opłacono
64 Jakubowski Arek Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
65 Kwiecień Elżbieta Wrocław Marsz Nordic Walking opłacono
66 Śliwiński Adam LEGNICA 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
67 Dziadyk Wiktoria Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
68 Wieczorek Monika Bolków 7,5 km opłacono
69 Śliwińska Natalia LEGNICA 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
70 Marciniak Anna Michałów 7,5 km opłacono
71 Wieczorek Jakub Bolków 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
72 Bernasiewicz Jozek Złotoryja Marsz Nordic Walking opłacono
73 Wieczorek Gracjan Bolków 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
74 Szewczyk Szymon Goślinów 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
75 Babis Małgorzata Legnica 7,5 km opłacono
76 Żabicki Piotr Legnica 7,5 km opłacono
77 Strama Anna Lubin 2,5 km opłacono
78 Mączka Mateusz Wałbrzych 2,5 km opłacono
79 Ostrowska Anna Legnica 7,5 km opłacono
80 Czarkowska Alicja Legnica 2,5 km opłacono
81 Karaś Damian Legnica 7,5 km opłacono
82 Moroz Martyna Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
83 Szczepańska Zuzanna Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
84 Pieszkowski Jan Legnica 7,5 km opłacono
85 Rogowski Michał Świdnica 2,5 km opłacono
86 Krzywicki Piotr Legnica 7,5 km opłacono
87 Głos Marcin Wrocław 2,5 km opłacono
88 Banasiak Jowita Żary 7,5 km opłacono
89 Fabiański Tomasz Legnica 7,5 km opłacono
90 Żak Natalia Legnica 2,5 km opłacono
91 Brandys-Głos Iwona Legnica 2,5 km opłacono
92 Ostrowska Katarzyna Żary 7,5 km opłacono
93 Olejnik Justyna Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
94 Haniecki Tomasz Legnica 7,5 km opłacono
95 Barchan Sylwia Trzebnica 2,5 km opłacono
96 Solecki Sebastian Bielany Wrocławskie 2,5 km opłacono
97 Sembrat Daria Legnica 7,5 km opłacono
98 Zdrzałka Paweł Nowa WieŚ Legnicka 7,5 km opłacono
99 Chybowski Karol Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
100 Kurek Krzysztof Miłkowice 7,5 km opłacono


Wyświetleń: 7265

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ