Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Dawid Legnica 7,5 km Feniks Legnica opłacono
2 Babis Małgorzata Legnica 7,5 km opłacono
3 Balcewicz Mariusz Legnica 7,5 km opłacono
4 Banasiak Jowita Żary 7,5 km opłacono
5 Baniewska - Nowak Marta Legnica 2,5 km LKKS Knockdown opłacono
6 Barchan Filip Trzebnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
7 Barchan Sylwia Trzebnica 2,5 km opłacono
8 Barchan Zuzanna Trzebnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
9 Barzyk Mikołaj Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Przedszkole nr 14 opłacono
10 Bekas Dawid Kunice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
11 Bernasiewicz Jozek Złotoryja Marsz Nordic Walking opłacono
12 Biegała Michał Legnica 1 km (Bieg Dzieci) LKKS Knockdown opłacono
13 Borecki Michał Legnica 7,5 km DECATHLON TEAM opłacono
14 Brandys-Głos Iwona Legnica 2,5 km opłacono
15 Bronowicki Jakub Jakubkowice 7,5 km opłacono
16 Budniakiewicz Igor Legnica 1 km (Bieg Dzieci) LKKS Knockdown opłacono
17 Budniakiewicz Iwo Legnica 1 km (Bieg Dzieci) LKKS Knockdown opłacono
18 Chybowski Karol Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
19 Cybulski Bogdan Bolesławiec 7,5 km opłacono
20 Czarkowska Alicja Legnica 2,5 km opłacono
21 Czernik Martyna Legnica 1 km (Bieg Dzieci) LKKS Knockdown opłacono
22 Czernik Patrycja Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) LKKS Knockdown opłacono
23 Dałek Antoni Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
24 Doliński Mateusz Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Przedszkole nr 10 opłacono
25 Domańska Katarzyna Legnica 2,5 km opłacono
26 Domański Franciszek Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
27 Dudek Maciej Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
28 Dudkowska Monika Jawor 7,5 km JKS Salamandra opłacono
29 Dudkowski Jacek Jawor 7,5 km JKS SALAMANDRA opłacono
30 Dygudaj Alicja Birr 500m (Bieg Przedszkolaka) Dygudaj TEAM opłacono
31 Dygudaj Andrzej Bieniowice 7,5 km Dygudaj TEAM opłacono
32 Dygudaj Grzegorz Legnica 7,5 km Dygudaj TEAM opłacono
33 Dygudaj Joanna Bieniowice 7,5 km Dygudaj TEAM opłacono
34 Dygudaj Kacper Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Dygudaj TEAM opłacono
35 Dziadyk Wiktoria Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
36 Dziedziński Mariusz LEGNICA 7,5 km opłacono
37 Dłutowska Paulina Spalona 2,5 km opłacono
38 Erkiert Krzysztof Miłkowice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
39 Fabiański Tomasz Legnica 7,5 km opłacono
40 Fleszar Gabriel Bolesławiec 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
41 Fonał Tomasz Legnica 7,5 km opłacono
42 Gacki Grzegorz Piersno 7,5 km Ponad Śląskiem Tylko Niebo opłacono
43 golab dorota wroclaw 2,5 km opłacono
44 Gołębiewski Kamil Legnica 1 km (Bieg Dzieci) LKKS Knockdown opłacono
45 Gołębiewski Maksymilian Legnica 1 km (Bieg Dzieci) LKKS Knockdown opłacono
46 Grochowska-Kobiernik Karolina Biała 2,5 km opłacono
47 Gruszczyński Bartosz Legnica 1 km (Bieg Dzieci) LKKS Knockdown opłacono
48 Głos Marcin Wrocław 2,5 km opłacono
49 Haniecki Tomasz Legnica 7,5 km opłacono
50 Hnatejko Aleksander Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
51 Hnatejko Barbara Legnica 2,5 km opłacono
52 Hnatejko Pola Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
53 Jabłońska Joanna Mielec 7,5 km opłacono
54 Jabłoński Jacek Legnica 7,5 km opłacono
55 Jagodzińska Bożena WROCŁAW Marsz Nordic Walking opłacono
56 Jagodziński Andrzej WROCŁAW Marsz Nordic Walking opłacono
57 Jakubowczak Robert Legnica 7,5 km opłacono
58 Jakubowska Basia Legnica 2,5 km opłacono
59 Jakubowski Arek Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
60 Jakubowski Artur Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
61 Janik Aniela Malczyce 2,5 km opłacono
62 Jankowski Tomasz Chełmiec 7,5 km Ks Active Uran opłacono
63 Jasik Joanna Legnica 2,5 km opłacono
64 Jasik Maciej Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
65 Jasik Maja Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
66 Jastrzębski Maciek Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP 18 opłacono
67 Jastrzębski Szymon Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP 18 opłacono
68 Jurek Michalina Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Miejskie Przedszkole nr 16 opłacono
69 Kaczmarska Monika Legnica 7,5 km opłacono
70 Kąklewska Pola Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
71 Kąklewski Tomasz Legnica 7,5 km opłacono
72 Kalinowska Małgorzata Legnica 7,5 km Legnicka Grupa Głuchych opłacono
73 kamińska beata ziemnice 7,5 km opłacono
74 Karaś Damian Legnica 7,5 km opłacono
75 Kardasz Leszek Gierałtowiec 7,5 km Kościuszki opłacono
76 Kardasz-Pawlik Jolanta Legnica 7,5 km Kościuszki opłacono
77 kobiernik Filip CHOJNOW 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
78 kobiernik Maja Biała 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
79 Konieczna Aleksandra Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
80 Konieczny Michał Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
81 Kopyściański Aleksander Legnica 7,5 km Legnickie Morsy opłacono
82 Kopystańska Barbara Nowa wieś legnicka 2,5 km opłacono
83 Kopystańska Gabriela Nowa wieś legnicka 1 km (Bieg Dzieci) Szkoła podsatawowa Nr 10 w Legnicy opłacono
84 Kopystański Szymon Nowa wieś legnicka 500m (Bieg Przedszkolaka) Miejskie Przedszkole Nr 4 W Legnicy opłacono
85 Kowalczyk Edyta Legnica 7,5 km opłacono
86 Kozłowska Natalia Rosochata 7,5 km opłacono
87 Kołodziej Alicja Legnica 7,5 km opłacono
88 Kołodziej Antoni Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
89 Kołodziej Franciszek Legnica 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
90 Kołodziej Mariusz Legnica 7,5 km opłacono
91 Kołodziej Zafia Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
92 Krzywicki Piotr Legnica 7,5 km opłacono
93 Kuczerka Malwina Legnica 7,5 km KB Lew Legnica opłacono on-line
94 Kuliiev Ruslan Legnica 7,5 km opłacono
95 Kuratewicz Jakub Miłkowice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
96 Kuratewicz Kacper Miłkowice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono
97 Kuratewicz Katarzyna Miłkowice Marsz Nordic Walking opłacono
98 Kurek Kamila Miłkowice 500m (Bieg Przedszkolaka) opłacono
99 Kurek Krzysztof Miłkowice 7,5 km opłacono
100 Kurek Tomasz Miłkowice 1 km (Bieg Dzieci) opłacono


Wyświetleń: 6524

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ