VII Olecka Trzynastka
12.8 km open
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czeszkiewicz Dominik Suwałki 12.8 km open
2 Kaszkiel Bożena Suwałki 12.8 km open
3 Bazan Damian Olecko 12.8 km open
4 Kowalewski Paweł Olecko 12.8 km open
5 Osmólski Robert Białystok 12.8 km open Nadaktywni
6 Borucki Dariusz Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap
7 Nowicki Wojciech Sedranki 12.8 km open
8 Bajer Emil Suwałki 12.8 km open
9 Morek Katarzyna Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap
10 Oreshko Vladimir Gusiev 12.8 km open Bieg i Zdrowie
11 Kniazeva Ekaterina Gusiev 12.8 km open Bieg i Zdrowie
12 Figat Mirosław Bartoszyce 12.8 km open Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
13 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open
14 Vasilenko Mikhail Kaliningrad, Rosja 12.8 km open Baltika
15 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km open Suwalszczyzna.com.pl
16 Budnik Sławomir Gołdap 12.8 km open JW 4808 Gołdap
17 Klaus Wiesław Olecko 12.8 km open
18 Hołownia Aneta Ełk 12.8 km open
19 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterpia-suwalki.pl
20 Piecychna Rafał Kętrzyn 12.8 km open
21 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterpia-suwalki.pl
22 Ciszewski Kamil Suwałki 12.8 km open Suwałki NanuQ Team
23 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
24 Obuchowska Emilia Gołdap 12.8 km open
25 Konopczyński Marcin Lenarty 12.8 km open
26 Obuchowski Krzysztof Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap
27 Radomska Janina Rydzewo 12.8 km open
28 Radomski Mirosław Rydzewo 12.8 km open grupa aktywni razem rydzewo
29 Grześkowicz Dorota Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy
30 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas
31 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap
32 Gronski Roman Giżycko 12.8 km open Masters Giżycko
33 Chmielewska Anna Olecko 12.8 km open
34 Zajkowski Paweł Białystok 12.8 km open dzikakrew.pl
35 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open
36 Fronczyk Izabela Mrągowo 12.8 km open
37 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
38 Przemielewska Ewa Stożne 12.8 km open Olecko Biega
39 Przemielewski Kamil Stożne 12.8 km open Olecko Biega
40 Kulczyniec Grzegorz Olecko 12.8 km open
41 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega
42 Suchodolska Edyta Olecko 12.8 km open Olecko Biega
43 Tyczkowska Monika Suwałki 12.8 km open
44 Korniluk Tomasz Białystok 12.8 km open Outdoor Training
45 Gulbierz Marek Kowale Oleckie 12.8 km open
46 Getek Marcin Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk
47 Polkowski Sylwester Suwałki 12.8 km open RESO Europa Service
48 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open Miraz Race Team
49 Wabich Lilia Kowale Oleckie 12.8 km open
50 Krygier Rafał Żychlin 12.8 km open
51 Augustynowicz Piotr Ełk 12.8 km open Polska Organizacja Wojskowa
52 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
53 Łoniewski Piotr Ełk 12.8 km open
54 Sobieszuk Magdalena Ełk 12.8 km open
55 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap


Wyświetleń: 9053

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ