Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobieszuk Magdalena | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
2 | Łoniewski Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
3 | Krysiński Jacek | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
4 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
5 | Chalecki Grzegorz | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
6 | Krygier Rafał | Żychlin | Polska | 12.8 km open | ||
7 | Wabich Lilia | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km open | ||
8 | Mikielska Danuta | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
9 | Mikielski Marek | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
10 | Mikielski Daniel | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
11 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
12 | Mikielski Witold | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
13 | Wojciechowska Beata | Olsztyn | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
14 | Gniedziejko Robert | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
15 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
16 | Remiszewska Aneta | Warszawa | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
17 | Górski Grzegorz | Stoki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
18 | Wronowski Artur | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
19 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
20 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
21 | Gulbierz Marek | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km open | ||
22 | Król Mateusz | Morąg | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
23 | Jaśkiewicz Ewelina | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
24 | Kosakowski Jarosław | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
25 | Tyczkowska Monika | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
26 | Zieliński Arkadiusz | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
27 | Kęska Olga | Warszawa | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
28 | Zych Krzysztof | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
29 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Polska | 12.8 km open | ||
30 | Fronczyk Izabela | Mrągowo | Polska | 12.8 km open | ||
31 | Kopiczko Zbigniew | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
32 | Kur Dariusz | Giżycko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
33 | Ćwikowski Artur | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
34 | Krejpcio Małgorzata | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
35 | Tylenda Michał | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
36 | Kołosza Agnieszka | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
37 | Malinowski Paweł | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
38 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
39 | Poźniak Józef | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
40 | Poźniak Konrad | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
41 | Sulima Andrzej | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
42 | Chmielewska Anna | Olecko | Polska | 12.8 km open | ||
43 | Zagański Cezary | Piaseczno | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
44 | Adam Justyna | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
45 | Mironova Irina | Rossija | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
46 | Sznejder Anita | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
47 | Radomska Janina | Rydzewo | Polska | 12.8 km open | ||
48 | Prądzyński Jarosław | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
49 | Walczuk Marcin | Stary Folwark | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
50 | Sadowski Miłosz | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
51 | Czernialis Paweł | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
52 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
53 | Cherek Maciej | Gdańsk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
54 | Szulga Piotr | Augustów | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
55 | Konopczyński Marcin | Lenarty | Polska | 12.8 km open | ||
56 | Obuchowska Emilia | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
57 | Jemielianiuk Michał | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
58 | Piecychna Rafał | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | ||
59 | Karczewska Joanna | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
60 | Szuliński Robert | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
61 | Chamienia Adam | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
62 | Hołownia Aneta | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
63 | Klaus Wiesław | Olecko | Polska | 12.8 km open | ||
64 | Steafnowicz Zdzisław | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
65 | Sowa Kamil | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
66 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
67 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
68 | Budrewicz Katarzyna | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
69 | Budrewicz Dominik | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
70 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | ||
71 | Zubowicz Janina | Sejny | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
72 | Krawiec Mateusz | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
73 | Hajduk Adam | Toruń / Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
74 | Bajer Emil | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
75 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
76 | Nowicki Wojciech | Sedranki | Polska | 12.8 km open | ||
77 | Kowalewski Paweł | Olecko | Polska | 12.8 km open | ||
78 | Bazan Damian | Olecko | Polska | 12.8 km open | ||
79 | Kaszkiel Bożena | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
80 | Czeszkiewicz Dominik | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
81 | Gałaszewski Dariusz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
82 | Banachowska Paulina | Biała Piska | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
83 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | 12.8 km open | 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap | |
84 | Gajdek Przemysław | Ełk | Polska | 12.8 km open | 4W-M BOT | opłacono |
85 | Świtaj Aneta | Częstochowa | Polska | 12.8 km open | Aktywna Ekipa Calypso | opłacono |
86 | Vasilenko Mikhail | Kaliningrad, Rosja | Rosja | 12.8 km open | Baltika | |
87 | Figat Mirosław | Bartoszyce | Polska | 12.8 km open | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
88 | Puchalska-Kocisz Gabriela | Giżycko | Polska | 12.8 km open | BBL Giżycko | opłacono |
89 | Kocisz Kamil | Giżycko | Polska | 12.8 km open | BBL Giżycko | opłacono |
90 | Pałdyna Leszek | Wydminy | Polska | 12.8 km open | BBL Wydminy | opłacono |
91 | Samborski Waldemar | Wydminy | Polska | 12.8 km open | BBL Wydminy | opłacono |
92 | Grześkowicz Dorota | Wydminy | Polska | 12.8 km open | BBL Wydminy | |
93 | Mika-Jankowska Dorota | Wydminy | Polska | 12.8 km open | BBL Wydminy | opłacono |
94 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Litwa | 12.8 km open | Begimo Klubas | |
95 | Skrodzki Jakub | Suwałki | Polska | 12.8 km open | BF | opłacono |
96 | Smolska Justyna | Białystok | Polska | 12.8 km open | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
97 | Kniazeva Ekaterina | Gusiev | Rosja | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |
98 | Oreshko Vladimir | Gusiev | Rosja | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |
99 | Kaczmarczyk Renata | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |
100 | Miliszewski Dariusz | Ełk | Polska | 12.8 km open | Darek&Hania&Witek&Emilka | opłacono |
Wyświetleń: 18627