VII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Reut Jakub Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat
2 Loskin Maksim Gusiev 12.8 km młodzież 16-19 lat Bieg i Zdrowie
3 Ciałowicz Mariusz Częstochowa 12.8 km open Macyszyn-Toys opłacono
4 Ruszewski Tomasz Suwałki 12.8 km open Pogodne Suwałki opłacono
5 Bagiński Jan Olecko 12.8 km seniorzy powyżej 70 lat Olecko Biega
6 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open opłacono
7 Lavruk Roman Gusiev 12.8 km niepełnosprawni Bieg i Zdrowie
8 Kiselev Vladimir Gusiev 12.8 km niepełnosprawni Bieg i Zdrowie
9 Dykiert Ryszard Filipów 12.8 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
10 Hajduk Adam Toruń / Suwałki 12.8 km open opłacono
11 Krawiec Mateusz Olecko 12.8 km open opłacono
12 Nowicki Michał Raczki 12.8 km open Nowicki Team opłacono
13 Marchenko Mikhail Gusiev 12.8 km młodzież 16-19 lat Bieg i Zdrowie
14 Kovalenko Maksim Gusiev 12.8 km młodzież 16-19 lat Bieg i Zdrowie
15 Zubowicz Janina Sejny 12.8 km open opłacono
16 Budrewicz Dominik Suwałki 12.8 km open opłacono
17 Budrewicz Katarzyna Suwałki 12.8 km open opłacono
18 Sztabinski Wojciech Frącki 12.8 km open opłacono
19 Fiertek Gabriela Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat
20 Gierszewski Czarek Olecko 12.8 km open opłacono
21 Królak Agnieszka Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć opłacono
22 Sowa Kamil Olecko 12.8 km open opłacono
23 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open opłacono
24 Wieloch Sylwia Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
25 Jasińska Marzena Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
26 Uździło Przemysław Olecko 12.8 km open Wyczesani opłacono
27 Nestorowicz Marek Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni Klub Biegacza JURUND Szczytno
28 Nestorowicz Monika Kętrzyn 12.8 km open Klub Biegacza JURUND Szczytno opłacono
29 Kocisz Kamil Giżycko 12.8 km open BBL Giżycko opłacono
30 Puchalska-Kocisz Gabriela Giżycko 12.8 km open BBL Giżycko opłacono
31 Jakubowska Danuta Dorota Suwałki Nordic Walking opłacono
32 Chamienia Adam Białystok 12.8 km open opłacono
33 Kowalczyk Roman Ostrołęka 12.8 km niepełnosprawni Biegamy dla zdrowia
34 Szuliński Robert Olecko 12.8 km open opłacono
35 Karczewska Joanna Suwałki 12.8 km open opłacono
36 Wielgus Krystian Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap opłacono
37 Wielgus Agnieszka Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap opłacono
38 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open JW 2098 opłacono
39 Jemielianiuk Michał Białystok 12.8 km open opłacono
40 Naruszewicz Michał Zatyki 12.8 km młodzież 16-19 lat ZS nr 5 w Ełku
41 Kuleszo Karol Suwałki 12.8 km open Pogranicze Polsko - Litewskie opłacono
42 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
43 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km open Płomyk - Żytkiejmy opłacono
44 Świtaj Aneta Częstochowa 12.8 km open Aktywna Ekipa Calypso opłacono
45 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Lubię to opłacono
46 Szulga Piotr Augustów 12.8 km open opłacono
47 Cherek Maciej Gdańsk 12.8 km open opłacono
48 Truszczyński Grzegorz olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
49 Smolska Justyna Białystok 12.8 km open Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
50 Olszewski Tomasz Olecko 12.8 km open Stone Hunters Olecko opłacono
51 Hyjek Karol Giżycko 12.8 km open opłacono
52 Czernialis Paweł Suwałki 12.8 km open opłacono
53 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF opłacono
54 Sadowski Miłosz Suwałki 12.8 km open opłacono
55 Skorupska Anna Kowale Oleckie 12.8 km młodzież 16-19 lat
56 Jagłowski Patryk Suwałki 12.8 km młodzież 16-19 lat Reso Suwałki Team
57 Snopkiewicz Joanna Cegłów 12.8 km open Team Kopeć opłacono
58 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open opłacono
59 Kowalow Magdalena Cimochy 12.8 km młodzież 16-19 lat
60 Prądzyński Jarosław Ełk 12.8 km open opłacono
61 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team opłacono
62 Czopek Jaroslaw Ełk Nordic Walking Maratonka opłacono
63 Królak Przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 2bz/15BZ opłacono
64 Mika-Jankowska Dorota Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy opłacono
65 Samborski Waldemar Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy opłacono
66 Chmielewski Tadeusz Wydminy 12.8 km seniorzy powyżej 70 lat BBL Wydminy
67 Pałdyna Leszek Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy opłacono
68 Sznejder Anita Suwałki 12.8 km open opłacono
69 Dawidowski Roman Straduny 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
70 Rożek Gerard Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
71 Mironova Irina Rossija 12.8 km open opłacono
72 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
73 Truchan Marek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
74 Zagański Cezary Piaseczno 12.8 km open opłacono
75 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
76 Sulima Andrzej Olecko 12.8 km open opłacono
77 Szeszko Jolanta Suwałki Nordic Walking opłacono
78 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open maratonka grajewo-EŁK opłacono
79 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
80 Fabisiak Ewa Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek opłacono
81 Fabisiak Andrzej Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek opłacono
82 Piwowarczyk Elżbieta Białystok Nordic Walking Masters Białystok opłacono
83 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
84 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open opłacono
85 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo 12.8 km open Straż Graniczna Węgorzewo opłacono
86 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
87 Kołosza Agnieszka Suwałki 12.8 km open opłacono
88 Tylenda Michał Suwałki 12.8 km open opłacono
89 Krejpcio Małgorzata Olecko 12.8 km open opłacono
90 Ćwikowski Artur Olecko 12.8 km open opłacono
91 Szewczak Andrzej Białystok 12.8 km open Masters Białystok opłacono
92 Mikulski Mariusz Suwałki 12.8 km open Emeryt Running opłacono
93 Kur Dariusz Giżycko 12.8 km open opłacono
94 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
95 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
96 Januszkiewicz Miłosz Gołdap 12.8 km młodzież 16-19 lat LA OSiR Gołdap
97 Tomczyk Przemysław Sedranki 12.8 km open Olecko Biega opłacono
98 Zgiet Jarosław OLECKO 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
99 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open opłacono
100 Kęska Olga Warszawa 12.8 km open opłacono


Wyświetleń: 9218

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ