Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szewczak Andrzej | Białystok | Polska | 12.8 km open | Masters Białystok | opłacono |
2 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
3 | Szulga Piotr | Augustów | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
4 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
5 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
6 | Pelczar Krzysztof | Białystok | Polska | 12.8 km open | Jeźdźcy Apokalipsy | opłacono |
7 | Waszkiewicz Ewelina | Białystok | Polska | 12.8 km open | JägRunners | opłacono |
8 | Dackiewicz Kamila | Białystok | Polska | 12.8 km open | JägRunners | opłacono |
9 | Piwowarczyk Elżbieta | Białystok | Polska | Nordic Walking | Masters Białystok | opłacono |
10 | Smolska Justyna | Białystok | Polska | 12.8 km open | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
11 | Jemielianiuk Michał | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
12 | Chamienia Adam | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
13 | Steafnowicz Zdzisław | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
14 | Snopkiewicz Joanna | Cegłów | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć | opłacono |
15 | Kowalow Magdalena | Cimochy | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | ||
16 | Świtaj Aneta | Częstochowa | Polska | 12.8 km open | Aktywna Ekipa Calypso | opłacono |
17 | Ciałowicz Mariusz | Częstochowa | Polska | 12.8 km open | Macyszyn-Toys | opłacono |
18 | Spyla Darosław | Elk | Polska | 12.8 km open | Serduszko Team Elk | opłacono |
19 | Krysiński Jacek | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
20 | Gajdek Przemysław | Ełk | Polska | 12.8 km open | 4W-M BOT | opłacono |
21 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Polska | 12.8 km open | SuperDrużynaEłk | opłacono |
22 | Prawdzik Renata | Ełk | Polska | 12.8 km open | SuperDrużyna | opłacono |
23 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
24 | Gniedziejko Robert | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
25 | Szumiło Michał | Ełk | Polska | 12.8 km open | Lysy 666 Team | opłacono |
26 | Miliszewski Dariusz | Ełk | Polska | 12.8 km open | Darek&Hania&Witek&Emilka | opłacono |
27 | Malinowski Paweł | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
28 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
29 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Polska | 12.8 km open | maratonka grajewo-EŁK | opłacono |
30 | Czopek Jaroslaw | Ełk | Polska | Nordic Walking | Maratonka | opłacono |
31 | Prądzyński Jarosław | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
32 | Warakomski Kamil | Ełk | Polska | 12.8 km open | Lubię to | opłacono |
33 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | JW 2098 | opłacono |
34 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
35 | Dykiert Ryszard | Filipów | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy | |
36 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
37 | Cherek Maciej | Gdańsk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
38 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
39 | Wołczek Tomasz | Giżycko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | ||
40 | Laskowski Leszek | Giżycko | Polska | 12.8 km open | Szary Wilk Giżycko | opłacono |
41 | Kur Dariusz | Giżycko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
42 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
43 | Puchalska-Kocisz Gabriela | Giżycko | Polska | 12.8 km open | BBL Giżycko | opłacono |
44 | Kocisz Kamil | Giżycko | Polska | 12.8 km open | BBL Giżycko | opłacono |
45 | Januszkiewicz Miłosz | Gołdap | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | LA OSiR Gołdap | |
46 | Wielgus Agnieszka | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono |
47 | Wielgus Krystian | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono |
48 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | opłacono |
49 | Kovalenko Maksim | Gusiev | Rosja | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Bieg i Zdrowie | |
50 | Marchenko Mikhail | Gusiev | Rosja | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Bieg i Zdrowie | |
51 | Kiselev Vladimir | Gusiev | Rosja | 12.8 km niepełnosprawni | Bieg i Zdrowie | |
52 | Lavruk Roman | Gusiev | Rosja | 12.8 km niepełnosprawni | Bieg i Zdrowie | |
53 | Loskin Maksim | Gusiev | Rosja | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Bieg i Zdrowie | |
54 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | ||
55 | Długosz Lucyna | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | Druzyna ML | opłacono |
56 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | Runners Team | opłacono |
57 | Nestorowicz Monika | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | Klub Biegacza JURUND Szczytno | opłacono |
58 | Nestorowicz Marek | Kętrzyn | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | Klub Biegacza JURUND Szczytno | |
59 | Skorupska Anna | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | ||
60 | Król Mateusz | Morąg | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
61 | Wejkuć Dawid | Mrągowo | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Klub Biegacza Mrągowo | |
62 | Cieślikowska Marta | Olecko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
63 | Gałaszewski Dariusz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
64 | Dzierżyk Martyna | Olecko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
65 | Kalicki Hubert | Olecko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
66 | Dzierżyk Ewelina | Olecko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
67 | Miezio Rafał | Olecko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
68 | Kosakowski Jarosław | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
69 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
70 | Zieliński Arkadiusz | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
71 | Zych Krzysztof | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
72 | Zgiet Jarosław | OLECKO | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
73 | Omilian Przemek | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
74 | Ćwikowski Artur | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
75 | Krejpcio Małgorzata | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
76 | Sulima Andrzej | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
77 | Truchan Marek | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
78 | Adam Justyna | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
79 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
80 | Olszewski Tomasz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Stone Hunters Olecko | opłacono |
81 | Truszczyński Grzegorz | olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
82 | Sienkiewicz Karol | Olecko | Polska | 12.8 km open | JW 2098 | opłacono |
83 | Szuliński Robert | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
84 | Uździło Przemysław | Olecko | Polska | 12.8 km open | Wyczesani | opłacono |
85 | Jasińska Marzena | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
86 | Wieloch Sylwia | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
87 | Sowa Kamil | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
88 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
89 | Fiertek Gabriela | Olecko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | ||
90 | Krawiec Mateusz | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
91 | Bagiński Jan | Olecko | Polska | 12.8 km seniorzy powyżej 70 lat | Olecko Biega | |
92 | Reut Jakub | Olecko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | ||
93 | Wojciechowska Beata | Olsztyn | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
94 | Mikielska Danuta | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
95 | Mikielski Marek | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
96 | Mikielski Daniel | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
97 | Mikielski Witold | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
98 | Kowalczyk Roman | Ostrołęka | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | Biegamy dla zdrowia | |
99 | Zagański Cezary | Piaseczno | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
100 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | 12.8 km open | opłacono |
Wyświetleń: 18631