VII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czeszkiewicz Dominik Suwałki 12.8 km open
2 Kaszkiel Bożena Suwałki 12.8 km open
3 Bazan Damian Olecko 12.8 km open
4 Kowalewski Paweł Olecko 12.8 km open
5 Osmólski Robert Białystok 12.8 km open Nadaktywni
6 Borucki Dariusz Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap
7 Nowicki Wojciech Sedranki 12.8 km open
8 Bajer Emil Suwałki 12.8 km open
9 Morek Katarzyna Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap
10 Oreshko Vladimir Gusiev 12.8 km open Bieg i Zdrowie
11 Kniazeva Ekaterina Gusiev 12.8 km open Bieg i Zdrowie
12 Figat Mirosław Bartoszyce 12.8 km open Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
13 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open
14 Vasilenko Mikhail Kaliningrad, Rosja 12.8 km open Baltika
15 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km open Suwalszczyzna.com.pl
16 Budnik Sławomir Gołdap 12.8 km open JW 4808 Gołdap
17 Klaus Wiesław Olecko 12.8 km open
18 Hołownia Aneta Ełk 12.8 km open
19 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterpia-suwalki.pl
20 Piecychna Rafał Kętrzyn 12.8 km open
21 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterpia-suwalki.pl
22 Ciszewski Kamil Suwałki 12.8 km open Suwałki NanuQ Team
23 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
24 Obuchowska Emilia Gołdap 12.8 km open
25 Hołubowicz Jan Olecko Nordic Walking Olecko Biega
26 Kopiczko Jan Suwałki Nordic Walking Suwałki
27 Konopczyński Marcin Lenarty 12.8 km open
28 Obuchowski Krzysztof Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap
29 Radomska Janina Rydzewo 12.8 km open
30 Radomski Mirosław Rydzewo 12.8 km open grupa aktywni razem rydzewo
31 Grześkowicz Dorota Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy
32 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas
33 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap
34 Gronski Roman Giżycko 12.8 km open Masters Giżycko
35 Chmielewska Anna Olecko 12.8 km open
36 Zajkowski Paweł Białystok 12.8 km open dzikakrew.pl
37 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open
38 Fronczyk Izabela Mrągowo 12.8 km open
39 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
40 Przemielewska Ewa Stożne 12.8 km open Olecko Biega
41 Przemielewski Kamil Stożne 12.8 km open Olecko Biega
42 Kulczyniec Grzegorz Olecko 12.8 km open
43 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega
44 Suchodolska Edyta Olecko 12.8 km open Olecko Biega
45 Tyczkowska Monika Suwałki 12.8 km open
46 Korniluk Tomasz Białystok 12.8 km open Outdoor Training
47 Gulbierz Marek Kowale Oleckie 12.8 km open
48 Getek Marcin Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk
49 Polkowski Sylwester Suwałki 12.8 km open RESO Europa Service
50 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open Miraz Race Team
51 Wabich Lilia Kowale Oleckie 12.8 km open
52 Krygier Rafał Żychlin 12.8 km open
53 Augustynowicz Piotr Ełk 12.8 km open Polska Organizacja Wojskowa
54 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
55 Łoniewski Piotr Ełk 12.8 km open
56 Sobieszuk Magdalena Ełk 12.8 km open
57 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap


Wyświetleń: 9150

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ