VII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wejkuć Dawid Mrągowo 12.8 km młodzież 16-19 lat Klub Biegacza Mrągowo
2 Cieślikowska Marta Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
3 Dzierżyk Martyna Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
4 Kalicki Hubert Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
5 Dzierżyk Ewelina Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
6 Wołczek Tomasz Giżycko 12.8 km młodzież 16-19 lat
7 Miezio Rafał Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
8 Łada Wiktor Raczki 12.8 km młodzież 16-19 lat
9 Zgiet Jarosław OLECKO 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
10 Januszkiewicz Miłosz Gołdap 12.8 km młodzież 16-19 lat LA OSiR Gołdap
11 Kowalow Magdalena Cimochy 12.8 km młodzież 16-19 lat
12 Jagłowski Patryk Suwałki 12.8 km młodzież 16-19 lat Reso Suwałki Team
13 Skorupska Anna Kowale Oleckie 12.8 km młodzież 16-19 lat
14 Naruszewicz Michał Zatyki 12.8 km młodzież 16-19 lat ZS nr 5 w Ełku
15 Fiertek Gabriela Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat
16 Kovalenko Maksim Gusiev 12.8 km młodzież 16-19 lat Bieg i Zdrowie
17 Marchenko Mikhail Gusiev 12.8 km młodzież 16-19 lat Bieg i Zdrowie
18 Loskin Maksim Gusiev 12.8 km młodzież 16-19 lat Bieg i Zdrowie
19 Reut Jakub Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat
20 Sokołowski Rafał Suwałki 12.8 km niepełnosprawni team czesio gregor
21 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
22 Kowalczyk Roman Ostrołęka 12.8 km niepełnosprawni Biegamy dla zdrowia
23 Nestorowicz Marek Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni Klub Biegacza JURUND Szczytno
24 Dykiert Ryszard Filipów 12.8 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
25 Kiselev Vladimir Gusiev 12.8 km niepełnosprawni Bieg i Zdrowie
26 Lavruk Roman Gusiev 12.8 km niepełnosprawni Bieg i Zdrowie
27 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega opłacono
28 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap
29 Sobieszuk Magdalena Ełk 12.8 km open
30 Łoniewski Piotr Ełk 12.8 km open
31 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
32 Pelczar Krzysztof Białystok 12.8 km open Jeźdźcy Apokalipsy opłacono
33 Augustynowicz Piotr Ełk 12.8 km open Polska Organizacja Wojskowa
34 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open opłacono
35 Milanowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
36 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open opłacono
37 Waszkiewicz Ewelina Białystok 12.8 km open JägRunners opłacono
38 Dackiewicz Kamila Białystok 12.8 km open JägRunners opłacono
39 Krygier Rafał Żychlin 12.8 km open
40 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open 4W-M BOT opłacono
41 Wabich Lilia Kowale Oleckie 12.8 km open
42 Mikielska Danuta Olsztynek 12.8 km open opłacono
43 Mikielski Marek Olsztynek 12.8 km open opłacono
44 Mikielski Daniel Olsztynek 12.8 km open opłacono
45 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open opłacono
46 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open SuperDrużynaEłk opłacono
47 Prawdzik Renata Ełk 12.8 km open SuperDrużyna opłacono
48 Czaplejewicz Marta Ełk 12.8 km open Olecko Biega opłacono
49 Mikielski Witold Olsztynek 12.8 km open opłacono
50 Wojciechowska Beata Olsztyn 12.8 km open opłacono
51 Spyla Darosław Elk 12.8 km open Serduszko Team Elk opłacono
52 Gniedziejko Robert Ełk 12.8 km open opłacono
53 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
54 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open opłacono
55 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open Miraz Race Team
56 Remiszewska Aneta Warszawa 12.8 km open opłacono
57 Polkowski Sylwester Suwałki 12.8 km open RESO Europa Service
58 Górski Grzegorz Stoki 12.8 km open opłacono
59 Laskowski Leszek Giżycko 12.8 km open Szary Wilk Giżycko opłacono
60 Wronowski Artur Suwałki 12.8 km open opłacono
61 Getek Marcin Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk
62 Szumiło Michał Ełk 12.8 km open Lysy 666 Team opłacono
63 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open opłacono
64 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open opłacono
65 Gulbierz Marek Kowale Oleckie 12.8 km open
66 Król Mateusz Morąg 12.8 km open opłacono
67 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open opłacono
68 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML opłacono
69 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km open Runners Team opłacono
70 Korniluk Tomasz Białystok 12.8 km open Outdoor Training
71 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
72 Tyczkowska Monika Suwałki 12.8 km open
73 Warykowski Stanislaw Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
74 Suchodolska Edyta Olecko 12.8 km open Olecko Biega
75 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega
76 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open opłacono
77 Kęska Olga Warszawa 12.8 km open opłacono
78 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open opłacono
79 Kulczyniec Grzegorz Olecko 12.8 km open
80 Przemielewski Kamil Stożne 12.8 km open Olecko Biega
81 Przemielewska Ewa Stożne 12.8 km open Olecko Biega
82 Tomczyk Przemysław Sedranki 12.8 km open Olecko Biega opłacono
83 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
84 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
85 Fronczyk Izabela Mrągowo 12.8 km open
86 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open
87 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
88 Kur Dariusz Giżycko 12.8 km open opłacono
89 Mikulski Mariusz Suwałki 12.8 km open Emeryt Running opłacono
90 Szewczak Andrzej Białystok 12.8 km open Masters Białystok opłacono
91 Ćwikowski Artur Olecko 12.8 km open opłacono
92 Krejpcio Małgorzata Olecko 12.8 km open opłacono
93 Tylenda Michał Suwałki 12.8 km open opłacono
94 Kołosza Agnieszka Suwałki 12.8 km open opłacono
95 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
96 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo 12.8 km open Straż Graniczna Węgorzewo opłacono
97 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open opłacono
98 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
99 Zajkowski Paweł Białystok 12.8 km open dzikakrew.pl
100 Fabisiak Andrzej Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek opłacono


Wyświetleń: 9149

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ