Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakubowska Danuta Dorota | Suwałki | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
2 | Hołubowicz Jan | Olecko | Polska | Nordic Walking | Olecko Biega | |
3 | Kopiczko Jan | Suwałki | Polska | Nordic Walking | Suwałki | |
4 | Czopek Jaroslaw | Ełk | Polska | Nordic Walking | Maratonka | opłacono |
5 | Piwowarczyk Elżbieta | Białystok | Polska | Nordic Walking | Masters Białystok | opłacono |
6 | Szeszko Jolanta | Suwałki | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
7 | Bagiński Jan | Olecko | Polska | 12.8 km seniorzy powyżej 70 lat | Olecko Biega | |
8 | Chmielewski Tadeusz | Wydminy | Polska | 12.8 km seniorzy powyżej 70 lat | BBL Wydminy | |
9 | Dawidowski Roman | Straduny | Polska | 12.8 km open | Serduszko Team Ełk | opłacono |
10 | Czeszkiewicz Dominik | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
11 | Kaszkiel Bożena | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
12 | Bazan Damian | Olecko | Polska | 12.8 km open | ||
13 | Kowalewski Paweł | Olecko | Polska | 12.8 km open | ||
14 | Osmólski Robert | Białystok | Polska | 12.8 km open | Nadaktywni | |
15 | Ciałowicz Mariusz | Częstochowa | Polska | 12.8 km open | Macyszyn-Toys | opłacono |
16 | Ruszewski Tomasz | Suwałki | Polska | 12.8 km open | Pogodne Suwałki | opłacono |
17 | Borucki Dariusz | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Łowcy Przygód Gołdap | |
18 | Nowicki Wojciech | Sedranki | Polska | 12.8 km open | ||
19 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
20 | Bajer Emil | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
21 | Hajduk Adam | Toruń / Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
22 | Krawiec Mateusz | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
23 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Łowcy Przygód Gołdap | |
24 | Nowicki Michał | Raczki | Polska | 12.8 km open | Nowicki Team | opłacono |
25 | Oreshko Vladimir | Gusiev | Rosja | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |
26 | Kniazeva Ekaterina | Gusiev | Rosja | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |
27 | Zubowicz Janina | Sejny | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
28 | Figat Mirosław | Bartoszyce | Polska | 12.8 km open | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
29 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | ||
30 | Vasilenko Mikhail | Kaliningrad, Rosja | Rosja | 12.8 km open | Baltika | |
31 | Budrewicz Dominik | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
32 | Budrewicz Katarzyna | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
33 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
34 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | 12.8 km open | Suwalszczyzna.com.pl | |
35 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
36 | Królak Agnieszka | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć | opłacono |
37 | Sowa Kamil | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
38 | Steafnowicz Zdzisław | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
39 | Wieloch Sylwia | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
40 | Jasińska Marzena | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
41 | Uździło Przemysław | Olecko | Polska | 12.8 km open | Wyczesani | opłacono |
42 | Budnik Sławomir | Gołdap | Polska | 12.8 km open | JW 4808 Gołdap | |
43 | Nestorowicz Monika | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | Klub Biegacza JURUND Szczytno | opłacono |
44 | Kocisz Kamil | Giżycko | Polska | 12.8 km open | BBL Giżycko | opłacono |
45 | Puchalska-Kocisz Gabriela | Giżycko | Polska | 12.8 km open | BBL Giżycko | opłacono |
46 | Klaus Wiesław | Olecko | Polska | 12.8 km open | ||
47 | Hołownia Aneta | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
48 | Chamienia Adam | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
49 | Szuliński Robert | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
50 | Karczewska Joanna | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
51 | Drażba Łukasz | Suwałki | Polska | 12.8 km open | www.fizjoterpia-suwalki.pl | |
52 | Wielgus Krystian | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono |
53 | Wielgus Agnieszka | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono |
54 | Piecychna Rafał | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | ||
55 | Ogórkis Dariusz | Sejny | Polska | 12.8 km open | www.fizjoterpia-suwalki.pl | |
56 | Ciszewski Kamil | Suwałki | Polska | 12.8 km open | Suwałki NanuQ Team | |
57 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | JW 2098 | opłacono |
58 | Jemielianiuk Michał | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
59 | Kaczmarczyk Renata | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |
60 | Kuleszo Karol | Suwałki | Polska | 12.8 km open | Pogranicze Polsko - Litewskie | opłacono |
61 | Sienkiewicz Karol | Olecko | Polska | 12.8 km open | JW 2098 | opłacono |
62 | Obuchowska Emilia | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
63 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | Płomyk - Żytkiejmy | opłacono |
64 | Świtaj Aneta | Częstochowa | Polska | 12.8 km open | Aktywna Ekipa Calypso | opłacono |
65 | Konopczyński Marcin | Lenarty | Polska | 12.8 km open | ||
66 | Obuchowski Krzysztof | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Łowcy Przygód Gołdap | |
67 | Warakomski Kamil | Ełk | Polska | 12.8 km open | Lubię to | opłacono |
68 | Szulga Piotr | Augustów | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
69 | Cherek Maciej | Gdańsk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
70 | Truszczyński Grzegorz | olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
71 | Smolska Justyna | Białystok | Polska | 12.8 km open | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
72 | Olszewski Tomasz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Stone Hunters Olecko | opłacono |
73 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
74 | Czernialis Paweł | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
75 | Skrodzki Jakub | Suwałki | Polska | 12.8 km open | BF | opłacono |
76 | Sadowski Miłosz | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
77 | Snopkiewicz Joanna | Cegłów | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć | opłacono |
78 | Walczuk Marcin | Stary Folwark | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
79 | Prądzyński Jarosław | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
80 | Radomska Janina | Rydzewo | Polska | 12.8 km open | ||
81 | Radomski Mirosław | Rydzewo | Polska | 12.8 km open | grupa aktywni razem rydzewo | |
82 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Polska | 12.8 km open | Nowicki Team | opłacono |
83 | Królak Przemek | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć 2bz/15BZ | opłacono |
84 | Mika-Jankowska Dorota | Wydminy | Polska | 12.8 km open | BBL Wydminy | opłacono |
85 | Grześkowicz Dorota | Wydminy | Polska | 12.8 km open | BBL Wydminy | |
86 | Samborski Waldemar | Wydminy | Polska | 12.8 km open | BBL Wydminy | opłacono |
87 | Pałdyna Leszek | Wydminy | Polska | 12.8 km open | BBL Wydminy | opłacono |
88 | Sznejder Anita | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
89 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Litwa | 12.8 km open | Begimo Klubas | |
90 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
91 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
92 | Mironova Irina | Rossija | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
93 | Adam Justyna | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
94 | Truchan Marek | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
95 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | 12.8 km open | 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap | |
96 | Polkowski Sylwester | Suwałki | Polska | 12.8 km open | RESO Europa Service | |
97 | Tombacher Krzysztof | Ełk | Polska | 12.8 km open | Miraz Race Team | |
98 | Remiszewska Aneta | Warszawa | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
99 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
100 | Górski Grzegorz | Stoki | Polska | 12.8 km open | opłacono |
Wyświetleń: 18612