VII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szewczak Andrzej Białystok 12.8 km open Masters Białystok opłacono
2 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open
3 Szulga Piotr Augustów 12.8 km open opłacono
4 Milanowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
5 Figat Mirosław Bartoszyce 12.8 km open Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
6 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open opłacono
7 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open opłacono
8 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
9 Osmólski Robert Białystok 12.8 km open Nadaktywni
10 Zajkowski Paweł Białystok 12.8 km open dzikakrew.pl
11 Pelczar Krzysztof Białystok 12.8 km open Jeźdźcy Apokalipsy opłacono
12 Smolska Justyna Białystok 12.8 km open Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
13 Chamienia Adam Białystok 12.8 km open opłacono
14 Korniluk Tomasz Białystok 12.8 km open Outdoor Training
15 Jemielianiuk Michał Białystok 12.8 km open opłacono
16 Waszkiewicz Ewelina Białystok 12.8 km open JägRunners opłacono
17 Dackiewicz Kamila Białystok 12.8 km open JägRunners opłacono
18 Piwowarczyk Elżbieta Białystok Nordic Walking Masters Białystok opłacono
19 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open opłacono
20 Snopkiewicz Joanna Cegłów 12.8 km open Team Kopeć opłacono
21 Kowalow Magdalena Cimochy 12.8 km młodzież 16-19 lat
22 Ciałowicz Mariusz Częstochowa 12.8 km open Macyszyn-Toys opłacono
23 Świtaj Aneta Częstochowa 12.8 km open Aktywna Ekipa Calypso opłacono
24 Spyla Darosław Elk 12.8 km open Serduszko Team Elk opłacono
25 Hołownia Aneta Ełk 12.8 km open
26 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open maratonka grajewo-EŁK opłacono
27 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open Miraz Race Team
28 Prądzyński Jarosław Ełk 12.8 km open opłacono
29 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
30 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open JW 2098 opłacono
31 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open opłacono
32 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Lubię to opłacono
33 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open opłacono
34 Getek Marcin Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk
35 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open SuperDrużynaEłk opłacono
36 Augustynowicz Piotr Ełk 12.8 km open Polska Organizacja Wojskowa
37 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open opłacono
38 Czaplejewicz Marta Ełk 12.8 km open Olecko Biega opłacono
39 Szumiło Michał Ełk 12.8 km open Lysy 666 Team opłacono
40 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open 4W-M BOT opłacono
41 Prawdzik Renata Ełk 12.8 km open SuperDrużyna opłacono
42 Sobieszuk Magdalena Ełk 12.8 km open
43 Łoniewski Piotr Ełk 12.8 km open
44 Czopek Jaroslaw Ełk Nordic Walking Maratonka opłacono
45 Gniedziejko Robert Ełk 12.8 km open opłacono
46 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
47 Dykiert Ryszard Filipów 12.8 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
48 Sztabinski Wojciech Frącki 12.8 km open opłacono
49 Cherek Maciej Gdańsk 12.8 km open opłacono
50 Kur Dariusz Giżycko 12.8 km open opłacono
51 Puchalska-Kocisz Gabriela Giżycko 12.8 km open BBL Giżycko opłacono
52 Kocisz Kamil Giżycko 12.8 km open BBL Giżycko opłacono
53 Laskowski Leszek Giżycko 12.8 km open Szary Wilk Giżycko opłacono
54 Hyjek Karol Giżycko 12.8 km open opłacono
55 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open opłacono
56 Gronski Roman Giżycko 12.8 km open Masters Giżycko
57 Wołczek Tomasz Giżycko 12.8 km młodzież 16-19 lat
58 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
59 Januszkiewicz Miłosz Gołdap 12.8 km młodzież 16-19 lat LA OSiR Gołdap
60 Wielgus Agnieszka Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap opłacono
61 Wielgus Krystian Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap opłacono
62 Morek Katarzyna Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap
63 Budnik Sławomir Gołdap 12.8 km open JW 4808 Gołdap
64 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap
65 Borucki Dariusz Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap
66 Obuchowska Emilia Gołdap 12.8 km open
67 Obuchowski Krzysztof Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap
68 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
69 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
70 Kiselev Vladimir Gusiev 12.8 km niepełnosprawni Bieg i Zdrowie
71 Lavruk Roman Gusiev 12.8 km niepełnosprawni Bieg i Zdrowie
72 Loskin Maksim Gusiev 12.8 km młodzież 16-19 lat Bieg i Zdrowie
73 Kniazeva Ekaterina Gusiev 12.8 km open Bieg i Zdrowie
74 Oreshko Vladimir Gusiev 12.8 km open Bieg i Zdrowie
75 Kovalenko Maksim Gusiev 12.8 km młodzież 16-19 lat Bieg i Zdrowie
76 Marchenko Mikhail Gusiev 12.8 km młodzież 16-19 lat Bieg i Zdrowie
77 Vasilenko Mikhail Kaliningrad, Rosja 12.8 km open Baltika
78 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km open Runners Team opłacono
79 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML opłacono
80 Nestorowicz Monika Kętrzyn 12.8 km open Klub Biegacza JURUND Szczytno opłacono
81 Nestorowicz Marek Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni Klub Biegacza JURUND Szczytno
82 Piecychna Rafał Kętrzyn 12.8 km open
83 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
84 Skorupska Anna Kowale Oleckie 12.8 km młodzież 16-19 lat
85 Wabich Lilia Kowale Oleckie 12.8 km open
86 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap
87 Gulbierz Marek Kowale Oleckie 12.8 km open
88 Konopczyński Marcin Lenarty 12.8 km open
89 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas
90 Król Mateusz Morąg 12.8 km open opłacono
91 Wejkuć Dawid Mrągowo 12.8 km młodzież 16-19 lat Klub Biegacza Mrągowo
92 Fronczyk Izabela Mrągowo 12.8 km open
93 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
94 Suchodolska Edyta Olecko 12.8 km open Olecko Biega
95 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega
96 Wieloch Sylwia Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
97 Uździło Przemysław Olecko 12.8 km open Wyczesani opłacono
98 Zgiet Jarosław OLECKO 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
99 Kowalewski Paweł Olecko 12.8 km open
100 Fiertek Gabriela Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat


Wyświetleń: 8441

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ