Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szewczak Andrzej | Białystok | Polska | 12.8 km open | Masters Białystok | opłacono |
2 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | ||
3 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
4 | Szulga Piotr | Augustów | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
5 | Figat Mirosław | Bartoszyce | Polska | 12.8 km open | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
6 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
7 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
8 | Banachowska Paulina | Biała Piska | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
9 | Pelczar Krzysztof | Białystok | Polska | 12.8 km open | Jeźdźcy Apokalipsy | opłacono |
10 | Waszkiewicz Ewelina | Białystok | Polska | 12.8 km open | JägRunners | opłacono |
11 | Dackiewicz Kamila | Białystok | Polska | 12.8 km open | JägRunners | opłacono |
12 | Korniluk Tomasz | Białystok | Polska | 12.8 km open | Outdoor Training | |
13 | Piwowarczyk Elżbieta | Białystok | Polska | Nordic Walking | Masters Białystok | opłacono |
14 | Zajkowski Paweł | Białystok | Polska | 12.8 km open | dzikakrew.pl | |
15 | Smolska Justyna | Białystok | Polska | 12.8 km open | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
16 | Jemielianiuk Michał | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
17 | Chamienia Adam | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
18 | Steafnowicz Zdzisław | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
19 | Osmólski Robert | Białystok | Polska | 12.8 km open | Nadaktywni | |
20 | Snopkiewicz Joanna | Cegłów | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć | opłacono |
21 | Kowalow Magdalena | Cimochy | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | ||
22 | Świtaj Aneta | Częstochowa | Polska | 12.8 km open | Aktywna Ekipa Calypso | opłacono |
23 | Ciałowicz Mariusz | Częstochowa | Polska | 12.8 km open | Macyszyn-Toys | opłacono |
24 | Spyla Darosław | Elk | Polska | 12.8 km open | Serduszko Team Elk | opłacono |
25 | Sobieszuk Magdalena | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
26 | Łoniewski Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
27 | Augustynowicz Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | Polska Organizacja Wojskowa | |
28 | Krysiński Jacek | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
29 | Gajdek Przemysław | Ełk | Polska | 12.8 km open | 4W-M BOT | opłacono |
30 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Polska | 12.8 km open | SuperDrużynaEłk | opłacono |
31 | Prawdzik Renata | Ełk | Polska | 12.8 km open | SuperDrużyna | opłacono |
32 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
33 | Gniedziejko Robert | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
34 | Tombacher Krzysztof | Ełk | Polska | 12.8 km open | Miraz Race Team | |
35 | Getek Marcin | Ełk | Polska | 12.8 km open | Serduszko Team Ełk | |
36 | Szumiło Michał | Ełk | Polska | 12.8 km open | Lysy 666 Team | opłacono |
37 | Miliszewski Dariusz | Ełk | Polska | 12.8 km open | Darek&Hania&Witek&Emilka | opłacono |
38 | Malinowski Paweł | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
39 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
40 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Polska | 12.8 km open | maratonka grajewo-EŁK | opłacono |
41 | Czopek Jaroslaw | Ełk | Polska | Nordic Walking | Maratonka | opłacono |
42 | Prądzyński Jarosław | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
43 | Warakomski Kamil | Ełk | Polska | 12.8 km open | Lubię to | opłacono |
44 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | JW 2098 | opłacono |
45 | Hołownia Aneta | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
46 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
47 | Dykiert Ryszard | Filipów | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy | |
48 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
49 | Cherek Maciej | Gdańsk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
50 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
51 | Wołczek Tomasz | Giżycko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | ||
52 | Laskowski Leszek | Giżycko | Polska | 12.8 km open | Szary Wilk Giżycko | opłacono |
53 | Kur Dariusz | Giżycko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
54 | Gronski Roman | Giżycko | Polska | 12.8 km open | Masters Giżycko | |
55 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
56 | Puchalska-Kocisz Gabriela | Giżycko | Polska | 12.8 km open | BBL Giżycko | opłacono |
57 | Kocisz Kamil | Giżycko | Polska | 12.8 km open | BBL Giżycko | opłacono |
58 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | 12.8 km open | LA OSiR Gołdap | |
59 | Januszkiewicz Miłosz | Gołdap | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | LA OSiR Gołdap | |
60 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | 12.8 km open | 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap | |
61 | Obuchowski Krzysztof | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Łowcy Przygód Gołdap | |
62 | Obuchowska Emilia | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
63 | Wielgus Agnieszka | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono |
64 | Wielgus Krystian | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono |
65 | Budnik Sławomir | Gołdap | Polska | 12.8 km open | JW 4808 Gołdap | |
66 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Łowcy Przygód Gołdap | |
67 | Borucki Dariusz | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Łowcy Przygód Gołdap | |
68 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | opłacono |
69 | Kaczmarczyk Renata | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |
70 | Kniazeva Ekaterina | Gusiev | Rosja | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |
71 | Oreshko Vladimir | Gusiev | Rosja | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |
72 | Kovalenko Maksim | Gusiev | Rosja | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Bieg i Zdrowie | |
73 | Marchenko Mikhail | Gusiev | Rosja | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Bieg i Zdrowie | |
74 | Kiselev Vladimir | Gusiev | Rosja | 12.8 km niepełnosprawni | Bieg i Zdrowie | |
75 | Lavruk Roman | Gusiev | Rosja | 12.8 km niepełnosprawni | Bieg i Zdrowie | |
76 | Loskin Maksim | Gusiev | Rosja | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Bieg i Zdrowie | |
77 | Vasilenko Mikhail | Kaliningrad, Rosja | Rosja | 12.8 km open | Baltika | |
78 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | ||
79 | Długosz Lucyna | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | Druzyna ML | opłacono |
80 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | Runners Team | opłacono |
81 | Piecychna Rafał | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | ||
82 | Nestorowicz Monika | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | Klub Biegacza JURUND Szczytno | opłacono |
83 | Nestorowicz Marek | Kętrzyn | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | Klub Biegacza JURUND Szczytno | |
84 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km open | Łowcy Przygód Gołdap | |
85 | Wabich Lilia | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km open | ||
86 | Gulbierz Marek | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km open | ||
87 | Skorupska Anna | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | ||
88 | Konopczyński Marcin | Lenarty | Polska | 12.8 km open | ||
89 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Litwa | 12.8 km open | Begimo Klubas | |
90 | Król Mateusz | Morąg | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
91 | Wejkuć Dawid | Mrągowo | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Klub Biegacza Mrągowo | |
92 | Fronczyk Izabela | Mrągowo | Polska | 12.8 km open | ||
93 | Cieślikowska Marta | Olecko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
94 | Gałaszewski Dariusz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
95 | Dzierżyk Martyna | Olecko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
96 | Kalicki Hubert | Olecko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
97 | Dzierżyk Ewelina | Olecko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
98 | Miezio Rafał | Olecko | Polska | 12.8 km młodzież 16-19 lat | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
99 | Kosakowski Jarosław | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
100 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
Wyświetleń: 18607